Jump to content
Dogomania

Mini zlocik dogomaniaków 15-18.08 w Sulejowie "Tylko dla biedoty"


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja się wstępnie zapisuję ;) Jak będą jakieś konkrety, to dam odpowiedź. Ja + TZ+ prawie west z autyzmem :cool3:

Wystarczy, że wyślę CV czy trza na jakąś rozmowę rekrutacyjną przybyć? :diabloti:

Jakby ktoś z okolic Łodzi lub Częstochowy potrzebował transportu, to może by się można dogadać (o ile pojadę ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Ja chętnie bym się wybrała, ale raczej jestem nie godna by przebywać w bliskim towarzystwie takich dogomaniackich sław ;)[/QUOTE]
jak wyślesz CV to ocenimy czy możesz przebywać czy nie :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zresztą, co ja się będę Was pytać czy mogę jechać. Mam PANA i WŁATCĘ ( :modla: ) w znajomych na fejsiku, to chyba o czymś świadczy? I nawet ostatnio uczestniczyłam we wspólnym hejcie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to teraz tak,

ośrodek można sobie obejrzeć tutaj [url]http://www.osirvictoria.oit.pl/[/url]

terminy które zaproponowałam są wolne, można wybierać. Proszę się określać.
Cena to 30zł za osobę/za dobę plus 5zł pies. Czyli wychodzi 35zł*3 doby=105 zł za pobyt.
zasadniczo to tyle.

Karolinka wrzuci w pierwszego posta.
Jak coś ktoś chce jeszcze coś wiedzieć, to pytać. Do poniedziałku wieczora musimy się określić ostatecznie ile osób jedzie, czyli ile domków będziemy potrzebować.

I trzeba bedzie zrobić przedpłatę, dlatego dobrze by było gdyby do tego 5 sierpnia maksymalnie każdy kasę wpłacił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']jak wyślesz CV to ocenimy czy możesz przebywać czy nie :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Z listem motywacyjnym czy bez? :razz: no i czy zdjęcie konieczne? Bo jak tak to odpada :roll: Nie chce nikomu moją facjatą oczu popsuć - nie stać mnie na odszkodowania :oops:

O kurcze Sulejów - to przecież bardzo bliziutko do mnie :crazyeye: Biorę się za pisanie CV, tylko komu mam je wysłać jak by co? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No to teraz tak,

ośrodek można sobie obejrzeć tutaj [URL]http://www.osirvictoria.oit.pl/[/URL]

terminy które zaproponowałam są wolne, można wybierać. Proszę się określać.
Cena to 30zł za osobę/za dobę plus 5zł pies. Czyli wychodzi 35zł*3 doby=105 zł za pobyt.
zasadniczo to tyle.

Karolinka wrzuci w pierwszego posta.
Jak coś ktoś chce jeszcze coś wiedzieć, to pytać. Do poniedziałku wieczora musimy się określić ostatecznie ile osób jedzie, czyli ile domków będziemy potrzebować.

I trzeba bedzie zrobić przedpłatę, dlatego dobrze by było gdyby do tego 5 sierpnia maksymalnie każdy kasę wpłacił.[/QUOTE]

Do tego info dodam tylko od siebie, że ew. możemy się zgadać od czwartku jeżeli więcej niż [B][U]POŁOWA[/U][/B] osób zapisanych będzie na to chętna.

Edited by Okamia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Z listem motywacyjnym czy bez? :razz: no i czy zdjęcie konieczne? Bo jak tak to odpada :roll: Nie chce nikomu moją facjatą oczu popsuć - nie stać mnie na odszkodowania :oops:

O kurcze Sulejów - to przecież bardzo bliziutko do mnie :crazyeye: Biorę się za pisanie CV, tylko komu mam je wysłać jak by co? :cool3:[/QUOTE]

Mi lub Kasiuni od idealnych suczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Haha rozwalacie mnie z tymi CV :lol:

Mi pasuje najbardziej chyba ten pierwszy termin, ale jak mówię, w pon-wt dogadam szczegóły. Cena rozsądna, ośrodek też fajny no i dla mnie lepiej bo bliżej niż pod Poznań ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Haha rozwalacie mnie z tymi CV :lol:

Mi pasuje najbardziej chyba ten pierwszy termin, ale jak mówię, w pon-wt dogadam szczegóły. Cena rozsądna, ośrodek też fajny no i dla mnie lepiej [B]bo bliżej niż pod Poznań[/B] ;)[/QUOTE]

chyba Gniezno było wcześniej :eviltong:

A CV musi być! Musi być odpowiednie towarzystwo by nikt później naszym TWA, KWA i gÓrÓ nie był zgorszony!
Do CV proszę dodać ładnie badania lekarskie od psychiatry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ej Żonkila weź sobie urlop kilka dni wcześniej! Ale to w końcu nie w Gnieźnie? Sulejów to już dla mnie trochę z daleko...[/QUOTE]

W gnieźnie nie ma miejsc niestety. Mi tez by bardziej gniezno pasowało. Ale nie bede czekac do konca miesiąca, że MOZE coś się pojawi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...