Jump to content
Dogomania

TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!


toyota

Recommended Posts

[quote name='inka33']Może to jest jakiś znak...? :hmmmm:
Dla Ciebie albo dla Denisek...? :diabloti:[/QUOTE]

Na pewno dla cioci Denisek :eviltong:.

A tak poważnie, strasznie pokochaliśmy tego Malucha :loveu: i rozstać się po takim czasie będzie okropnie ciężko :-(:-(,ale mam jednak nadzieję,że znajdziemy ten Prawdziwy Domek!

Kolejna kobietko,do kiedy u nas była wyróżniona Tablica?Jak by co ,to krzycz i znów wyróżnimy.
Do mnie przychodzą meile jeszcze z ogłoszeń bazarkowych i ciągle odświeżam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kolejna kobietka']Nigdy na gumtree nie wyroznialam, tak patrze ze jest 5 rodzajow, za: 9,00 zl, 9,99 zl, 2 x 15,99 zl i 59,00 zl.
Nie wiem czy jest sens wyrozniac na gumtree jak ja [B]co drugi dzien dodaje od nowa[/B].[/QUOTE]


Aha, to Ty taaak sprytnie robisz :-o :-).....Asiu,wielkie ukłony i podziękowanie,że tyle spraw Tinulkowych ogarniasz!:calus: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Aneczko,
Tinusiek zapewne skradł Twoje serducho-och,on teraz traktuje Was jak swoją rodzinę,i z wzajemnością napewno:lol:
jeśli będzie potrzebne wyróżnienie na jakimś portalu,to jesteśmy w gotowości!
Pozdrawiamy cieplutko i pędzimy na bazarek,pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Aneczko,
Tinusiek zapewne [B]skradł Twoje serducho-[/B]och,on teraz traktuje Was jak swoją rodzinę,i z wzajemnością napewno:lol:
jeśli będzie potrzebne wyróżnienie na jakimś portalu,to jesteśmy w gotowości!
Pozdrawiamy cieplutko i pędzimy na bazarek,pa.[/QUOTE]

I to jeszcze jak :-(, i nie tylko moje ...ehh:-(.
Aga,dziękujemy ślicznie,ale trochę sami musimy na siebie zarobić:oops: i tak nam ogromnie dużo pomagacie :oops:,wcześniej niestety nie mogłam bazarkować :shake:.Teraz trochę utargujemy,jak będzie za mało na wyróżnienia i pokrycie kastracji,zrobię kolejny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie:-(... pytałam wcześniej kolejnej kobietki jak stoimy z ogłoszeniami, i jest ich dużo,a telefon milczy:shake:...może okres taki??


Dziewczyny,mam problem z dobrym zdjęciem rachunków ,aparat mi chyba wysiadł totalnie :-(,a do nowej komórki nie mam kabla .
Będę coś kombinować,żeby wstawić czytelne zdjęcia,ale trochę to potrwa.
Najgorzej, ze zdjęciami dla Tinulka :-(.

Edited by WiosnaA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Aneczko,
Tinusiek zapewne skradł Twoje serducho-och,on teraz traktuje Was jak swoją rodzinę,i z wzajemnością napewno:lol:
[B]jeśli będzie potrzebne wyróżnienie na jakimś portalu,to jesteśmy w gotowości![/B]
Pozdrawiamy cieplutko i pędzimy na bazarek,pa.[/QUOTE]

Cioteczko kochana, wczoraj się Destinkowi skończyło na tablica.pl

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj miałam telefon o Tinulka.Zainteresowany Pan dzwonił z Krakowa.Po rozmowie nie mogłam specjalnie wyczuć, czy to byłby dobry domek dla Tinulka.Państwo na emeryturze+syn nastoletni,mieszkanie w kamienicy,do ew. kosztów transportu Pan nie mógł by się dołożyć,słyszał,że schroniska dowożą psiaki :razz: -powiedziałam jak sytuacja Tinego wygląda na chwilę obecną.Musiałam się przespać z myślą,czy ew. wysyłać Tinusia, aż tak daleko,to jest ponad 500km od nas :-(.Tinulek,nie jest z tych piesków,co szybko się zaaklimatyzują ,przyzwyczają ,w dodatku to starszy piesek i gdyby w razie coś było nie tak,ja tam nie dojadę :shake:.Doszłam do wniosku,że Dziadka nie wyślę na drugi koniec Polski :shake: ....znajdziemy może coś bliżej.
Kolejna kobietko,zrób może teraz ogłoszenia znów na podlaskie?

Tinulo szwy ma zdjęte,zagojone i nadrabia stracone treningi z piłką;).
Tej karmy Intestinala nie chce jeść,aż go odrzuca od niej :shake:,nawet porządnie dosmaczona.Mieszam z Joserą i gotowanym i powoli jakoś skończymy,ale więcej nie będę kupować i jego męczyć :shake:. Pytałam wetki o Hepatica,co Anula mówiłaś,ale nasza p.doktor nie zaleca,nie widzi potrzeby podawania jej Tinusiowi, ponieważ wyniki wątrobowe ma dobre.
Na razie żadnych więcej badań Tinulkowi robić nie będę.Wzięliśmy jeszcze pod uwagę,że te robale (których miał dużo) mogły uszkodzić włoski w jelitach i stąd gorsze wchłanianie.Zaczęłam mu podawać probiotyk, kleik z siemienia lnianego i Rumen tabs.
Ogólnie Tinulek czuje się dobrze,bawi się z kotkiem :smile:.Spacerków teraz nie robimy,bo jest strasznie zimno i marzną łapki ,Tino,to zmarźlak;).Psiaki wychodzą na szybkie siku,kupka w biegu i pędem do domu , a jak "krzyczą" z Amikiem żebym szybciej drzwi otwierała:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Moja tymczasowiczka też nie ruszyła Intestinala,natomiast RC Hepatic HF16 podjada ze smakiem razem z moim rezdentem,który jest bardzo wybrednym psem.Ja napisałam o tej karmie,ponieważ ta karma unormowała mojej tymczasowiczce kupy,a pisałaś,że Tino ma problemy z tym.Karma została polecona przez mojego weta pomimo dobrych wyników wątroby,a więc to nie jest mój wymysł.Mogę wysłać Tobie z kilogram tej karmy na próbę,ponieważ teraz zamówiłam 12kg i mam zapas.
No a domek dla Tinulka,no cóż jeszcze ten prawdziwy domek nie napatoczył się na ogłoszenia i trzeba czekać.Ogólnie teraz jest zły okres,zima,ludzie odstępują od adopcji z daleka ze względu na warunki pogodowe,tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Anula,wiem,że Sawance :smile: służy ta karma,ale nie wysyłaj, próbki mogłabym w ostateczności wziąć u nas.Obawiam się,że i z tą byłoby u Tinulka podobnie.Nasza sunia ma chorą wątrobę,jest mega łasuchem,a do Hepatica podchodziła jak na ścięcie :-(.Od ponad roku zjadła co prawda kilka duże worki,ale widząc ją ciągle okropnie nieszczęśliwą ,że jedzenie jest męką :-( odpuściliśmy i gotuję jej chude jedzonko.Amik jest wszystkożerny, a tych obu karm nawet nie dotykał :razz:,jakieś uczulenie chyba na Royala mają moje psiaki:diabloti:.
Podam trochę osłonowych i mam nadzieję,że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']:kciuki: :thumbs: :happy1:

Może np. Denisek z ogłoszenia zadzwoni...? :diabloti:[/QUOTE]

Pewnie,że zadzwoni... zakupy bazarkowe odebrać:evil_lol:.

[quote name='MikAga']Tinuśku,
dziękuję za prezent:kiss_2::loveu:Mikuśka.[/QUOTE]

Osobistym jego ząbkiem "uszczknięty" :p.



Kompletnie żadnego telefonu nie miałam z ogłoszeń :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...