Jump to content
Dogomania

TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super :smile:, taką maszynę nam trzeba! :multi:....Tinulek, by nie odchodził od niej przez cały dzień:evil_lol:.


[quote name='kolejna kobietka']Ale wieści świetne! No to się Pepinkowi pięknie udało! :multi: Znowu Tinulkowi zabraknie kumpla do zabawy, mam nadzieję, że jednak z Amikiem trochę się pogonią razem :cool3:
Super filmiki i foteczki :)[/QUOTE]

Ganiają się z Amiczkiem czasami w berka,ale Tinulka aż tak nie kręci taka zabawa. Tińcia trzeba mocno prosić ,a Amik nie zawsze ma cierpliwość;),a Pepino "podchody" robił bardzo cierpliwie,delikatnie i ten ulegał czasami i fajnie się bawili :),a czasem olewał jego zaczepki/prośby.Piłka jest całym światem Tinulka.

Link to comment
Share on other sites

Nie macie problemu, by znaleźć jakieś  starsze wątki ?

 

Toyota, można wejść jeszcze na starą  dogomanię,

http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/

 

Troszkę dziś poczytałam,poklikałam w te nowe nazwy/ustawienia  i nie taki diabeł straszny jak myślałam,nawet fajne to nowe  dogo ;-) ....szkoda tylko,że skrzynka pw. malutka teraz..., ale reklam nie ma ...póki co przynajmniej :razz: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

śliczny jesteś Tinulku   zawsze a w tych nowych szeleczkach po prostu prześliczny :).Pozdrowienia dla Ani i buziaki dla Tinulka .

 

My również pozdrawiamy!

 

 

Ładniutko :cool3:

 

Dziękujemy!

 

 

Najlepszy jest Tinuś z piłką "na ogonie"  :megagrin:  i kanapowa "ziaba"  :loveu:  (nie pamiętam imienia... :oops: )

 

Żabka,to mój Amiczek  pomocniczek .

 

 

Troszkę mi stracha ostatnio chłopaki napędzili.Na spacerze Tińcio zrobił kupkę (a że często u niego zerkam  ) i widzę malutkie białe kulki ,coś jak kaszka manna,.Niedługo mysląc pakuję ją do woreczka (akurat miałam),ponieważ myśl o tasiemcu mi przyszła,bo Pepino miał wcześniej :shake: .Choć wszystkie zwierzaki wówczas przeleczyłam i kulki większe niby są tasiemcowe,ale...Amik zrobił koo,sprawdzam i  ma takie same ziarenka ...po kilka ich mieli,ale wystraszyłam się i szybko do labolatorium zawiozłam.Żadnego tasiemca ,ani innych robali nie mamy....ufff :smile: .

Przy okazji zrobiłam tez Tinulkowi badanie na resztki pokarmowe.

Tłuszcze,skrobia,włókna mieśniowe niestrawione -nieobecne.

Tak z ciekawosci zrobiłam,bo Tińcio przytył,waży 12,60kg-12,80kg i ta waga od dłuzszego czasu się utrzymuje,oby pozostała.Tinulek nie jest gruby,teraz taki akurat ;-).

 

ps.mocno ograniczona liczba emotek teraz....a ja tak je lubię...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tinuśku,

widziałam-czy Ty wiesz,co dzieje się na wątku Duszka-Okruszka?

Achy,ochy...itp-podebrał Ci głównodowodzącego do miziakowania,nawet Amiczek nie podskakiwał ;-)

Chłopaki trzymajcie się,bawcie się,rozrabiajcie-Aneczce dawajcie radość!

Czochraczki dla chłopców trzech!

Pozdrawiam,pa

Link to comment
Share on other sites

Duszek-Okruszek jest fajny ale ja i tak kocham najmocniej na świecie Tinulka :(  Ania ma  bardzo dobre serce i miłości jej wystarczy dla całej trójki  urwisów.Filmiki super,fotki super ,psiaki super a Ania mega,mega super .pozdrawiam i buziaki Tinusiowi przesyłam .

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że to nie robale ufff

Tak się martwiłaś cioteczko zawsze wagą Tinulka, a tutaj proszę jak ładnie nabrał ciałka :)

 

No  martwiłam się,bo chudzina to była,ale dłuższe podawanie probiotyku widać podreperowało jelita .Koo.. śliczne  i ciałka nabrał Tinulek.

 

 

Tinuśku,

widziałam-czy Ty wiesz,co dzieje się na wątku Duszka-Okruszka?

Achy,ochy...itp-podebrał Ci głównodowodzącego do miziakowania,nawet Amiczek nie podskakiwał ;-)

Chłopaki trzymajcie się,bawcie się,rozrabiajcie-Aneczce dawajcie radość!

Czochraczki dla chłopców trzech!

Pozdrawiam,pa

 

Oj,tak ,czasami boki zrywam :smile: ...zaraz wstawię filmiki z ostatniego wypadu na działkę..

 

 

Duszek-Okruszek jest fajny ale ja i tak kocham najmocniej na świecie Tinulka :(  Ania ma  bardzo dobre serce i miłości jej wystarczy dla całej trójki  urwisów.Filmiki super,fotki super ,psiaki super a Ania mega,mega super .pozdrawiam i buziaki Tinusiowi przesyłam .

 

Ciociu,nie chwal.. ,bo ja nic nadzwyczajnego nie robię :oops:

A ,że Tinulka kochasz najmocniej ,to wiadomo :loveu:

Pozdrawiamy również cieplutko :calus:

 

 

 

Tinuś, piłeczkuj na zdrowie! :)

 

Zobaczcie jak Tińcio leciał  za piłką... :siara:

 

https://www.youtube.com/watch?v=X-VogBCJSxk&feature=youtu.be

 

 

Ostatnio Amiczek znalazł sposób na Tinulka,by się z nim bawił ;-)

 

https://www.youtube.com/watch?v=p7LGwC288kg&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Tinulek jest cudowny.Tyle w nim jest teraz życia.Z przyjemnością ogląda się filmiki.Dziękuję Aniu za Tina.

 

Oj,tak :loveu: ....kondycję ma teraz wyśmienitą,a swoje początkowe obawy co do staruszka odstawiłam i pozwalam mu na wiele,czasem nawet zbyt wiele ;-) .
Bywa,że nie mam czasu,albo nawet ochoty czasami na granie,to Tińcio wyczaił,że jak się "pomigdali",wejdzie na rączki,zrobi "kocham-kocham" i wycałuje,to pańcia i czas i ochotę zaraz mu znajdzie :-D .Lizus nie z tej ziemi,by dostać swoje,mówię Wam.
Na słowo działka i las jest cały w "skowronkach"....pojechali dziś z synem na działkę,oj będzie granie :smile: .
 

 

 

Ale sprytny ten Amiczek nie ma co! :mdrmed:  Szczęśliwe psiaki, radość aż z nich kipi :)

 

Sprytny :smile: i "wygłówkował" sobie sposób na zabawę z Tinulkim :loveu:

 

 

Tinulek "wieczorny",

 

vo9anq.jpg

 

2vc6bu9.jpg

 

2nuk6rt.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aniu, u Ciebie raj na ziemi! Pozdrowienia i mizianka. (zniknęły mi emotikony, buuu)

 

 

Dopiero zauważyłam,że masz nowy nick :smile:

 

Wiesz Ewuniu, jakoś  źle mi się kojarzy ten Raj ,jak się używa na  dogo. Co rusz wówczas  przywołuje wspomnienia z wątku...wiesz jakiego :shake: .

U nas...,ot przeciętnie ,normalnie , po stołach  psiaki u mnie nie chodzą , ale  mają swoje prawa , są po prostu członkami rodziny :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...