Jump to content
Dogomania

Dada

Moderators
 • Posts

  2495
 • Joined

 • Last visited

About Dada

 • Birthday 11/21/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://sauteur.republika.pl

Converted

 • Location
  Białystok
 • Interests
  konie, psy
 • Occupation
  studentka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dada's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jakie masz cudowne psiaki! Super razem wyglądają!
 2. Potwornie nas dawno tu nie było! Czas na powrót - mamy dzieci! czarna powdereczka - Itimka [URL=http://s18.photobucket.com/user/nadirandaga/media/itim.jpg.html][IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/itim.jpg[/IMG][/URL] łyse suczki: [URL=http://s18.photobucket.com/user/nadirandaga/media/suczki.jpg.html][IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/suczki.jpg[/IMG][/URL] piesek powderek: [URL=http://s18.photobucket.com/user/nadirandaga/media/Clipboard01.jpg.html][IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/Clipboard01.jpg[/IMG][/URL]
 3. ktokolwiek jedzie z Olsztyna? Baaaaaaardzo bym była wdzięczna
 4. Dada

  CACIB-Rzeszów 2012

  Szukam miejsca do Rzeszowa na niedzielę. Jadę z B-stoku, ale mogę dojechać i do Warszawy. Mam grzywacza :) Oczywiście dokładam się do drogi.
 5. Ktoś jedzie przez Warszawę do Gdańska?
 6. Dada

  Jaguszkowo

  Mała wilczyca zamieszkała z moją współlokatorką i jest przecudowna! :)
 7. Dada

  Jaguszkowo

  Chętnie bym napisała więcej, ale to nie miejsce na takie uwagi. A szkoda.
 8. Dada

  Jaguszkowo

  Nowego wilka już nie maja, bo oddali dzisiaj do hodowcy................... po długim czasie nie odbierania telefonów, braku kontaktu nagle okazuje się, że suka już nie jest potrzebna, że dla niej nie będzie czasu. Nie wiem jak z resztą psów, bo podobno nie będzie czasu na spacery, więc nie wiem czy powód tylko jej dotyczy czy całej reszty również.
 9. Dada

  Jaguszkowo

  Co za pustka i cisza? Jak tam moja wilczyca?
 10. Dada

  Jaguszkowo

  To i ja czekam na foty malej :D
 11. Dada

  Jaguszkowo

  Mała jest przecudowna! Ja padłam jak broniła miski przed Emilio, jego własnej, w jego własnym zamochodzie i w dodatku nasilaka na jego ręcznik xD żeby bylo jasne kto tu rządzi hehe Mała w rodowodzie maść ma wilczą, sama na przeglądzie z dzieciakami byłam i to był mój pomysł, bo sable nie było i nie wiadomo było co dziecku wpisać. Tak więc może po swoich praprzodkach ma ten charakterek :evil_lol:
 12. Dada

  Jaguszkowo

  Jak jakies spotkanko to i ja z moimi gnomami jestem chętna
 13. Wszystkie moje śpią ze mną i nie dałyby się nikomu wyrzucić. Łyse oczywiście pod kołdrą. Morgan całą noc wtulony we mnie od nosa po łapki przykryty, Diament głowa na podusi poza kołdrą (musiałam go oduczać kładzenia się mi na głowie), dupencja pod. PP śpi w nogach na kołdrze.
×
×
 • Create New...