Jump to content
Dogomania

TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='inka33']Goopol patykowy jeden, no! :mad:

Fajny pychol. :)[/QUOTE]

Mąż mówi,że on urodził się z piłką;)

[quote name='kolejna kobietka']Psiak nie do zdarcia :lol: [B]Zdjęcia śliczne! [/B]:)[/QUOTE]

Bo "Model" jest śliczny!:loveu:.

[quote name='zachary']Tino poszedł do lasu po porządny aport:evil_lol:...Aniu, widzę,że staruszek [B]zapewnia Ci mnóstwo "atrakcji"[/B] [B]sercowych[/B]:lol:;)....Zdjęcia Tina w chabrach i makach....boskie!!!!:loveu:[/QUOTE]


A ile zabawowych mamy z nim atrakcji :smile:.
Czasami pędząc za piłką nie omija Ajris, tylko ją przeskakuje ,bo tak szybciej :diabloti:.
Pewnego razu mąż chce wyjechać z podwórka na działce więc psiaki pakuję do domu.Nie zdążyłam przejść korytarzem i zamknąć drzwi zewnętrzne,patrzę,a Tinulo jest na podwórku :evil_lol:.Okno było w kuchni otwarte więc on na stół i hop na dół (nisko tam mamy) i śmieje się,że jest przy mnie ;).
Najlepsze, to jak jesteśmy na wsi i czasem przychodzi taka znajoma babcia -80lat,a Tino ją "maltretuje" :evil_lol: ,by mu rzucała piłkę,wciska jej pod nogi,kładzie na kolana i zagląda to w oczy, to na piłkę,to na jej rękę:evil_lol:.
Na wsi sąsiedzi mają ubaw z niego :evil_lol:(my również),bo nie widzieli tak mądrego pieska :loveu:.Śmiesznych sytuacji jest masę.Ogólnie dybie każdego:diabloti:, kto się tylko pojawi i od razu cichutko podsuwa piłkę :diabloti:.Ostatnio Pan z Ubezpieczenia miał zaszczyt aportować:evil_lol:.
Na szczęście przestał gryźć piłki (tfu,tfu ) i zawsze ma którąś pod ręką :evil_lol:.
Mówię Wam, Cudak ten nasz Tinulek :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Mąż mówi,że on urodził się z piłką;)



Bo "Model" jest śliczny!:loveu:.




A ile zabawowych mamy z nim atrakcji :smile:.
Czasami pędząc za piłką nie omija Ajris, tylko ją przeskakuje ,bo tak szybciej :diabloti:.
Pewnego razu mąż chce wyjechać z podwórka na działce więc psiaki pakuję do domu.Nie zdążyłam przejść korytarzem i zamknąć drzwi zewnętrzne,patrzę,a Tinulo jest na podwórku :evil_lol:.Okno było w kuchni otwarte więc on na stół i hop na dół (nisko tam mamy) i śmieje się,że jest przy mnie ;).
Najlepsze, to jak jesteśmy na wsi i czasem przychodzi taka znajoma babcia -80lat,a Tino ją "maltretuje" :evil_lol: ,by mu rzucała piłkę,wciska jej pod nogi,kładzie na kolana i zagląda to w oczy, to na piłkę,to na jej rękę:evil_lol:.
Na wsi sąsiedzi mają ubaw z niego :evil_lol:(my również),bo nie widzieli tak mądrego pieska :loveu:.Śmiesznych sytuacji jest masę.Ogólnie dybie każdego:diabloti:, kto się tylko pojawi i od razu cichutko podsuwa piłkę :diabloti:.Ostatnio Pan z Ubezpieczenia miał zaszczyt aportować:evil_lol:.
Na szczęście przestał gryźć piłki (tfu,tfu ) i zawsze ma którąś pod ręką :evil_lol:.
Mówię Wam, Cudak ten nasz Tinulek :loveu:.[/QUOTE]

ahaha sprytny ten Tinulo oj sprytny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Mąż mówi,że on urodził się z piłką;)[/QUOTE]
Powinien dodać: "...i z patykiem". :)

[quote name='WiosnaA'](...) Ostatnio Pan z Ubezpieczenia miał zaszczyt aportować:evil_lol:.[/QUOTE]
A czy był w tym tak samo dobry, jak Tinulek...? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'].........


A czy był w tym tak samo dobry, jak Tinulek...? :D :D :D[/QUOTE]

Coś Ty...Tinulo nie ma sobie równych :diabloti:.

Jesteśmy w domku ,nie na działce:shake:...mąż wymyślił karczowanie drzewek (uszkodzonych przez jakieś paskudstwo :shake:) i mamy rewolucję na podwórku. Psiaki ścisły nadzór nad pracami prowadzą ;). Kwiatki w te miejsca mam zamiar sadzić :razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Denisek']Witajcie Aniu i Tinusiu:) przydałyby się już nowe fotki na wątku;)Tinulek jeszcze nie roztopił się ?bo cieplutko mamy :)Pozdrawiam gorąco Waszą całą Rodzinkę.[/QUOTE]

Witaj ciociu Denisek!:multi:
Zdjęcia może za kilka dni .Jesteśmy na działce i mam internet do kitu:shake:.Złapałam wczoraj,zalogowałam się i rozłączyło,a dziś patrzę "aktywna" cały czas:razz:. Musimy się spotkać i lanie mi spuścisz :oops:.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, dziś imieniny Anny,nie wiem czy świętujesz ale życzeń nigdy nie za wiele-zdrowia, miłości ,radości, pociechy z dzieci dwunożnych i z tych czworonożnych- jak najwięcej .....................................tyle ile"wydzierżysz".Buziaki gorące jak słońce dla Ciebie i ferajny a Tinulkowi (po znajomości i dlaczego ,to wiesz ;) szczególne ucałowania.(Tęsknię nadal :( a Tinusia kocham platonicznie ,bo taki sam.....................:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

24 lipca pożegnaliśmy naszą Kochaną Ajriskę
[*] :-(
2 sierpnia zasnął Leżaczek
[*] :-(,najinteligentniejszy i najgrzeczniejszy kotek na świecie.

Czy nieszczęścia zawsze muszą chodzić parami ?:-(:-(


[IMG]http://i57.tinypic.com/ekjm79.jpg[/IMG]

.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję [B]sybisiu[/B]!

Tinulo z Pepinem.

[video=youtube;HIvyhkAViTY]https://www.youtube.com/watch?v=HIvyhkAViTY[/video]

[video=youtube;jZtPcx-uIwY]https://www.youtube.com/watch?v=jZtPcx-uIwY[/video]

Tylko wkraczamy na działkę i od razu musi być piłka.
Piłeczki od cioci [B]MikAga[/B],:calus:

[video=youtube;u9CwUDfYtsg]https://www.youtube.com/watch?v=u9CwUDfYtsg[/video]


.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...