Jump to content
Dogomania

Melba

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Melba

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  psy,konie, ogród
 • Occupation
  zootechnik
 1. to dobry kurs, szkoda że tak daleko :(
 2. W rezultacie na powyższym kursie nie byłam, termin był zmieniany z powodu zbyt małej grupy. Ponownie rozpatruję zrobienie tego kursu, zwłaszcza ze na codzień mam do czynienia z " psia pielęgnacją". Na pewno na kursie ni ema ograniczenia wiekowego :)
 3. Witam, Kto będzie na kursie groomingu w terminie 21-27 czerwca 2010. Ciekawa jestem z kim będę ?
 4. A gdzie po tych studiach znajdziecie pracę????
 5. W jakim terminie masz kurs, o ile to aktualne. Jestem zainteresowana
 6. [quote name='Mona']O ile dobrze pamiętam to ok. 10 zł. Ale co roku są droższe(w 2001 roku były chyba po 4 zł)więc lepiej przygotować się na nieco wiecęj. Noclegi [URL="http://www.shostel.krakow.pl/"]Strona krakowskiego hostelu. Tanio i naprawdę komfortowo! S-Hostel - Twoje miejsce w Krakowie![/URL] [URL="http://optima.e-meteor.pl/"]Hotel Optima adres Kraków | Hotel Optima w Krakowie[/URL] [URL="http://www.lemonhostel.pl/"]Noclegi Kraków - pokoje - hostele - LemonHostel.pl[/URL] Niestety bliżej miejsca wystawy nic nie znam.Tuż koło AWF jest Hotel "Justyna"ale ceny mają d
 7. Witam, Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś ( nie drogi) nocleg w Krakowie dla 2 osób ON-ka i małego teriera, będę wdzięczna;)
 8. :loveu:Bardzo, bardzo Wam dziękuję
 9. Może jestem ślepa:crazyeye:, ale nie mogę znaleźć jaka jest opłata za pierwszego psa i kiedy upływa pierwszy termin. Proszę osoby które opłaciły o informację. Zgłosić przez internet udało mi się dzisiaj choć wczoraj formularz nie działał.
 10. Melba

  chorwacja

  Ja też sięchętnie wybiorę, bo bardzo mi się ta wystawa podoba
 11. Mojego nowego nabytku zdjęcia właśnie dzisiaj dostałam z Danii, gotowy do odbioru za 2 tygodnie, do młodzieży jak znalazł ;) Przyłączm się do grona szalonych
 12. na trasie nie ma robót drogowych, wjazd od strony Janek zawsze fatalny, stoi się w Raszynie. Przy wystawie remonty pokończone, powodzenia.;)
 13. Tak, parking 30 zł, dostałam e-maila ze związku z tą informacją. Piekielnie drogo:shake::shake:
×
×
 • Create New...