Jump to content
Dogomania

mindgame

Members
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About mindgame

 • Rank
  Advanced Member
 1. A czy można po cichu liczyć na katalog przedwystawowy..... strasznie korci mnie staweczka...:):)
 2. W zeszłym roku mój ring był na lodowisku. Ze względu na temperaturę byłam bardzo zadowolona. Idealna jak dla berneńczyka, a w bluzie też dało się siedzieć. O tym, że podłoga była drewniana dowiedziałam, się przypadkiem, już pod koniec wystawy od znajomej :) Drewno zostało pokryte czerwoną wykładziną, nic się nie ruszało, ani nie dudniło. W tym roku też mamy na lodowisku i jestem baardzo z tego powodu zadowolona. Jest to jedyna wystawa w roku, kiedy mój pies nie sapie z gorąca :)
 3. a czy wiadomo coś odnośnie katalogu przedwystawowego? strasznie zżera mnie ciekawość :)
 4. przedłużają i przedłużają, a im dłużej to robią tym później będzie katalog przedwystawowy, a tak nie mogę się doczekać! ;)
 5. mindgame

  Ubiór handlera

  Ostatecznie na Rzeszów ubrałam się w ciemne dzinsy, czarną marynarkę i pomarańczową koszulę. Z tego co zauważyłam to (przynajmniej na moim ringu) mało kto jest ubrany elegancko. Dominują swetry lub podkoszulki, w zależności od pory roku. I to bez względu na rangę wystawy. :roll:
 6. mindgame

  Ubiór handlera

  będą pasować granatowe jeansy i niebieska koszula?
 7. mindgame

  Ubiór handlera

  a co zaproponujecie do czarnego psa? Berneńczyka dokładniej?
 8. a czy wiadomo już coś na temat katalogu? jest już udostępniony?
 9. witajcie, podepnę się pod wątek i zadam pytanie jeśli nikt nie ma nic przeciwko :) zrobiłam zdjęcie bioder u weta, zostało ono wysłanie do lekarza uprawnionego do wpisu do rodowodu. i teraz zastanawia mnie, co dalej? przyjdzie to do mnie do domu na skrzynkę i co? ZKwP zostanie przez tego lekarza poinformowany o wyniku i o wpisie? czy muszę osobiście iść do związku i poinformować o tym? pozdrawiam, Asia
 10. [quote name='Nugatika']nie bedzie nas niestety :( nie mamy jak dojechać :/ zła jestem strasznie :/[/quote] a próbowałaś pociągiem?
 11. my jedziemy z Krakowa, ale to raczej cię nie urządza.
 12. jolka masz rację! W mojej wypowiedzi nie chodziło o przyjazd na wystawę, tylko o zachowanie Pani odbierającej telefon. A że yuli zadała mi pytanie to na nie odpowiedziałam. Brak przyjazdu na wystawę był tylko wymyślonym przykładem/ reakcją na nieuprzejmość Pani w sekretariacie :)
 13. [quote name='yuli_']Jeśli mogę zapytać, bo chyba jestem jakaś do tyłu. Ale czemu mają nie przyjechać?[/quote] tak jak napisałam przez brak życzliwości. Zależy jak kto traktuje daną wystawę, jaki ma do niej stosunek. Są różne osoby i różnie reagują w danych sytuacjach. Jak mnie ktoś wkurzy, to po prostu myślę sobie "wykichaj się!" i nie korzystam więcej z usług kogoś takiego. Natomiast jeśli komuś bardzo zależy na wystawie i bez względu na wszystko chce na nią jechać to już jest inna sytuacja. Wtedy nawet (wyimaginowana) cena parkingu 40zł, brak numerka, brak uwzględnienia w katalogu, nie miła obsługa, etc. (wszystkie przykłady wymyślone) nie będą miały wpływu na to czy ktoś przyjedzie czy nie. Akurat ja traktuję tę wystawę bardziej rozrywkowo niż inne i w zasadzie mogłabym na nią nie jechać. Nie lubię, gdy organizator(jako jeden z przedstawicieli widzę panią z sekr.) jest niemiły w stosunku do swoich klientów(bo tak można nazwać wystawców), a tekst typu, że tak i tak się jedzie to czegoś nie zrobi, pomimo miłych próźb trochę mnie rozbraja. Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. ;) Oczywiście nie miałam zamiaru nikogo urazić swoją wypowiedzią.
 14. niestety nie znam wszystkich psów w swojej rasie ani ich właścicieli, dlatego same nazwiska niekoniecznie mogą pomóc.
 15. to ciekawa jestem, czy pani z sekretariatu byłaby zadowolona gdyby przez jej brak życzliwości nie przyjechała połowa zgłoszonych psów. jest przecież zgłoszonych zaledwie 669 psów. czy to na prawde był problem żeby wrzucić stawkę na stronę? przecież katalogi już powinni mieć puszczone do druku, więc te dane mają w jakiś sposób uporządkowane, nie rozumiem takiego postępowania.
×
×
 • Create New...