Jump to content
Dogomania

TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Podczytuję  z Muszkieterami wątek szczęśliwego zwierzyńca Ani :). Pozdrawiamy :).

 

 

Witaj Dano i Muszkieterowie :smile: ....Miło,że jesteś z nami :smile: .


Tinulka sprawy kręcą się dalej wokół piłki,a cała reszta co dzieje się obok specjalnie go nie interesuje ;-) .
Przybył nowy kolega?,ok fajnie. Wspólnych zabaw z nim nie ma jak wcześniej z Pepino,zaś Duszek znalazł wspólny język z Amiczkiem z czego ten jest bardzo zadowolony.

Na wątku Duszka  piszę trochę więcej i tam również przewija się na filmikach/zdjęciach Tinulek ;-)

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą nasze wspólne leśne spacerki mamy na razie zawieszone :-(  , ponieważ złamałam sobie "kopytko".

To był ostatni jesienny mój spacer,pechowy niestety  :nonono2:  i zwykła dróżka na której trochę dalej się wyłożyłam .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-JB0cs9aPog&feature=youtu.be

 

 

2427udk.jpg

 

rl9eec.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas wczoraj zawitała zima :smile:

 

t7ken8.jpg

 

 

Tinulek zdecydowanie nie jest jej fanem.A już rano,to w ogóle ciężko mu wyjść z pod kołderki nawet na siku.Mąż ostatnio  nazywa go  "leserem" :roll: ,bo lubi spać do południa i trzeba usilnie zapraszać do wyjścia i na śniadanie.Po południu dopiero się "budzi" i wówczas zaczyna "życie" :-D .

Zima jednak nie będzie w tym roku nam straszna, ponieważ Tinulek dostał w prezencie od  mojej córki ekstra ciepły kożuszek :Cool!: .

 

Po co ta zima przyszła :razz:

 

33wo9rd.jpg

 

 

 

Uciekam do domu,

 

2kputl.jpg

 

 

Mocno chcę do ciepłego domku :fadein:

 

https://www.youtube.com/watch?v=11ruo7ksOjk&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Tino zrzędzi:

"Butów mi nie założyłaś i każesz mi tu łazić, po tym morkym i zimnym? Wpuszczaj mnie szybko i ich też, chociaż cicho siedzą!!!" :megagrin:

 

Dostaliśmy też jedną parę butów z przeznaczeniem niby Amiczkowi,ale ten na dwóch łapach :evil_lol: w nich chodzi,więc może Tinulkowi w spadku zostaną :evil_lol: .

 

 

U Was już taki śnieg ?
Pozdrawiam serdecznie :) miziaki dla psiaków :)

 

Jeszcze więcej było , w piątek cały dzień padał..teraz już znika powoli.

Pozdrawiamy cieplutko! :smile:

 

 

Widać, że Tinuś zadowolony nie jest z tej zimy to fakt, ale kumple też czyhają tylko na to aż się drzwi otworzą   :D Może jednak ją jeszcze polubi, jak będzie miał na sobie taki ciepły kożuszek   :rolleyes:  :loveu:

 

Rzepy muszę przeszyć,bo trochę jest za szeroki,ale już latał i bardzo mu się spodobał :smile: .
 

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie na wątku Tinulka zaprosić na dwa moje bazarki. A to dlatego,że są na nich fanciki od  naszej cioci Denisek  :smile:,a i Tinulek mocno pomagał w montowaniu ;-) .

Nr1,

 http://www.dogomania.com/forum/topic/144249-nr1ciacha-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-prezentydla-daisy-i-duszka-do-5xii/?p=15927043

Nr2,

http://www.dogomania.com/forum/topic/144275-nr2ciacha-w%C4%85tr%C3%B3bkowei-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-jak-zawszedla-staruszk%C3%B3w-skarpety-talcott-do-712/?p=15929797

 

Zapraszamy! :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...


Ja ciem foto zakożuszkowanego zmarźlaczka! :modla:

 

 



Ja też, i już się nie mogę doczekać  :lol:

 

 



Kożuszek! :lmaa: Kożuszek! :errrr: Kożuszek! :motz:

 

 

Nie przybiorę się zrobić zdjęć na podwórku,to macie chociaż z domku Tińcia w kożuszku  :smile:

 

vyrz9v.jpg

 

15q1ykw.jpg

 

 

9k894l.jpg

 

 

5ww461.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tinulek wygląda w kożuszku super,na bank nie będą mu przeszkadzać mrozy,jeżeli takie będą,a na wichurę też jest kożuszek bardzo dobry,przynajmniej nie przewieje Tinulka na wskroś..Wciąż wracam wspomnieniami,jak Tino musiał cierpieć w schronie,jaki był bardzo biedny.No ale to już przeszłość,teraz Tino wie,że żyje i jest szczęśliwy.Aneczko,dziękuję za Tinulka,gdyby nie Ty .............. .

Link to comment
Share on other sites

Tak, to prawda, ja też o tym myślę. Raczej by już nie żył.  Był dominowany przez inne psy. Po pierwszym pogryzieniu, jeszcze nie do końca zagojony,  trafił  z powrotem do blaszanego kojca i stał przyklejony do jego ściany. Taki widok zastała zachary, gdy po niego przyjechała. 

Link to comment
Share on other sites



Tinulek wygląda w kożuszku super,na bank nie będą mu przeszkadzać mrozy,jeżeli takie będą,a na wichurę też jest kożuszek bardzo dobry,przynajmniej nie przewieje Tinulka na wskroś..Wciąż wracam wspomnieniami,jak Tino musiał cierpieć w schronie,jaki był bardzo biedny.No ale to już przeszłość,teraz Tino wie,że żyje i jest szczęśliwy.Aneczko,dziękuję za Tinulka,gdyby nie Ty .............. .

 

 



Tak, to prawda, ja też o tym myślę. Raczej by już nie żył.  Był dominowany przez inne psy. Po pierwszym pogryzieniu, jeszcze nie do końca zagojony,  trafił  z powrotem do blaszanego kojca i stał przyklejony do jego ściany. Taki widok zastała zachary, gdy po niego przyjechała. 

 

 

Mam nadzieję,że Tinulek zapomniał o tamtym okresie,bo mnie się wydaje,że on u nas jest od zawsze.

 

....emotki mi nie działają.....buuu

 

Dziękujemy za życzenia!

I Wam Kochani Życzymy z Tińciem Wesołych i Zdrowych Świąt!

 

2cmp6e1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kto wymyślił buty dla psa?.......(.emotki z kijem nie mam)

Amiczek jakiś czas temu dostał buciki i jak pierwszy raz założyliśmy ,to biedny na dwóch przednich łapkach albo  dwóch bocznych  stał.,dwie zaś wysoko w górze trzymał.....bał się podłogi dotknąć....choć nie powinniśmy  i szkoda mi jego było,to nie daliśmy rady ze śmiechu się powstrzymać.

Za drugim podejściem było już lepiej i wyciągnęłam aparat.

Tinulek natomiast jest Zuchem i nawet za pierwszym podejściem  tylko troszkę dziwnie się czuł, w butkach....ale zobaczycie sami jaki to Cudak!

 

Jak znajdziecie chwilę czasu,to zapraszamy na filmiki.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=l-V0suXMKrU

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JWmyxTePxek&feature=em-upload_owner

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...