Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']A czy ktoś z okolic Stalowej Woli, Rzeszowa, wybiera się w niedzielę i miałby 1 miejsce wolne?
Mam straszną ochotę pojechać :p[/quote]

CHYBA ja bym miała. Bo jedziemy na 90%. Znaczy na chwilę obecną nie ma przeszkód żebyś my jechali, chęci i fundusze są ;-) Ale czasu jest jeszcze troszeczkę, mamy szczeniaka którego będę rejestrować dopiero od nowego roku i pewnie od razu zgłoszę go na Katowice (50zł, jejku normalnie jak za dorosłego psa :roll:)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Czyli jak jest z tym płaceniem ? Jak zgłoszę w pierwszym terminie to mogę zapłacić do 27.03 te 120 zł czy do 11.01 ?[/QUOTE]
[B][COLOR=#006600]Przypominamy, że [/COLOR][/B][FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]I termin przyjmowania zgłoszeń na
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]XIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych Katowice 2008
upływa 11.01.2008.
Zgłoszenia nadesłane do tego terminu są objęte obniżoną opłatą.[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]- to ze strony oddziału.[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']CHYBA ja bym miała. Bo jedziemy na 90%. Znaczy na chwilę obecną nie ma przeszkód żebyś my jechali, chęci i fundusze są ;-) Ale czasu jest jeszcze troszeczkę, mamy szczeniaka którego będę rejestrować dopiero od nowego roku i pewnie od razu zgłoszę go na Katowice (50zł, jejku normalnie jak za dorosłego psa :roll:)..[/quote]

Dzięki, wobec tego skontaktuje się po nowym roku :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][B][COLOR=#006600]Przypominamy, że [/COLOR][/B][FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]I termin przyjmowania zgłoszeń na
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]XIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych Katowice 2008
upływa 11.01.2008.
Zgłoszenia nadesłane do tego terminu są objęte obniżoną opłatą.[/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Tahoma][B][COLOR=#006600]- to ze strony oddziału.[/COLOR][/B][/FONT][/quote]
No to trochę mnie to ratuje bo mam strasznie dużo wydatków w styczniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']tzn. ja to rozumiem tak, że po 11.01 są większe opłaty :)[/QUOTE]

Zgłoszenie wysłane przed 11.01.2008 jest objęte opłatą 120zł, a zapłacić można później (do 27.03.2008 ), zgłoszenia wysłane od 12.01 do 18.01.2008 kosztują 150zł (opłacone do 27.03.2008 ). Opłacane po 27.03.2008 - 180 zł.
Jaśniej już chyba wytłumaczyc nie można ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Zgłoszenie wysłane przed 11.01.2008 jest objęte opłatą 120zł, a zapłacić można później (do 27.03.2008), zgłoszenia wysłane od 12.01 do 18.01.2008 kosztują 150zł (opłacone do 27.03.2008). Opłacane po 27.03.2008 - 180 zł.
Jaśniej już chyba wytłumaczyc nie można ;)[/QUOTE]
Aha, myślałam, ze jest podobnie jak w innych oddziałach, że opłaty do tego dnia są takie, a po tym dniu są wyższe ;) Sorki za wprowadzenie zamieszania :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]O wysokości opłaty decyduje termin przysłania zgłoszenia[/B]. W przypadku listu - data stempla pocztowego. [FONT=Tahoma]OPŁATY[/FONT]
[FONT=Tahoma]I termin[/FONT]
[FONT=Tahoma]11.01.08[/FONT]
[FONT=Tahoma]II termin[/FONT]
[FONT=Tahoma]18.01.08[/FONT]
Dotyczy opłat wniesionych do 27.03.2008; później opłata wynosi 180 zł za każdego psa.


Wg mnie opłacać można do 27.03.2007r. - za psa zgłoszonego w I terminie 120 a w II terminie 150.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Informacja, która zapewne zainteresuje właścicieli ON. Ring dla ON na dotychczasowych wystawach znajdował się na lodowisku. Tym razem, na wystawie w 2008, ma być na sali gimnastycznej.
A jakie rasy zostały uznane za zimnolubne i pójdą na lodowisko to się okaże wkrótce... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...