Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofija']pomyślę po południu.Chce założyć profil i żeby wszyscy udostępniali. Marysiu, czy Ty wiesz jak w praktyce działa Policja? Ja troszkę wiem..[/QUOTE]



jak by nie działała to trzeba jej sprawę zgłosić; to nie jest "tylko" nieobyczajne zachowanie o którym sie wstydliwie wspomina (lub milczy); to jest regularne przestępstwo zoofilii lub/i znęcania się nad zwierzęciem;
i nie dowiedziałam się, a dopytuje bo jasienic jest więcej niz jedna - czy to ta śląska koło b-b?

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

Zosiu daj znać czy to ta miejscowość???? A suniaczka musi się dowiedzieć ile Jej osób kibicuje i serdeczności śle:) Wycałuj więc mocno od Nas:) I dziękuję wszystkim przybywającym:):):):):) Edit: to adres fundacji gdzie jest sunia: Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „LEPSZY ŚWIAT”[B]
Cieszyn[/B], ul. Limanowskiego 8/3
KRS 0000366266
ING Bank Śląski, 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319

Link to comment
Share on other sites

Na fb czytałam, że ktoś znalazł na plaży martwego psa przywiązanego do wielkiego kamienia, żeby w czasie przypływu się utopił. No i stało się :( Ten kto go znalazł był wstrząśnięty tym co zobaczył i zrobił zdjęcie psiaka. Zdjęcie zamieścił w internecie z informacja co się stało. Zdjęcie oglądnego kilkadziesiąt tysięcy osób, a jedna z nich rozpoznała biedaka i zadzwoniła na policję z informacją kto jest właścicielem tego psiaka. Bestię ujęto i ukarano.
Myślę, że koniecznie trzeba zdjęcie suni z opisem potworności jakich doznała, zamieścić w internecie z informację, że poszukiwany jest właściciel. Może i tu szczęście dopisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Na fb czytałam, że ktoś znalazł na plaży martwego psa przywiązanego do wielkiego kamienia, żeby w czasie przypływu się utopił. No i stało się :( Ten kto go znalazł był wstrząśnięty tym co zobaczył i zrobił zdjęcie psiaka. Zdjęcie zamieścił w internecie z informacja co się stało. Zdjęcie oglądnego kilkadziesiąt tysięcy osób, a jedna z nich rozpoznała biedaka i zadzwoniła na policję z informacją kto jest właścicielem tego psiaka. Bestię ujęto i ukarano.
Myślę, że koniecznie trzeba zdjęcie suni z opisem potworności jakich doznała, zamieścić w internecie z informację, że poszukiwany jest właściciel. Może i tu szczęście dopisze.[/QUOTE]

właśnie to chcę zrobić i na to liczę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Huraaa, a Sarinka jak się miewa? Dobrze z tymi gazetami, brawo![/QUOTE]

Wylegiwała się w słoneczku. Jak wstała to spuszczony ogon, nie chciała podejść. Ja oczywiście nie mogłam się przemóc i delikatnie podeszłam, zaczęłam miziać i dałam dużego buziaka. Nie, to trzeba czasu. Zdjęcia zrobione o poranku, jak myślała,ze nikt nie patrzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Niestety wiem, ale właśnie dlatego myślę, że nie ma to jak stara dobra metoda: poczta pantoflowa, a teraz poczta elektroniczna;) Ty mnie nie załamuj, bo ja właśnie w Policji chcę jako psycholog pracować;)[/QUOTE]


A ja myślę ,że mam się wtyka w policji przyda.Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Nooo z takim wsparciem to na bank mi się uda:) DZIĘKÓWECZKA serdeczna:):):) A sunieczka zaufa, trzeba faktycznie czasu, a my rzecz jasna poczekamy:):):):):):) Elu ściskam serdecznie, opowieść o psiaku, którego skazano na śmieć przez utopienie potworna, ale dobrze, że gnój oprawca złapany! Gnój zbok też ma dni policzone..., trzeba reagować, bo nas ta tłuszcza zaleje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']pod wieczór zrobię profil. Jest piękna. Spójrzcie na mój avatar- to jest Samba. Prawda, ze bardzo podobna do Sariny. Swoją drogą Sarinamusi mieć mocną psychikę. Holy- też była u zwyrodnialca. Teraz jest w Hotelu i super. Jej opiekun powiedział, ze ma silną i stabilną psyche[/QUOTE] Zosiu, a Samba z Twojego avataru śliczna!!! Tak sobie filozoficznie spogląda, pycha:)

Link to comment
Share on other sites

Przybiegłam na wezwanie Marychy...Jeezuuu, wyć się chce z żalu nad sunią i wściekłości na tego zwyrodnialca. Niestety, coraz częściej słyszy się o takich tragediach i niezmiernie dziwi mnie bagatelizowanie problemu. Instytucje, urzędnicy, kompetentne władze w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, że ten kto krzywdzi bezbronne zwierzę i czerpie chorą satysfakcję z jego cierpienia, za chwilę zaatakuje małe dziecko, starego człowieka, niepełnosprawnego...każdego, kto jest slabszy fizycznie lub w jakikolwiek sposób zależny.
Naprawdę, wstyd mi, że jestem człowiekiem...bo człowiek niesie największe zło

Link to comment
Share on other sites

Nie....siedzę,czytam i po prostu nie mogę :(:( nie mam słów na opisanie tego bestialstwa...


[quote name='Zofija']Kto jest na fejsie niech UDOSTĘPNIA:
[URL]https://www.facebook.com/pages/zwierzeta-adopcjeorg/212228012132606?ref=hl#!/media/set/?set=a.625027104186026.1073741999.212228012132606&type=1[/URL][/QUOTE]

Udostępnione....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Przybiegłam na wezwanie Marychy...Jeezuuu, wyć się chce z żalu nad sunią i wściekłości na tego zwyrodnialca. Niestety, coraz częściej słyszy się o takich tragediach i niezmiernie dziwi mnie bagatelizowanie problemu. Instytucje, urzędnicy, kompetentne władze w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, że ten kto krzywdzi bezbronne zwierzę i czerpie chorą satysfakcję z jego cierpienia, za chwilę zaatakuje małe dziecko, starego człowieka, niepełnosprawnego...każdego, kto jest slabszy fizycznie lub w jakikolwiek sposób zależny.
Naprawdę, wstyd mi, że jestem człowiekiem...bo człowiek niesie największe zło[/QUOTE] Dziękuję Wam za przybycie:):):) Damy radę wspólnie, ćwoka namierzymy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...