Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

wklejam link do foteczek:

[url]http://s007.wyslijto.pl/?file_id=93934801575339911132[/url]

sciagajcie ile chcecie...;)
fidelek ten sam adres wysle ci na maila, poniewaz interia odmawia wspolpracy...ehhh

aktywne to jest tylko tydzien...wiec sciagac prosze jakos teraz...postaram sie strzelic jeszcze foteczki w koniczynie...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaLOlina']...
a teraz- sensacja- wywiad karoliny nie spi-znalazlam kobitke ktora widziala jak Demi wypadla z balkonu...
wiec- UWAGA
jest to dziwne i ciezko mi uwierzyc i zrozumiec...
lalo...byla burza...
Demi siedziala na balkonie-lapy na balustradzie tylek na kwietniku...
i...
SZCZEKALA...podobno tak glosno i z taka agresja, ze babka mieszkajaca naprzeciw wychylila sie z okna...i ja zobaczyla
twierdzi ze pies [I][B]szczekal[/B][/I] [B][U](LOL-Demi NIE szczeka)[/U][/B] [I][B]jak szalony-ze zloscia[/B][/I]...nie widziala nic na ulicy, ale ona tak mieszka ze bnie widziala ulicy na ktora my mamy widok z balkonu...szczkala na kogos (?) obszczekiwala burze (?).... na pytanie czy jest pewna ze to byl szczek 'agresywny' a nie wycie powiedziala ze [B][I]na bank to byl szczek psa chcacego COS odstraszyc[/I][/B]...moze strach wywolal taka reakcje...wiec Demin tak zapamietale szczekala i wychylala sie coraz bardziej z balkonu-a padalo-ze sie poslizgnela i spadla....wiec kobitka pedem zleciala na dol-i szukala wlascicieli czy kogokolwiek...

ekhm...i co teraz??[/quote]

i teraz to jak dla mnie to Demi jakiegoś menela zobaczyła i:
- albo krzyczała na niego, że ma sobie iść w diabły i ja zostawić w spokoju:mad:
- albo uznała, ze stanowi zagrożenie dla jej nowego domu, więc jak wyżej:mad:

Czy na spacerach zdarzyło się Wam kiedyś jakiegoś menela spotkać?
Jeśli tak i reakcja była gwałtowna, to dla mnie ten scenariusz jest dosyć wyraźny.

Próbuję tę odpowiedź wysłać od 14tej mniej więcej, ale mnie ciągle z dogo wywalało w pracy, a do domu teraz dopiero zjechawszy.

Buziaki i miziankogłaski przesyłamy ze szpiegiem wraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Demi właśnie spadł 4 gips... Znów jedzie do weta...[/quote]

Jeju :shake:
:cool1: hmmm, może ona weta lubi po prostu i inaczej nie umie powiedzieć, ze tam chce?

No, qrka jasna, no!
Psiaku Ty nasz, weź no się nie wygłupiaj tak mocno, co?
My wiemy, ze w poprzednim miejscu nie wolno Ci było nic, a teraz pewnie znowu cieszyłaś się z chmurki na niebie na przykład, albo chciałaś pobiegać z kotami. Ale tak nie mozna. Jeszcze. Cierpliwości. Jak się łapka pozrasta będzie czas na szaleństwa. Oki? Poczekasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
wklejam link do foteczek:

[URL]http://s007.wyslijto.pl/?file_id=93934801575339911132[/URL]

[/quote]

Nie potrafie tego otworzyć...ani tu ani z maila :shake:
Nie wiem czy tylko ja nie potrafie czy wcale nie idzie...

Karolinko wyślij mi proszę [B]TYLKO 1[/B] zdjęcie Demi - nie więcej bo i tak do każdego wyślę to samo z tym samym podzięwkowaniem.

Link to comment
Share on other sites

to juz wysylam...
musisz sciagnac ten plik demi.rar
i pozniej go rozpakowac- wiesz prawym klawiszem myszki i 'rozpakuj do' czy 'rozpakuj tutaj' ....


jesli chodzi o meneli...to ekhm nie mialysmy szans na zbyt dlugie spacerki, ale raz jak zobaczyla ekipe pijaca na lawce to stanela jak wryta...sztywna cala i sie w nich wpatrywala... zero odglosu- tylko z napieciem patrzyla- byli jakies 10metrow od nas-taka wieksza ekipa pijaczkow...odciagnelam ja bo spanikowalam ze moze tam ktos jest kto ja zna...ciezko byla ja odciagnac...wmurowalo ja doslownie...

teraz ma opatrunek z siatki...lapka jej zmalala prawie o polowe:(
pani dr Oliwka zalozyla jej bez waty=tylko z duza iloscia bandaza...pozniewaz zasialam panike zszedl doktor Antosik, obejrzal lapke...nie ma opuchlizny- to b. dobrze, widac ze sie zrasta ale niestety troche krzywo...
najprawdopodobniej bedzie widac ze miala zlamana...bo bedzie zgrubienie...
jak bedzie za wiele biegac moze pojawic sie kulawiazna ... ale nic nie wiemy , okaze sie po sciagnieciu gipsu...

jeszcze jedno...
rozmawialam z matka...pytam-mam zaczac szukac intensynie dla niej domu??
a ona na to- poczekaj... najpierw niech lapa sie zagoi..trzeba ja wysterylizowac...ale w te upaly to tak nie teges...apozniej...zobaczymy...

bo matka sie zakochala...i to bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
rozmawialam z matka...pytam-mam zaczac szukac intensynie dla niej domu??
a ona na to- poczekaj... najpierw niech lapa sie zagoi..trzeba ja wysterylizowac...ale w te upaly to tak nie teges...apozniej...zobaczymy...

bo matka sie zakochala...i to bardzo...[/quote] Tak sobie po cichu myślałam... Demi, to wyjątkowy pies i trudno sie nie zakochać... Dużo razem przeszłyście, tylko tego dt mi strasznie żal ;)

Link to comment
Share on other sites

ehhh wiesz Andy sie wyprowadza na mieszkanko... w sierpniu...jego wlasne...ja bede tam pomieszkiwala...4dni tam 3 dni w domu;) wiec ekhm...tylko musialabym go przerobic;)

no i jeszcze 1 a 2 psy-co to za roznica?? ;) jeszcze nic nie powiedziane-rodzicielka sie nie okreslila;)

mykam sie pouczyc bo czas mi ucieka...

Link to comment
Share on other sites

Czy takie coś mogę powysyłać jako podziękowanie do tych wszystkich, którzy kupili cegiełkę na allegro?
Jeśli macie inne pomysły to walcie jak w dym...;)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6060/tndemiwe8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
fidelku bardzo ladne...ale uwazaj wlasnie wysyslam ci partie- z sesji na trawce;) i z sesji-wielki nochal spi;)

kurcze ale jestes utalentowana:)
[/quote]

Wiesz...jeszcze tego nie porozsyłałam więc moze akurat wykombinuję coś z sesji trawkowej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
hehe...poszlooooOOoooo do Ciebie...:) tylko ie obrobilam-wiec niestety wszytkie z godzina i data...a mialam przyciac i glupia zapomnialam...

[/quote]

W tym co pokazałam na dogo też byłą data i musiałam pokombinować aby ja zakryć, dlatego na jednym zdjęciu są 2 Demi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
wiem- domyslilam sie;)

na tych bedzie tez data:( a nie masz moze programy zeby je 'przyciac'??
ja mialam to zrobic w domu a wlecialam na naeta oczywiscie z nieprzerobionymi...typowe...
[/quote]

Nie wiem...moze i mam ale ja jestem lewa do komputerów a TZ w pracy więc ewentualnie jutro sprawdzę ;)

Co chwilę sprawdzam pocztę i czekam.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...