Jump to content
Dogomania

Ravk

Members
 • Posts

  274
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Będzin

Ravk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Kesja']Podłączam się do pytania o ceny biletów dla widzów ;) Ja w sobotę będę jako obserwator, foty też pewnie jakieś porobię :)[/QUOTE] Normalny 15 zł, ulgowy 8 zł
 2. [quote name='sota36']TAK! Co do gburowatosci ochrony sie zgadzam, do Katowic przyjezdzam od lat! I jako sprzedawca i jako wystawca, czy najnormalniej jako widz. Jest fatalna! Jak wykladzina na lodowisku...[/QUOTE] Może przynajmniej wykładzinę uda się poprawić ;)
 3. Rozpoczęliśmy wysyłanie potwierdzeń. To parę godzin potrwa... Proszę sprawdzać skrzynki mailowe (najlepiej te, które były podane przy zgłaszaniu ;) )
 4. [quote name='Pysia']A mnie się w koncu wczytał plan sędziowania i raczej nie pojedziemy. Pomyłką jest wystawienie mojej smarkuli na lodowisku. Znam to miejsce doskonale bo przez wieki całe tam niufy były i.... Znam moją małą- za licho nie narazę ją na stres związany z tym pomieszczeniem i specyficznym hałasem w nim. Ona ma oczy zakryte i ufa uszom i nosowi a tam masakra dla takiego psa.[/QUOTE] Hałas jak na każdej halowej wystawie.
 5. Proszę przypadki gburowatości i nieżyczliwości ochrony zgłaszać do organizatorów. Jeżeli chodzi o psy nie zgłoszone na wystawę, to jak pisze [B]cockermanka[/B], nie wpuszczamy psów nie zgłoszonych ze względu na ograniczoną ilość miejsca w Spodku.
 6. [quote name='cockermanka']Kurcze...a nasz "synek" zgłoszony w I terminie i nie ma go w spisie.... :([/QUOTE] Jak zdążyliśmy dzisiaj wyjaśnić - niestety nie zgłoszony.
 7. [quote name='vpassione']Dziś formularz został wyłączony. Pojawił się też program konkurencji finałowych [URL="http://www.zkwp.katowice.pl/konkur_fin.php"]LINK[/URL] [B]Ravk[/B], podczas finałów miała odbywać się [URL="http://www.zkwp.katowice.pl/gwarek.php"]Gala Gwarków Śląskich[/URL], ale nie widzę żadnej informacji. Czy wiesz coś na ten temat?[/QUOTE] Tak. Dzisiaj postaram sie na stronę Oddziału Katowice wrzucić ostateczną wersję konkurencji finałowych z uwzględnieniem Gali oraz plan sędziowania. Do zobaczenia na wystawie :)
 8. [quote name='Pysia']A ja stwierdziłam, ze jak przedłużą to zgłoszę. Jak nie- to nie hahaha EDIT: Zdecydowano za mnie. Zgłoszemia do 23.02. Czyli zgłaszam ;)[/QUOTE] Nie mam Twojego zgłoszenia.
 9. "[I]CZY KTOS MI MOZE WYJASNIC DLACZEGO NIE MOGE ZGLOSIC PSA Z "Z RODOWOD W PRZYGOTOWANIU?" KURDE PROBOWALAM AKZDA PRZEGLADARKA I ZA KAZDYM RAZEM PDOSAWIETLA MI SIE NA CZERWONO I NIE CHCE PRZEJSC!!! ;(;( pomocy zgloszenia do dzisiaj!!!![/I]" Proszę wpisać np. X w pole rodowodu i zaznaczyć pole "rodowód w przygotowaniu"
 10. Poprawione. Przepraszam za niedogodności.
 11. [quote name='sota36']BEDZIEMY dla Sedzi i mam nadzieje, ze moje marzenia sie ziszcza:))) ps. formularza nie ma jeszcze???[/QUOTE] Formularz zgłoszeniowy już jest. Pierwsze zgłoszenia się pojawiły parę minut po jego załączeniu.
 12. [quote name='AbraCadabra']Podpisuję się pod powyższym ;-) Niestety brakło info odnośnie zgłaszania się do konkurencji finałowych :diabloti:[/QUOTE] Fakt, nie podałem takiej informacji na stronie bo... to pierwszy raz je mamy na międzynarodówce ;) Zgłoszenia do konkurencji hodowlanych można wysyłać mailem na [email][email protected][/email] (w temacie podać zgłoszenie do konkurencji .... ), a ja wkrótce postaram się zmontować jakiś w miarę wygodny formularz żeby ułatwić sprawę.
 13. Ravk

  Katowice CACIB 2012

  [quote name='Asiaczek']Czyli wpisać "Zkwp o/Katowice" czy jakoś imiennie? pzdr.[/QUOTE] Jak wolisz ;).
 14. Ravk

  Katowice CACIB 2012

  [quote name='Asiaczek']O, dzięki za link. A czy mozna "ukraśc" 3 fotki z BOG gr. V? Pzdr.[/QUOTE] Tak, z podaniem autora.
 15. Ravk

  Katowice CACIB 2012

  [quote name='Frytela']Ma ktoś fotki z BIS BABY - Piątek??? Chodzi mi o Beagielka :)[/QUOTE] Wszystkie miejsca lokatowe z BISów są tutaj [url]http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2012foto.php[/url]
×
×
 • Create New...