Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

[quote name='majka127']Katowice zrobiły prezent dla tych co do Rzeszowa jadą. Dobrze się wstrzymałam ze zgłoszeniem.Ale kręcą.[/quote]

Coooo? Jaki? O co chodzi? Ja jadę z Rzeszowa i mój psiak już zgłoszony, o co chodzi? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo nie było na co wpadać :razz:
Cyt. ze strony ZKwP Katowice:
[I]Prosimy o przemyślane zgłoszenia, wycofania będą możliwe jedynie w wyjątkowych wypadkach - osobiście w Oddziale lub listem poleconym do czasu zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Wycofania inną droga nie będą przyjmowane.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pati_Lilly']Chyba w młodszej. W związku powiedzieli, że jestem "na przełomie" i sędzia zadecyduje. A urodziłam się 30 grudnia 1995 roku to chyba młodsza no nie?
;-)[/quote]

Rocznik 13 lat, ale pewnie jeszcze nie skończyłaś.. hmm.. myślę, że może dać Cię do młodszej, bo finał Młodego Prezentera jest w listopadzie w Poznaniu, a Ty masz urodziny dopiero w grudniu ;)

[quote name='Błyskotka']Ja nawet jakbym dostała to co chce w Rzeszowie to z Katowic nie zrezygnuję. Ale wycofanie psa listem poleconym to nie jest problem. Oczywiście różne przypadki mogą sie wydarzyć.[/quote]

Dokładnie, nawet jak się już championat ukończy, to zawsze jest możliwość, że się CACIB dostanie i już jeden mniej d interchampionatu :) .. Jesli ktos 'zbiera' :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Rocznik 13 lat, ale pewnie jeszcze nie skończyłaś.. hmm.. myślę, że może dać Cię do młodszej, bo finał Młodego Prezentera jest w listopadzie w Poznaniu, a Ty masz urodziny dopiero w grudniu ;)[/quote]

Ufff... bardzo bym chciała do młodszej bo podobno jest łatwiej (?) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Przesadzili z tymi cenami :shake:. Ja się pewnie wybiorę ale taka kasa :-(.[/quote]
... to było dawniej, a teraz:
[quote name='Błyskotka']Ja nawet jakbym dostała to co chce w Rzeszowie to z Katowic nie zrezygnuję. ...[/quote]
Jak widać mocne postanowienie zapadło:). To pewnie znowu się zobaczymy na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][COLOR=#bb0000][B]Termin przyjmowania zgłoszeń na
XIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych Katowice 2008
został przedłużony do 11.02.2008.
[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Termin zgloszeń minął[/COLOR][/B][/quote]
Został ponownie przedłużony. Tym razem do [B]15.02.2008[/B]. Ostatnia (chyba) szansa dla niezdecydowanych i zapominalskich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Zwierzy zgłoszonych zostało sporo i to w pierwszym terminie :) więc na luzie możemy dać szansę spóźnialskim ;)[/quote]


Napisałem to kilka stron wcześniej, ale może nie każdy zauważył.


[quote name='Błyskotka']... może dobrze by było gdyby w przyszłym roku termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń był np w lutym. A nie do stycznia i potem ciągłe przedłużanie.[/quote]

Może w przyszłym roku będzie od razu późniejszy termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Pożyjemy - zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Został ponownie przedłużony. Tym razem do [B]15.02.2008[/B]. Ostatnia (chyba) szansa dla niezdecydowanych i zapominalskich ;)[/quote]

Śmiech na sali... Cos czuje, ze jeszcze raz bedzie przedłużony :roll: A tez sie zgadzam z tym, ze dlatego mają mało zgłoszeń bo ceny koszmarne w II terminie ... A wystawa do najlepiej zorganizowanych nie należy ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...