Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='stzw']Co ona ukradła? zegarek prezydentowi???
Zresztą tak czy owak siedzi tam za moje podatki. Czyli za moją zarobioną kasę. Jak wypełznie to będzie żyła z kasy napalonych zboków i cioteczek-dogomaniaczek albo innych wielbicieli zwierzątek. Da se dziewczyna rade w życiu.[/QUOTE]

Ja tylko odniosłam się do tego, co napisałaś.
Co ukradła nie wiem, ale taka kara została jej wymierzona i taką będzie musiała odbyć.
W to, że sobie da radę, nie wątpię, bo jest wyjątkowo wyrachowaną i przebiegłą osobą:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Przestańcie się żreć , bo nie ma o co. Mleko się rozlało.Trzeba było wcześniej myśleć. Awantura na wątku to jest swoista wygrana tej kreatury.:angryy:
Czytałam kilka wątków Alta Caraya ,a potem Viola &Miłosz i dziwiłam się ,że ona spadła z nieba,a tyle osób pieje z zachwytu.
Jest jedna wielka nauczka, kolejna zresztą,że DT , a szczególnie PDT trzeba sprawdzać i podpisywać umowy z dowodem osobistym.Życie dowodzi ,że trzeba mieć ograniczone zaufanie.
Kiedyś znajomy powiedział bardzo mądrą rzecz. Że nie ważne za co, ważne za ile. Nie obrażając nikogo.
Lokey ma poczucie misji do spełnienia, więc niech ją spełnia.Nie jest związana z całą sytuacją tak emocjonalnie jak wiele osób tutaj.Może jej praca coś przyniesie.Tak jak Donvitow napisał, nikogo nie napada, nie obraża.Porządkuje fakty.Niektórym osobom przeszkadza, że jest nowa , nie "nasza",a Viola była od pewnego momentu "nasza" I co ? I doopa blada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przestańcie się żreć , bo nie ma o co. Mleko się rozlało.Trzeba było wcześniej myśleć. Awantura na wątku to jest swoista wygrana tej kreatury.:angryy:
Czytałam kilka wątków Alta Caraya ,a potem Viola &Miłosz i dziwiłam się ,że ona spadła z nieba,a tyle osób pieje z zachwytu.
[B]Jest jedna wielka nauczka, kolejna zresztą,że DT , a szczególnie PDT trzeba sprawdzać i podpisywać umowy z dowodem osobistym.Życie dowodzi ,że trzeba mieć ograniczone zaufanie. [/B]
Kiedyś znajomy powiedział bardzo mądrą rzecz. Że nie ważne za co, ważne za ile. Nie obrażając nikogo.
Lokey ma poczucie misji do spełnienia, więc niech ją spełnia.Nie jest związana z całą sytuacją tak emocjonalnie jak wiele osób tutaj.Może jej praca coś przyniesie.Tak jak Donvitow napisał, nikogo nie napada, nie obraża.Porządkuje fakty.Niektórym osobom przeszkadza, że jest nowa , nie "nasza",a Viola była od pewnego momentu "nasza" I co ? I doopa blada.[/QUOTE]

Mnie tylko dziwi fakt dawania na DT (nie ważne czy płatne, czy za karmę dla psa) bez żadnych umów, może dlatego że sami z matką kilka razy upewnialiśmy się że taka umowa będzie że pies nie jest naszą 'własnością' i że nie my podejmujemy decyzje o leczeniu/eutanazji.

Lokey nie jest denerwująca bo jest nowa, tylko fakt że połowa z tego co tu napisane to powielony jej jeden post i myślę że tylko to wkurza ludzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']

Lokey nie jest denerwująca bo jest nowa, tylko fakt że połowa z tego co tu napisane to powielony jej jeden post i myślę że tylko to wkurza ludzi ;)[/QUOTE]

Mnie też poki co nie przeszkadza, ale irytowało mnie to ciągle wklejanie od nowa tego samego, dlatego wrzuciłam na ignorowane...i mam spokój. Jak zechcę, to zawsze mogę zajrzeć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Do psów luzik...nawet z kotami jest ok.
Kto to jest Bambino? Gdzie mieszka?[/QUOTE]

Bambino tylko suczki przyjmuje...ale zapytajcie na pw odnosnie miejsca..ja ostatnio pytalam i bylo .. ale sunia okazala sie za duza..
Bambino mieszka gdzies w Wielkopolsce dokladnie nie pamietam miejscowosci.

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']Bambino tylko suczki przyjmuje...ale zapytajcie na pw odnosnie miejsca..ja ostatnio pytalam i bylo .. ale sunia okazala sie za duza..
Bambino mieszka gdzies w Wielkopolsce dokladnie nie pamietam miejscowosci.[/QUOTE]

Beatko, a znasz to DT?
Warto tam oddać psiaka i będzie dobrze zaopiekowany?

Po ostatnich jego przeżyciach nie miałabym serca fundować mu kolejną traumę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Beatko, a znasz to DT?
Warto tam oddać psiaka i będzie dobrze zaopiekowany?

Po ostatnich jego przeżyciach nie miałabym serca fundować mu kolejną traumę[/QUOTE]

napisalabym same dobre rzeczy ogolnie mowiac. Tyle,ze sunie brala, czy zrobi wyjatek dla samca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Niech te zestawienie i te listy robi ktoś kompetentny a nie oszołomka która wyskoczyła z kapelusza. Potem znowu będzie płacz i jak mogłyśmy nie zauważyć, tak jak tego że laska urodziłam grubego wcześniaka ale nie opuściła ani jednego dnia na dogo.[/QUOTE]

Po pierwsze bardzo cię proszę abyś przestała mnie obrażać, a po drugie jeśli chcesz się tym zająć bardzo cię proszę, zrób sama zestawienie, takie dokładnie z datami i linkami i bez pominięcia niczego, albo pokaż mi inną osobę która się do tego pali, to czasochłonne i męczące zajęcie i jak na razie nikt się nie wychyla że sam to ogarnie i zbierze do kupy więc proszę cię daj już sobie spokój. Nie proszę cię o pieniądze ani o pomoc i nie zamierzam bo w czorta mi to nie potrzebne więc nie rozumiem twojej agresji. Daj już spokój albo sama to zrób skoro tak bardzo chcesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przestańcie się żreć , bo nie ma o co. Mleko się rozlało.Trzeba było wcześniej myśleć. Awantura na wątku to jest swoista wygrana tej kreatury.:angryy:
Czytałam kilka wątków Alta Caraya ,a potem Viola &Miłosz i dziwiłam się ,że ona spadła z nieba,a tyle osób pieje z zachwytu.
Jest jedna wielka nauczka, kolejna zresztą,że DT , a szczególnie PDT trzeba sprawdzać i podpisywać umowy z dowodem osobistym.Życie dowodzi ,że trzeba mieć ograniczone zaufanie.
Kiedyś znajomy powiedział bardzo mądrą rzecz. Że nie ważne za co, ważne za ile. Nie obrażając nikogo.
Lokey ma poczucie misji do spełnienia, więc niech ją spełnia.Nie jest związana z całą sytuacją tak emocjonalnie jak wiele osób tutaj.Może jej praca coś przyniesie.Tak jak Donvitow napisał, nikogo nie napada, nie obraża.Porządkuje fakty.Niektórym osobom przeszkadza, że jest nowa , nie "nasza",a Viola była od pewnego momentu "nasza" I co ? I doopa blada.[/QUOTE]


[COLOR=#0000ff]Wielka prawda. A tu jest link do tej "cudownej" potwornej osoby na NK....zobaczcie jakich ma znajomych...mało... i co ją tak naprawdę interesowało....ładne tipsy i pazurki...i taka osoba miała zajmować się psiakami...pazurki by sobie połamała...
[url]http://nk.pl/#profile/26703760?referer=sch_msp[/url]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']Po pierwsze bardzo cię proszę abyś przestała mnie obrażać, a po drugie jeśli chcesz się tym zająć bardzo cię proszę, zrób sama zestawienie, takie dokładnie z datami i linkami i bez pominięcia niczego, albo pokaż mi inną osobę która się do tego pali, to czasochłonne i męczące zajęcie i jak na razie nikt się nie wychyla że sam to ogarnie i zbierze do kupy więc proszę cię daj już sobie spokój. Nie proszę cię o pieniądze ani o pomoc i nie zamierzam bo w czorta mi to nie potrzebne więc nie rozumiem twojej agresji. Daj już spokój albo sama to zrób skoro tak bardzo chcesz.[/QUOTE]

Czarna komedia. Ja czekam kiedy dopiszesz do listy siebie, bo nie tylko mnie dziwi Twoje zachowanie i "granie" dobrej. Czekam na weryfikacje twojej postaci. Gdzie napisałam, że JA chcę robić taką listę? Nie przekręcaj moich słów, próbujesz się wybielić, bardzo dziwne, dlaczego? Koniec rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Lokey, już pal licho, że masz mało postów... Ale ktoś, kto pojawia się przy okazji afery nie jest wiarygodny. Robienie podsumowania na zasadzie "to jak, dopisać ją do listy, ktoś ją zna?" też jest lekko śmieszne. Jeśli dla kogoś takie "podsumowanie" ma jakąś wartość, to ok. Dla mnie to jest trolling. Twoje posty wyglądają na pisane przez bardzo młodą osobę, a to tym bardziej nie procentuje w takim temacie... Na takich aferach wypłynęło już na dogo parę osób, o dziwo zyskały także pozytywną popularność. Albo zaczniemy być krytyczni i wybiórczy, albo zawsze będziemy tu mieć co chwilę jakieś bagno. Piszmy szczerze, a nie tylko to, co inni chcieliby usłyszeć... Jeśli jest krytyka, to jest z jakiegoś powodu... bez względu na to czy spodoba się to "cioteczkom". Nie rozumiem jak można tego nie rozumieć w takim wątku, gdzie właśnie naiwność i lekkomyślność doprowadziła do tragedii psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Lokey, już pal licho, że masz mało postów... Ale ktoś, kto pojawia się przy okazji afery nie jest wiarygodny. Robienie podsumowania na zasadzie "to jak, dopisać ją do listy, ktoś ją zna?" też jest lekko śmieszne. Jeśli dla kogoś takie "podsumowanie" ma jakąś wartość, to ok. Dla mnie to jest trolling. Twoje posty wyglądają na pisane przez bardzo młodą osobę, a to tym bardziej nie procentuje w takim temacie... Na takich aferach wypłynęło już na dogo parę osób, o dziwo zyskały także pozytywną popularność. Albo zaczniemy być krytyczni i wybiórczy, albo zawsze będziemy tu mieć co chwilę jakieś bagno. Piszmy szczerze, a nie tylko to, co inni chcieliby usłyszeć... Jeśli jest krytyka, to jest z jakiegoś powodu... bez względu na to czy spodoba się to "cioteczkom". Nie rozumiem jak można tego nie rozumieć w takim wątku, gdzie właśnie naiwność i lekkomyślność doprowadziła do tragedii psów...[/QUOTE]

Ja to doskonale rozumiem, ale po co to pisać x razy tak jak black_sheep, ok napisała raz że nie ufa że to że tamto, ok ale pisanie tego raz po raz to też już spam, ja się tylko pytam skoro wszyscy chcą mieć ogląd jak wygląda sytuacja psiaków, ile ich było, jakie, kiedy i co z nimi się stało, a nikt się nie garnie do tego żeby zebrać informacje z forum to po kiego się czepiacie że ktoś to robi? Nie trzeba się udzielać w danym temacie żeby nie móc na podstawie pewnych wątków zebrać informacji. Wracam do roboty, a co wy z tym zrobicie to już wasza sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Ciąg dalszy zestawienia:

[SIZE=5][B]UWAGA !!! WERSJA ROBOCZA DO WERYFIKACJI !!![/B][/SIZE]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][U][B]GorzkaCzekolada292

[/B][/U][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]-[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]16-06-2010[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]w pierwszym poście oznajmia że ma 3 psy:
* staruszkę doganiemieckiego
* dog de bordoux
* i kundelka chyba w typiejamnika
Chociaż nie wiem na ile te informacje były prawdziwe iczy nie były tylko po to aby wkręcić się w towarzystwo
post#11
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185055-ale-śmierdzi-z-pyska-ujj?p=14889837#post14889837"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185055-ale-%C5%9Bmierdzi-z-pyska-ujj?p=14889837#post14889837[/URL]

- [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]14-03-2011[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]– [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Barbi/Balbinka/[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Majka/Jamajka [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]zostaje adoptowana ze schroniska przez wyżej wymienioną, która mieszka podobno we [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wrocławiu na Psim Polu[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I],wcześniej jest informacja że weterynarz zbadał sunię i sunia jest w 100% zdrowa
post#306
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu/page13"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu/page13[/URL]

- [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]28-03-2011 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]GorzkaCzekolada292 informuje o problemach suni z tarczycą i łysych plamach na grzbiecie
post#402
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu?p=16587422#post16587422"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu?p=16587422#post16587422[/URL]

[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]-11-11-2011 – [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Kofeina informuje że widziała Barbi na spacerze z Demonem
post#1719
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu?p=17982910&highlight=Barbie#post17982910"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu?p=17982910&highlight=Barbie#post17982910[/URL]
[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]
Sunia jest na zdjęciu w poście nr#294[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu/page12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu/page12[/URL]

Ken/Tasman[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]
-[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]20-04-2011 wyadoptowany ze schroniska Przez gorzka czekolada dla znajomego któremu podobno zawiozła go tego dnia do Długołęki, GorzkaCzekolada292 informuje że o tej adopcji więcej wie użytkownik [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]TwiggyEm[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
Post#504
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu?p=16740851#post16740851"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu?p=16740851#post16740851[/URL][/FONT][/COLOR]

Edited by Lokey
Link to comment
Share on other sites

Kochani post zbiorczy by się przydał ale na pierwszej stronie w 2 poście i nowe informacje dodajemy do istniejącego. łatwo wtedy wszystko sprawdzić i wiadomo o co chodzi. Powielanie go co i rusz nieco zaciemnia dyskusje, bo trzeba wracać, cofać się.
fakty, informacje w jednym miejscu, tak żeby osoba nowa mogła się zorientować i my też po chwilowej nieobecności.
Ja już się nacięłam na "hotelu" Aliny S i "hospicjum" Czarodziejki. Tej drugiej jeszcze broniła ech.....
Teraz najchętniej psiaki oddawałabym blisko siebie, ale.... nie za duży wybór z DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Kochani post zbiorczy by się przydał ale na pierwszej stronie w 2 poście i nowe informacje dodajemy do istniejącego. łatwo wtedy wszystko sprawdzić i wiadomo o co chodzi. Powielanie go co i rusz nieco zaciemnia dyskusje, bo trzeba wracać, cofać się.
fakty, informacje w jednym miejscu, tak żeby osoba nowa mogła się zorientować i my też po chwilowej nieobecności.
Ja już się nacięłam na "hotelu" Aliny S i "hospicjum" Czarodziejki. Tej drugiej jeszcze broniła ech.....
Teraz najchętniej psiaki oddawałabym blisko siebie, ale.... nie za duży wybór z DT.[/QUOTE]

[problem w tym że ja nie mam takich uprawnień, nescca napisała że się postara podpiąć post który jej wymieniłam na PW więc teraz tylko czekać :) poza tym wkleiłam teraz tylko część bo tak chciałyście ;)

Edit .

jeśli mod pozwoli mogę zrobić oddzielny wątek w którym będzie zestawienie a pod nim tylko uwagi pisane przez was dotyczące większej ilości informacji jeśli takowe macie na temat danego psiaka do których ja się nie dogrzebałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przestańcie się żreć , bo nie ma o co. Mleko się rozlało.Trzeba było wcześniej myśleć. Awantura na wątku to jest swoista wygrana tej kreatury.:angryy:
Czytałam kilka wątków Alta Caraya ,a potem Viola &Miłosz i dziwiłam się ,że ona spadła z nieba,a tyle osób pieje z zachwytu.
Jest jedna wielka nauczka, kolejna zresztą,że DT , a szczególnie PDT trzeba sprawdzać i podpisywać umowy z dowodem osobistym.Życie dowodzi ,że trzeba mieć ograniczone zaufanie.
Kiedyś znajomy powiedział bardzo mądrą rzecz. Że nie ważne za co, ważne za ile. Nie obrażając nikogo.
Lokey ma poczucie misji do spełnienia, więc niech ją spełnia.Nie jest związana z całą sytuacją tak emocjonalnie jak wiele osób tutaj.Może jej praca coś przyniesie.Tak jak Donvitow napisał, nikogo nie napada, nie obraża.Porządkuje fakty.Niektórym osobom przeszkadza, że jest nowa , nie "nasza",a Viola była od pewnego momentu "nasza" I co ? I doopa blada.[/QUOTE]
Zgadzam się z Tobą :)
Powiem tylko od siebie, dlaczego ja "piałam z zachwytu" teraz mi wstyd jak nie wiem co i szlag mnie trafia :angryy:

Jakieś dwa lata temu byłyśmy z funią u niej na wizycie PA dla Tobiego w "jej" niby mieszkaniu w Zamościu. Poprosiła nas któraś ciotka od Goldenów. Odniosłyśmy z funią bardzo pozytywne wrażenie, "Wiolka" wydała się nam przesympatyczną dziewczyną, mówiła, że pracuje w firmie reklamowej swoich rodziców w Lublinie. Funia jest dociekliwa, więc pytala o tą firmę, że niby jest zainteresowana, od razu dostała wizytówkę. Mieszkanie, choć w bloku było duże, 4-pokojowe. Do tego było na parterze i miało osobny, ogrodzony ogródek, ok. 100 m2 z wejściem na balkon. Takie warunki wydawały się nam bardzo przyzwoite, dziewczyna fajna, więc byłyśmy za.

Potem od funi odbierała Rudzika, przyjechala z poczciwym Miłoszem, w ciąży... długo rozmawiała o psach, po prostu kobieta anioł...

Następnie też się z nią spotkałyśmy w Zamościu, kiedy przekazywałyśmy Daszę (*) do Michelle. Też bardzo pozytywne wrażenia, ścieliła Daszy na tylnym siedzeniu, nie przejmowała się sierścią, potem dzwoniła z drogi, jaka Dasza jest grzeczna i kochana, itp....
:placz:
Potem po przekazaniu Daszy Michelle czy Giselle, już nie pamiętam, dzwoniła z płaczem do nas, że nie podoba się jej ten DT, że bardzo polubiła bardzo Daszę w czasie podróży....

Teraz okazuje się, że trzeba sprawdzać dowody, dokumenty czyje to mieszkanie, umowy o pracę i prosić o zaświadczenia lekarskie...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Beatko, a znasz to DT?
Warto tam oddać psiaka i będzie dobrze zaopiekowany?

Po ostatnich jego przeżyciach nie miałabym serca fundować mu kolejną traumę[/QUOTE]

ja znam, bambino mieszka jakieś 5km ode mnie. poznałyśmy się przez psy i w zasadzie tylko w sprawach psich mamy czasem kontakt, więc to żadna prywatna znajomość. ostatnio robiłam foty jej psom.

Link to comment
Share on other sites

Ciezko czasem na jednej wizycie przedadopcyjnej i poadopcyjnej cos wiedziec o ludziach ktorzy psa adoptuja, moze dobrze graja, moze udaja, a co dopiero jak ktos taki udziela sie na dogomanii i ma poparcie, wiec tez nie mozna oskarzac wszystkich ktorzy wydaja psy w takie miejsca, bo jak widac to jst bardzo dobra aktorka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Zgadzam się z Tobą :)
Powiem tylko od siebie, dlaczego ja "piałam z zachwytu" teraz mi wstyd jak nie wiem co i szlag mnie trafia :angryy:

Jakieś dwa lata temu byłyśmy z funią u niej na wizycie PA dla Tobiego w "jej" niby mieszkaniu w Zamościu. Poprosiła nas któraś ciotka od Goldenów. Odniosłyśmy z funią bardzo pozytywne wrażenie, "Wiolka" wydała się nam przesympatyczną dziewczyną, mówiła, że pracuje w firmie reklamowej swoich rodziców w Lublinie. Funia jest dociekliwa, więc pytala o tą firmę, że niby jest zainteresowana, od razu dostała wizytówkę. Mieszkanie, choć w bloku było duże, 4-pokojowe. Do tego było na parterze i miało osobny, ogrodzony ogródek, ok. 100 m2 z wejściem na balkon. Takie warunki wydawały się nam bardzo przyzwoite, dziewczyna fajna, więc byłyśmy za.

Potem od funi odbierała Rudzika, [B]przyjechala z poczciwym Miłoszem, w ciąży[/B]... długo rozmawiała o psach, po prostu kobieta anioł...

Następnie też się z nią spotkałyśmy w Zamościu, kiedy przekazywałyśmy Daszę (*) do Michelle. Też bardzo pozytywne wrażenia, ścieliła Daszy na tylnym siedzeniu, nie przejmowała się sierścią, potem dzwoniła z drogi, jaka Dasza jest grzeczna i kochana, itp....
:placz:
Potem po przekazaniu Daszy Michelle czy Giselle, już nie pamiętam, dzwoniła z płaczem do nas, że nie podoba się jej ten DT, że bardzo polubiła bardzo Daszę w czasie podróży....

Teraz okazuje się, że trzeba sprawdzać dowody, dokumenty czyje to mieszkanie, umowy o pracę i prosić o zaświadczenia lekarskie...:([/QUOTE]

[B]Handzia[/B], ależ to jest bardzo ważna informacja. Wynika z tego, że Miłosz wiedział o "ciąży " Violi ?
Wpiszę tu też część tego, co napisałam dzisiaj na wątku Kofeiny. Pamiętam, że kiedyś zadałam na jednym z wątków konkretne, a może zbyt konkretne pytanie, zostałam wówczas skomentowana jako osoba nie rozumiejąca słowa pisanego. Uważam, że nie ma dziwnych i głupich pytań, jeśli chodzi o czyjeś dobro, człowieka czy zwierzęcia. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja nauczy jednak nas wszystkich obligatoryjnego zadawania pytań o konkrety dotyczące zdrowia i sytuacji psa którym się zajmujemy. Powinniśmy się też chyba nauczyć bardziej wnikliwej analizy relacji fotograficznych dotyczących psiaków. Czasem zastanawiające są pewne sygnały pozawerbalne. Ochy i achy, a w tle pies z zastanawiająco smutną miną... Nie zawsze świadczy to o czymś, ale zastanowić i pytać się trzeba koniecznie. Za dużo jest tych afer ostatnio. Co jakiś czas dogomania przeżywa solidne swoiste trzęsienie ziemi. Tsunami sobie potem przechodzi, wszystko się uspokaja, a dogomania zapomina i szybko pojawiają się następni cwani i wyrachowani pseudowielbiciele zwierząt. Znam wątek "Czarne kwiatki". A czy istnieje jakiś zbiorczy wątek o osobach, które tak bardzo rażąco zawiodły zaufanie zwierząt i ludzi ? Jeśli nie, może warto byłoby go stworzyć ku przestrodze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...