Jump to content
Dogomania

Mini zlocik dogomaniaków 15-18.08 w Sulejowie "Tylko dla biedoty"


Okamia

Recommended Posts

Co do zakupów, to ja mogę zrobić, mam najbliżej z Was, więc nie będę musiała się tłuc przez pół Polski z pełnym bagażnikiem ;) Grilla też mogę przywieźć, tylko musiałabym go kupić, bo mój już się nadaje do utylizacji. Chyba, że Amber się będzie chciało z tym jechać, skoro mówi, że jej jest hamerykański :D
Jakby kundle potrzebowały jakiś zakupów na zlot, to też mogę ogarnąć. Mama mojego TZ ma zoologa, to bym się u niej zaopatrzyła.

Kwestia dogadania czy wolimy wspólne zakupy czy każdy sobie ;)

Dołączyłam na fejsiku :loveu:

edit.
Mogę też zgarnąć kogoś z Łodzi.

Edited by A&L
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Ja biorę aparat i będę robić kompromitujące zdjęcia. Potem będę wysyłać PW z szantażem - pewna sumka na konto albo publikacja na dogo... Wybór jest :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE]

Z tego co wiem to mi już za takie płacą :evil_lol: Ja właśnie myślę jakie obiektywy wziąć :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w gwoli ścisłości zanim zadeklaruje się, że będę muszę poinformować szanowne grono o czymś :D.
Jasna rzecz, że jedziemy tam żeby miło spędzić czas ze sobą i naszymi psami. Jasne jest też, że psy nie muszą się polubić, mogą być jakieś spiny itd. Ja mam ten problem, że mój pies jest dość aspołeczny. Obawiam się jej spotkania z dużymi psami, bo takich się boi. Ogólnie nie lubi obcych ludzi i psów do póki się nie przekona, że są ok. Tylko nie wiem jak sprawa będzie się miała z większymi psami, a tych trochę jedzie. Nie jest typem podbiegacza, jak szczeka to z daleka, ale szczerze nie wiem co będzie, kiedy jakiś duży pies podbiegnie do niej. Jej dwa spotkania z dużymi psami skończyły się tak, że została zaatakowana. Ludzie z którymi wychodzę na spacery mają małe albo średnie psy i nie miałam okazji sprawdzić jak się zachowa w obecności czegoś większego.
Generalnie chodzi o to, że nie jestem w stanie przewidzieć jej zachowania w takiej sytuacji i wolę powiedzieć to od razu, żeby później nie było między nami zgrzytów. Jak ktoś widzi w tym problem, to chciałabym to wiedzieć teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Jak to jakie?! Najlepsze! :lol:[/QUOTE]

Mam TYLKO takie :eviltong:
[quote name='Amber']Fszystkie najlepiej. Tak, żeby 20 kg co najmniej ważyły :eviltong:[/QUOTE]

Jeżeli będziesz je nosić to spoko :evil_lol:

A tak serio ma ktoś canona? Jak tak to jakie szkła bierze? :evil_lol:

A&L - Jak bym czytała o mojej Neluni :loveu: Dlatego Kaśkę ogarnęłam aby Młoda się z Polą chociaż skumała by łatwiej jej było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Nie mam najmniejszego zamiaru... :eviltong: Moje wszystkie szkła mieszczą się do 1 plecaka :loveu:[/QUOTE]

ja mam ich za dużo :shake: Stałek nie biorę oprócz fiszki :eviltong:

BTW ja jeszcze nie dostałam od nikogo CV ani listu motywacyjnego! o badaniach lekarskich nie wspomnę :mad:

Link to comment
Share on other sites

Też bym chętnie tak zrobiła, ale nie mam z kim niestety :/ Nawet jak chciałam z byle kim się ustawić, kto ma większego psa, to nie było z kim. Nikt ogarnięty kogo znam nie ma dużego psa :mdleje:
Tak mi się teraz przypomniało, że miała jedynie fajny kontakt z ONkiem rodziców, ale to było przed tymi wszystkimi akcjami z dużymi psami, ONka już nie ma :/

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak, specjalnie jadę na mały zlot z ludźmi którzy nie będą odstawiać cyrku (mam nadzieję) na drobne spiny, bo nie przewidzę wszystkiego. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak Jari zareaguje na taką ilość psów (małych i dużych) wiem tylko, ze jest pop..... zdrowo :eviltong:

Na pewno będę go trzymać na wodzy, kaganiec 24h na dobę ale, że się ze wszystkimi będzie bawił i na nikogo nie wystraszy, tego nie mogę zagwarantować na pewno. Małe psy radziłabym trzymać z daleeeka, z uwagi na jego totalną niedelikatność... Żadnych gwałtownych ruchów przy mnie czy TŻ, tak samo wrzasków bo Jari ma słabe nerwy w takich przypadkach :eviltong: Dlatego między innymi jadę tylko na weekend bo więcej dni pewnie by z nim nie wydoliła :evil_lol:

[QUOTE]Jak Jari zeżre rasowego pieska to dostanie ta osoba 2000 zł? :cool3: [/QUOTE]
Tak, ale tylko jak ma rodowód. Za kundla jest 10 zł :p :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Pola z pieskami nie ma problemów, ale bawi się średnio delikatnie. Chociaż jak piesek jej pokaże, że nie akceptuje takich akcji to ładnie odpuszcza. Natomiast w takiej dużej grupie obcych psów na raz nie była, na dłużej. Wiec jestem ciekawa jak się menda zachowa. W kazdym razie jak bedzie niefajnie to się pieska będzie miało przy dupie. I tyle

Każdy jest dorosły. Psa pilnuje i nie pozwala na mordobicia. Ma być miło, fajnie i przyjemnie. Wiadomo, że w takiej grupie psów, bedą się zdarzały jakies akcje, no ale od tego jestesmy my, co by przerwać. I uprzedzam, że nie bede się certolić, jak jakiś pies bedzie mi chciał pole zeżreć dostanie w ryja :eviltong: I w drugą stronę tak samo, jak się Pola komuś narazi nie bede płakać jak dostanie zjębkę-ewentualnie po łbie (klik-smakołyk:diabloti:)

Także ten tego. Byle do połowy sierpnia robaczki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja 24 sierpnia mam siostry wesele ;) i wtedy zdecydowanie nie mogę. Pozostałe dni chyba git.

w każdym razie dzisiaj wyjeżdżam i będę w następny poniedziałek dopiero jakoś, wtedy ogarnę wszystko, jak mówiłam raczej nie piszę się na mniej niż tydzień[/QUOTE]

To będziecie sobie ciupciać z Oleczkiem i dog przez tydzień w jednym domku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...