Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

JEZUSIE! Ja te same fotki widziałam w albumie niejakiej karmelci na fb!!! 2,3 i 4-pierwsze na pewno nie...
[quote name='megi345']oto kilka fotek z tego albumu

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1010178_502703579802618_428442492_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542059_427973840608926_1616061097_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/548800_390394501033527_1287358524_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/253090_390394607700183_476125405_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']JEZUSIE! Ja te same fotki widziałam w albumie niejakiej karmelci na fb!!! 2,3 i 4-pierwsze na pewno nie...[/QUOTE]
W tym albumie: [url]https://www.facebook.com/gabriela.zienczykb/photos[/url]
Ale chyba jednak blondyna i ruda to nie jedna osoba.... Ja już nie ogarniam...

Link to comment
Share on other sites

I może od razu wyjaśnię-karmelcia zainteresowałam się po zaginięciu Igi (PDT w Suchym Borze). Na wątku po raz pierwszy widziałam Alta Caraya (później już Wiola&Miłosz). Szukałam wątków karmelci i szukałam jej na fb-znalazłam. Ona ma teraz galerię zablokowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']W tym albumie: [URL]https://www.facebook.com/gabriela.zienczykb/photos[/URL]
Ale chyba jednak blondyna i ruda to nie jedna osoba.... Ja już nie ogarniam...[/QUOTE]
Ja juz nic nie wiem-były tutaj

[URL]https://www.facebook.com/karmelka.niewiadomska?fref=ts[/URL]
albo tutaj (nie pamiętam dokładnie-drugi link jest do dt karmelci
[URL]https://www.facebook.com/PsieRanczoUKarmelci?fref=ts[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosz_85']Dosc ciekawe sa tu wypowiedzi i ciekwi mnie czemu mam zbanowane konto, ze tak zapytam na jakiej podstawie ?? ;] Przygladam sie temu watkowi z zaciekawieniem :) W ramach wyjasnienia to ja jestem bylem chlopakiem Wioli ;][/QUOTE]
Jakie miałes poprzednio konto? zapewne bana masz za to,że było podejrzenie,że to kolejne wcielenie Wiolki.

Link to comment
Share on other sites

Miłosz .... to nie my jesteśmy winne śmierci kilku psów. A Ty piszesz o granicach? Śmieszne. Powiedz nam wreszcie prawdę. Jak długo znasz Wiolkę? Czy jesteś dorosłym facetem, że taka oszustka wodziła Cię za nos tyle czasu a Ty żyłeś w nieświadomości? Przecież niczemu nie zaprzeczałeś ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosz_85']Dosc ciekawe sa tu wypowiedzi i ciekwi mnie czemu mam zbanowane konto, ze tak zapytam na jakiej podstawie ?? ;] Przygladam sie temu watkowi z zaciekawieniem :) W ramach wyjasnienia to ja jestem bylem chlopakiem Wioli ;][/QUOTE]


Przyglądasz się temu wątkowi z zaciekawieniem, ja niestety czytam go z przerażeniem...
I nie wiem co ma oznaczać ta uśmiechnięta minka...
Czy Ty na prawdę nic nie wiedziałeś o tym co planuje "Wiolka"???
Myślę, że osoba, która na co dzień żyła w kłamstwie musiała w tych kłamstwach popełniać jakieś błędy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Miłosz .... to nie my jesteśmy winne śmierci kilku psów. A Ty piszesz o granicach? Śmieszne. Powiedz nam wreszcie prawdę. Jak długo znasz Wiolkę? Czy jesteś dorosłym facetem, że taka oszustka wodziła Cię za nos tyle czasu a Ty żyłeś w nieświadomości? Przecież niczemu nie zaprzeczałeś ....[/QUOTE] to fakt , jak już tu jesteś to winny jesteś dziewczynom prawdę

a z zaciekawieniem to sobie można film przyrodniczy oglądać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosz_85']Podejrzenia ?? na podstawie podejrzeni cos mozna zrobic ?? To bardzo ciekawe nie majac dowodow ?? Konto moje to Miłosz28. Ja wiem, ze ten temat jest na topie i kazdy wypisuje co mu na jezyk przyjdzie, ale jakies granice powinny byc...[/QUOTE]


Wszelkie granice niestety przekroczyła "Wiolka"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Nasza bohaterka była Violą, Gosią,Kasia,Kariną ze o wielu nazwiskach nie wspomnę. Karmelka Niewiadomska to też fikcja wklejała już wcześniej zdjęcia zapożyczone z sieci np. swojej rzekomej córki więc co za problem stworzyć na fb profil z czyimś zdjęciem. Zmieniała tożsamość, miejsca zamieszkania, kolor włosów a nawet imiona psów żeby wszystko zagmatwać. Pamietaj, że była poszukiwana listem gończym. Ja chciałam tylko wskazać, że pani blondynka znała zarówno Kofeine jak i karmelcie nie dziwi Cię to powiązanie? Karmelcia jak wiemy ma bardzo wiele za uszami i zajmowała się psami, które również były pod opieką Wioli&Miłosz .Następny dziwny zbieg okoliczności?[/QUOTE]
Jesli chodzi o Karmelcie -jej pdt tez jest na czarnej liście to chyba sa osoby które wiedza jak ona wyglada ,bo ktos pisal ze zawozil ,czy odbierał dokladnie nie pamietam od niej psy ..karmelcia ma powiazania i z Wiolka z danavas ,wiec danavas chyba ja widziala w realu...
Czy myslicie ze Karmelcia to ta Wiolka tak samo...?
dziwne jest tez to ze tak bez zadnej tajemnicy wrzucala swoje foty ,zazwyczaj osoby p[oszukiwane przez policje ukrywaja sie i pilnuja by swoich fot nigdzie nie publikowac...
dajcie tez juz spokój z tym zestawieniem ,ma dziewczyna ochote ,ambicje robic zestawienie niech robi mi wszystko jedno kto to robi byleby pisał prawde ,widocznie osoba ,ktora powinna to zrobic albo nie chce albo nie potrafi ,dobrze ze robi kto inny dzieki temu sprawa nie bedzie znów zamieciona pod dywan ,jak to czesto na dogo bywa i chyba o to niektórym chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Ja już od kilku dni próbuje sie dowiedzieć o adres dt Boczka (jest u szogunicy-znajomej (?) davanas).
Uzyskałam tylko nr tel do davanas-i mozliwość spaceru z psem po Opolu (a Suchy jest pod Opolem). Po co ten post? bo zastanawiam się,czy szogunica (zalogowana na dogo od stycznia 2013) to nie karmelcia.
Z tego co jeszcze 31 maja pisała mi Alta- karmelcia nadal prowadzi PDT (na str fb-hotelik Psie Ranczo u Karmelci)
EDIT
jakoś nie chce mi sie wierzyć,że Wiolka działa sama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosz_85']Osoby zainteresowane kontaktowaly sie ze mna telefonicznie... Wiec znaja prawde... Mam pytanie ile zostalo usmieroconych psow wkoncu i na jakiej podstawie ?? (mi wiadomo o 3 )[/QUOTE]
tego chyba nikt dokładnie nie wie...no w sumie wie jedna osoba

Link to comment
Share on other sites

Nie sadze zeby ktos byl bardziej zwiazany emocjonalnie niz ja z ta sytuacja... Zarowno psam (ktorymi sie opiekowalem(dosc sporo czasu spedzalem ze zwierzakami)) jak i Wiola... Staram sie jakos wyjasnic to wszystko... Jesli chodzi o wlasciele mogla dokladnie nie pamietac momentu wprowadzenia sie Wioli na mieszkanie, ale z tego co pamietam to poczatkiem gdzies listopada, ale to i tak nie wiele daje wzgledem wyjasnienia sytuacji z psami. Mam wiele pytan, malo odpowiedzi. Tutaj sie porusza tematy, ktore nie maja zadnego zwiazku z psami. Moj usmiech w poprzedniej wypowiedzi staram sie nie podchodzic agresywnie do calej tej sytuacji, ale jest ciezko. Najpierw sie zastanowcie co piszecie, a dopiero wtedy sie wypowiadajcie bo wiele z tych postow nic nie wyjasnia, a jedynie wprowadza chaos, ktory w niczym nie pomaga...

Link to comment
Share on other sites

Miłosz...wszystko powstaje z chaosu. Zbieramy informacje i staramy się wszystko ułożyć w jedną całość. Każda....najmniejsza błahostka dla jednej osoby - dla drugiej może być ważną informacją.
Prawda jest jedna...."Wiola" nas oszukała z premedytacją.
Nie wiem jakie kierowały nią pobudki, może nigdy się tego nie dowiem.
Fakt jednak pozostaje faktem.
Nie, nie mam w tym jakiejś dziwnej satysfakcji, raczej jest mi źle, że nie możemy wzajemnie sobie ufać, bo gdzieś ktoś knuje misterną intrygę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Miłosz...wszystko powstaje z chaosu. Zbieramy informacje i staramy się wszystko ułożyć w jedną całość. Każda....najmniejsza błahostka dla jednej osoby - dla drugiej może być ważną informacją.
Prawda jest jedna...."Wiola" nas oszukała z premedytacją.
Nie wiem jakie kierowały nią pobudki, może nigdy się tego nie dowiem.
Fakt jednak pozostaje faktem.
Nie, nie mam w tym jakiejś dziwnej satysfakcji, raczej jest mi źle, że nie możemy wzajemnie sobie ufać, bo gdzieś ktoś knuje misterną intrygę [IMG]file:///C:\DOCUME~1\DENSER~3\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif[/IMG][/QUOTE]

Mozesz mi nie wierzyc, ale mi najbardziej ze wszystkich zalezy na wyjasnieniu tego wszystkiego... Tylko te blahostki nie pomagaj, a wprowadzaj chaos, ktory i tak juz jest dosc spory... Jestesmy ludzimi doroslymi prawda? To tez tak sie zachowujmy... Wy widzicie tylko, ze psy zabijala, ja przez te pare miesiecy widzialem, ze pomaga psom. Dlatego to wszystko sie ze soba kloci i nie jest dla mnie zrozumialem do tej pory...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosz_85']Mozesz mi nie wierzyc, ale mi najbardziej ze wszystkich zalezy na wyjasnieniu tego wszystkiego... Tylko te blahostki nie pomagaj, a wprowadzaj chaos, ktory i tak juz jest dosc spory... Jestesmy ludzimi doroslymi prawda? To tez tak sie zachowujmy... Wy widzicie tylko, ze psy zabijala, ja przez te pare miesiecy widzialem, ze pomaga psom. Dlatego to wszystko sie ze soba kloci i nie jest dla mnie zrozumialem do tej pory...[/QUOTE]

Ależ Miłosz...my też tak myślałyśmy, ba - wręcz byłyśmy pewne (inaczej żadna z nas nie powierzyłaby jej psa), że tak jest...dopóty dopóki nie dopadła nas wieść, że "Wiola" została aresztowana - to był prawdziwy szok.

A chaos powstał, bo stworzyła go "Wiola" na swoje potrzeby. Stąd też ta retrospekcja.
Każdemu mówiła co innego.
My, może nieudolnie czasem ale konsekwentnie staramy się te wszystkie niewiadome rozsupłać. Po prostu...

Link to comment
Share on other sites

Miłosz, piszesz, że zajmowałeś się psami....wobec tego zapytam - Czy Rudzik często fundował sobie głodówki i był przy tym apatyczny, smutny?

A przy okazji zapraszam Cię na jego wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Właścicielka-w-więzieniu-Rudzik-znów-nie-ma-domu-W-DT-do-05-07-POMOCY!!![/URL]

Do 05.07. muszę mu znaleźć lokum - DWA DNI - a widoków na to ŻADNYCH :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...