Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo dziekujemy!!! sliczny banerek...moze ktos teraz nas jeszcze odwiedzi??? Demi ma sie dobrze ale wczoraj opatrunek musiala miec zakladany 2 razy...teraz jest bardzo dobrze-nawet tak dobrze ze Demi skacze biega szaleje-co mnie martwi bo musze ja pilnowac...

Demi slicznotka odzyskuje checi do zycia-lasi sie potrafi sie upomniec o pieszczoty, jest radosna...a z drugiej strony cichutka nie narzucajaca sie...

dziekuje bardzo za pomoc Goni- z wlasnej kieszeni-niestety nie mam swojego srodka transprtu-kazda wizyta u weta wiaze sie z koniecznoscia brania taksowki:( a ze demi mala nie jest to sa jakies dzikie doplaty...

wiec OBY jej ten gips wiecej juz nie zlazil!!!!!!!!!;)

demi ma apatyt, smakolyki psie tez jej smakuja...kupa raz dziennie- po wczorajszej parafinie bo ma tendencja d wstrzymywania...siku za kazdym razem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']niestety nie mam swojego srodka transprtu-kazda wizyta u weta wiaze sie z koniecznoscia brania taksowki:( a ze demi mala nie jest to sa jakies dzikie doplaty...[/quote] KaLolinko, a może podaj swój nr konta, i może jakaś Cioteczka dojrzy potrzebę i wpłaci ci jakiś grosik na te taksówki....

Link to comment
Share on other sites

Karolinko, czy możesz przesłać mi na maila jakieś ładne, "świeże" zdjecie Demi, które mogłabym porozsyłać do ludzi kupujących cegiełki?
Tylko jedna osoba chciała zdjecie dostać pocztą, reszta chce na maila a ja nie mam nic...:shake:

Link to comment
Share on other sites

kochana a nie da sie sciagnac jakos z dogo?? czy sa za male?? kurcze...moge wyslac pozniej...?? nie ma mnie w domu a nie mam przy sobie aparatu...

polece i wroce ale to potrwa...a czy moge to wyslac jutro po egazminie?? tak ok 12????????????????????????????!!

jsl nie to postaram sie pedem wyrobic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
kochana a nie da sie sciagnac jakos z dogo?? czy sa za male?? kurcze...moge wyslac pozniej...?? nie ma mnie w domu a nie mam przy sobie aparatu...

polece i wroce ale to potrwa...a czy moge to wyslac jutro po egazminie?? tak ok 12????????????????????????????!!

jsl nie to postaram sie pedem wyrobic...
[/quote]

Jasne że moze być jutro, nic sie nie spiesz...te z dogo są za małe.
Wyślij mi jakieś wieksze a ja dorobię na nim podziękowanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
nie moge znalezc Demi na allegro- jak wpisuje slowo 'pies' w wyszukiwarce to mi nie wyskakuje:( dlaczego??
[/quote]

proszę bardzo ;)
[url]http://allegro.pl/item201912223_wyrwana_z_menelskiego_piekla_blaga_o_pomoc_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

fidelek- kochana wiem ze jestes psecjalista od allegro- wszyscy pamietamy synusia nawet ja cos kupilam-ale za nic w siwecie jako osoba z zewnatrz nie moglam znalezc aukcji Demi- ani wpisujac 'pies' ani 'suka' ani charytatywna w wyszukiwarce-ja tylko tak sie posluguje allegro...
wiem z doswiadczenia- ze nalezy jedno z tych slow wpisac w tytule... np. pies wyrwany z menelskiego piekla POMOCY...

mozna doda tez slowo 'poznan' w tytule-ehh sama nie wiem jak to pomiescic...moze 'Poznan- pies wyrwany z piekla POMOCY!'
czy 'pilnie pomocy'...
przepraszam fidelek nie obraz sie...takie rady dostalam kiedys od kogos innego- kto wystawia aukcje i oglaalnisc Micha skoczyla z 300odwiedzin w 10dni do 2300... wiec 2000 wiecej...

Fidelek moze tez wyroznic Demi-wiesz zawsze na wierzchu-to kosztuje 20zlotych czy 16 za 10 dni...
ja to moge pokryc z wlasnej kieszeni-wysle ci pieniazki...po tym weekendzie bo ide do pracy...wiem ze to pmaga...ludzion nie chce sie szukac po kilku stronach psa..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']
fidelek- kochana wiem ze jestes psecjalista od allegro- wszyscy pamietamy synusia nawet ja cos kupilam-ale za nic w siwecie jako osoba z zewnatrz nie moglam znalezc aukcji Demi- ani wpisujac 'pies' ani 'suka' ani charytatywna w wyszukiwarce-ja tylko tak sie posluguje allegro...
wiem z doswiadczenia- ze nalezy jedno z tych slow wpisac w tytule... np. pies wyrwany z menelskiego piekla POMOCY...

mozna doda tez slowo 'poznan' w tytule-ehh sama nie wiem jak to pomiescic...moze 'Poznan- pies wyrwany z piekla POMOCY!'
czy 'pilnie pomocy'...
przepraszam fidelek nie obraz sie...takie rady dostalam kiedys od kogos innego- kto wystawia aukcje i oglaalnisc Micha skoczyla z 300odwiedzin w 10dni do 2300... wiec 2000 wiecej...

Fidelek moze tez wyroznic Demi-wiesz zawsze na wierzchu-to kosztuje 20zlotych czy 16 za 10 dni...
ja to moge pokryc z wlasnej kieszeni-wysle ci pieniazki...po tym weekendzie bo ide do pracy...wiem ze to pmaga...ludzion nie chce sie szukac po kilku stronach psa..:(
[/quote]

W tym momencie nie mogę wprowadzic żadnych zmian...ani zmienić tytułu ani wyróżnić...:shake:
W momencie gdy ktoś kupi pierwsza cegiełke nie ma takiej możliwości...

Link to comment
Share on other sites

aaaa przepraszam wiesz moje rady moga byc nie na miejscu...
ja wystawialam tylko psy z 'kup teraz' sztuk 1;) hehe a nigdy charytatywnej...

napisze jutro maila- wysle fotki, a ty podeslij mi nr konta- to przesle ile tam ma byc za wyroznianie Demi...:)

uciakam bo serio nic nie umiem...i nie widze siebie jutro za bardzo...
pech w urodziny czlowiek sie ma uczyc;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']

napisze jutro maila- wysle fotki, a ty podeslij mi nr konta- to przesle ile tam ma byc za wyroznianie Demi...:)

uciakam bo serio nic nie umiem...i nie widze siebie jutro za bardzo...
pech w urodziny czlowiek sie ma uczyc;)
[/quote]

ta sie kończy za 4 dni, jeśli będziecie chciały wystawić ponownie wtedy zrobimy tak jak piszesz ;)

konta nie prześlę, sama przecież chciałam wystawić aukcję :lol:

Link to comment
Share on other sites

aaaa
jeszcze jedno:(
wczorajsza wizyta i zalozenie nowego gipsu kosztowaly 65zlotych....
ja serio pilnuje...ten opatrunek sam sie zsunal...z nogi...nawet nie bylo sladow jej zebow...tak po prostu spadl...
:(
to byla panika jak to zobaczylam-prawie w pizamie pojechalam z nia do weta...koniec swiata...
no i zalozyli jej nowy-a ten jej nie stezal-gips sie nie zwiazal i byl wilgotny i elastyczny...zginala i prostowala lape jak nic...wiec o 21 znow jechalysmy.. teraz ma dobry opatrunek-zakladala go dr Oliwia-moim zdaniem tam najlepsza wetka...nie zaplacilam oczywiscie za wieczorna wizyte bo to byla ich wina ze za 1wszym razem zle zalozyli gips malutkiej...

Supergogo= zeby odebrac fakturki musialabym miec wydrukowany dowod przelewu...jesli nie-to trzeba poczekac- b jak pisalam tam lekarze tak 'czesto' sprawdzaja stan konta - co od kogoi za co wplynelo- ze najwczesniej w poniedzialek bede mogla isc sie upominac...
a jak bede miala dowod przelewu to wystawia mi fakturki 'od reki'...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...