Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Theogonia']Ewelina, co sie zle zaczyna, konczy sie bardzo dobrze:)
trzeba byc dobrej mysli.[/quote]

Heh, no mam nadzieję :lol:

[quote name='Goshka']Mam pytanie, czy dostaliście jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na maila? Czy oni nie wysyłają takich potwierdzeń?[/quote]

Ja na razie dostałam tylko automatyczne potwierdzenie z formularza...
Myślę, że powinno przyjść z czasem, oni mają strasznie dużo osób do potwierdzania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy mogę zmienić klasę suki przez telefon? Bo właśnie przed sekundą wyciągnęłam ze skrzynki dyplom. I chętnie bym sukę do championów przeniosła...[/quote]

Przez telefon nie da rady bo musisz dołączyć do zgłoszenia kopię dyplomu. Wyślij skan dyplomu mailem z prośbą o zmianę klasy podając numer zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']Pierwszy raz jedziemy na wystawę do Katowic i mam takie pytanie odnośnie ringów.
Na stronie oddziału jest adnotacja, że owczarki niemieckie będą na hali. Czy są ringi poza halą? jeśli tak to gdzie? jak to wygląda?[/quote]
Są cztery "strefy" gdzie znajdują się ringi: hala główna spodka, antresola wokół hali głównej, sala gimnastyczna oraz lodowisko.

Link to comment
Share on other sites

No jest na lodowisku baaardzo zimno, zwłaszcza jak sie dłużej postoi, ale ogólnie w porządku. Lodowisko jest całe wyłożone dywanem czy jakaś wykładzina. Dla wystawców jest ten komfort, ze moga "zająć" sobie ławeczki i psy tam zostawiać jak coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']na lodowisku w sensie na tafli? jakoś sobie tego nie wyobrażam...[/quote]

To sobie wyobraź. Raz juz tak wystawiałam dalmatyńczyka. Jak doszło do naszej rasy - wszystkie bez wyjątku psy przeskakiwały z łapy na łapę, bo im było zimno najnormalniej w świecie. NIe jest to najlepsze miejsce i mam nadzieję,że nas to w tym roku nie czeka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Mam pytanie,

czy zna ktos jakies przytulne miejsce gdzie mozna by przenocowac ??

w Spodku zostało juz tylko kilka 1 osobowych pokoi :([/quote]
Osoby z psami chętnie przyjmuje hotel "Skaut" zlokalizowany na obrzeżach parku na granicy Katowic i Chorzowa--prosta droga -jakieś 10 min-15 min samochodem od Spodka. Polecam-obok super tereny do wybiegania psiaków:p
[URL="http://www.hotel-chorzow.pl/index.php?id=onas"]http://www.hotel-chorzow.pl/index.php
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']musia a wiesz może przypadkiem gdzie planowana jest VI grupa , oczywiście chodzi mi dalmatyńczyki.[/quote]

Gończe polskie i ogary tak jak w ubiegłych latach na płycie głównej ring 4. Posoki też obok - więc dalmatyńczyki się z nami w 4

Link to comment
Share on other sites

niestety Spodek to beton, czasami pomieszczenia są niskie, nie bardzo gdzie jest wyjśc z psem na spacer. Zeby postawić samochód trzeba być naprawdę wcześniej.
Ale wszystko rekompensyje toże jest blisko w góry i mozna wyskoczyc na kilka dni:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...