Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

my sobie chyba jednak Katowice odpuscimy.
W przyszlym roku to pewnie tylko krajówki, zeby Championat skonczyc, no i moze Krakow w czerwcu.
Niestety ja naleze do tych niepracujacych, składających własnie z kieszonkowego.
Zapłaciłam w tym roku sama za 5 wystaw i dziekuje bardzo :D
znajomi nie mogą sie nadziwić, ze wydaje tyle kasy i jade na tą wystawe i wróce tylko ewentualnie z medalem... :P

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to przednia zabawa.
Wygrać, przegrać mniej istotne - najważniejsze, że poznaje się fajnych ludzi, którzy też "wyznają" wystawy i psy. Przygotowywanie zwierząt na wystawę, wyprawa do miejsca wystawy - jest ekscytujące.
Pracuję zawodowo i nie przeszkadza mi to w zabawie w wystawianie.
Nie pamiętam ile zaliczyłam w tym roku wystaw - ale coś ok. 30 .
Znam osoby, które zaliczają po kilka wystaw w jeden weekend i mają niezła zabawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']A ja się zastanawiam. Ciekawe czy zgłaszając w styczniu jeszcze nas przyjmą. Aż tak bardzo mi nie zalezy na tej wystawie, ale mogłabym przez 3 dni wchodzić za darmo i nie musiałabym się zastanawiać, co zrobić z psem.[/quote]

no własnie też sie zastanawiam, sędzia nie powala na kolana:mad:,
no i chciałabym zgłosić po Rzeszowie ale juz bedzie za pozno...sama nie wiem co robic:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=&quot]U nas te[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=&quot]ż[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=&quot] niewiadoma. S[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=&quot]ę[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=&quot]dziuje nas pani z Argentyny Patricia NEMIROVSKY – ALSINA. Hodowczyni airedale i handler.[/FONT][/COLOR]
Jestem bardzo ciekawa jak będzie sędziować.

Może ktoś się już był przez tą panią sędziowany?

Fakt wystawy są coraz droższe.



[FONT=Arial][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

oj tak
zle co niektorzy zrozumieli
ja kocham wystawy :)
uwielbiam.
jak przynajmniej raz w miesiacu na jakas nie pojade, to jestem chora.
Nie wiem jak przezyje grudzien i styczen :D

chodzilo mi po prostu o to, ze jestem nieletnia, nie pracujaca, bez prawa jazdy i nie moge sobie pozwolic na tyle wystaw, ile bym chciala.
W planach mam znalezc jakąś prace na wakacjach. Ale do wakacji przeciez jeszcze tyle czasu :/ a wystaw do wakacji jeszcze wiecej :D

Pokładam nadzieje w Nugacie ze zrobi papiery na repro :D
wtedy bedziemy sobie moze mogli pozwolic na wiecej wystaw :)
no to brakuje nam tylko wyniku badan na dysplazje.

a do Katowic pewnie i tak zawitam :) tyle ze "bez ogona" :D
zaoszczedze te 120 zlotych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Hehehe, no ja mam dwa psy, także któregoś mogę wypożyczyć :) a raczej suczki ;) przecież wszyscy wiedza, że mam bernardyny :lol:
No a bernardyny są w sobotę :)
No i myślę, że mała by się nadawała :) w Katowicach już 9 miesięczna :lol:[/quote]

Toż to smok już będzie :loveu:
A Frania jedzie kibicować czy będzie się również wystawiać na ringu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Toż to smok już będzie :loveu:
A Frania jedzie kibicować czy będzie się również wystawiać na ringu?[/QUOTE]
Myślę, że to jeszcze za wcześnie na myślenie o tej wystawie - ona będzie wtedy ponad 2 razy starsza niż jest teraz - najpierw niech wyrośnie na ładną sunię, a dopiero później będziemy decydować, gdzie ją zapisywać, a gdzie nie :)
Ale na wystawie będziemy na pewno, no tak blisko i nie być, to byłby grzech :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...