Jump to content
Dogomania

Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mestudio']Witam wszystkich i bardzo dziękuję za odwiedziny i deklaracje.

Przychodzę ze smutną wiadomością. W nocy jedna z suń odeszła, pan Krzysztof znalazł ją rano martwą. Po sekcji zwłok okazało się, że miała nowotwór wątroby i narośl pękła.[/QUOTE]

Musiało ją wcześniej bardzo boleć:-( koszmar jakiś:-( Ponieważ jednak życie toczy się dalej musze zadać pytanie, czy w tej sytacji do kojca może pojechać sunia z samczykiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Musiało ją wcześniej bardzo boleć:-( koszmar jakiś:-( Ponieważ jednak życie toczy się dalej musze zadać pytanie, czy w tej sytacji do kojca może pojechać sunia z samczykiem?[/QUOTE]
Też o tym pomyślałam...i jeśli będą zbierane deklaracje to się dołożę.

Smutno bardzo z powodu suni
[*] nie miała nawet imienia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Witam wszystkich i bardzo dziękuję za odwiedziny i deklaracje.

Przychodzę ze smutną wiadomością. W nocy jedna z suń odeszła, pan Krzysztof znalazł ją rano martwą. Po sekcji zwłok okazało się, że miała nowotwór wątroby i narośl pękła.[/QUOTE]

ojej :-(Biedna sunieczka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Biedna:(, ktora to ze zdjecia? Myslisz ze bardzo cierpiala:(?[/QUOTE]

Nie wiem czy cierpiała, ale nowotwory w zaawansowanym stadium są bolesne,wiem coś o tym.
[quote name='Ewa Marta']Musiało ją wcześniej bardzo boleć:-( koszmar jakiś:-( Ponieważ jednak życie toczy się dalej musze zadać pytanie,[B] czy w tej sytacji do kojca może pojechać sunia z samczykiem?[/B][/QUOTE]

Chciałabym, zapytam jak to widzi Murka.

[quote name='mysza 1']Też o tym pomyślałam...[B]i jeśli będą zbierane deklaracje to się dołożę. [/B]

Smutno bardzo z powodu suni
[*] nie miała nawet imienia :([/QUOTE]

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Nie miała imienia, ale dużo osób o niej wiedziało. Nie była jedną z wielu zapomnianych.
Mam nadzieję, że mimo tego poważnego choróbska jednak nie cierpiała.
[*]
Jeśli ta dwójka pojedzie do DT to się dorzucę chociaż jednorazowo[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Śledzę wątek od początku ale nie pisałam bo nie miałam pomysłu.
Byłoby cudownie gdyby mogły trafić do hoteliku.
Jeżeli będą jechały mogę przekazać dla nich spadek po mojej tymczasowiczce Ince - 88zł.
Nie jest to dużo ale zawsze coś:roll:[/QUOTE]

Marysiu, jeśli będziesz mogła to chętnie przyjmiemy taki spadek. Boję się kolejnych psów w hoteliku w dodatku takiego pakietu wystraszonego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...