Jump to content
Dogomania

Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.


scarletto

Recommended Posts

Miałam dziś tel. od pana z Warszawy; pan wprost zapytał czy piesek mógłby mieszkać w ogrodzie, bez wstępu do domu, bo nie chce mieć psów w domu ze względów chigienicznych, bo ma małe dziecko i ten pies ma być właśnie dla tego dziecka... Powiedziałam, że zależy nam, aby Ciaputek miał wstęp do domu. Także nadal szukamy...
A Agatka coraz bardziej ma dość malucha :(

Link to comment
Share on other sites

Dziś 15-ty, więc robię rozliczenie:

[B]Stan konta na 15 lipca wynosił -21,50 zł:
Wpłaty:[/B]
+285 zł agat21
+48 zł agat21
+110 zł agat21
[B]Razem: +421,50 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-263,50 zł hotelowanie
-2,50 zł odrobaczenie malucha 26.07
-38 zł szczepienie I malucha
-10 zł przejazd do lecznicy
-110 zł karma
-2,50 zł odrobaczenie malucha 09.08
-5 zł odrobaczenie Agatki (wczoraj robiliśmy odrobaczanie całe zoo, jak co 3 mies.)
[B]Razem: -431,50 zł[/B]

+421,50 zł - 431,50 zł = -10 zł.
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 15 sierpnia wynosi -10 zł.[/B][/COLOR]

Cisza w sprawie domku dla maluszka :(

Link to comment
Share on other sites

Jutro wieczorem wracam do domu. Zrobie przelew. Mam wplate na koncie 150 zl - pewnie od Doroty :loveu::loveu:- jutro wejde na konto i sprawdze. Murko, absolutna racja, ze powiedzialas chetnemu panu, ze pies powinien mieszkac w domu. Poszukamy moze dluzej domu dla Krowka, ale znajdziemy taki, gdzie bedzie on czlonkiem rodziny, a nie zabawka dla dziecka, ktorej po zabawie zamyka sie drzwi domu przed nosem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Zgłosił się dom dla Ciapka, taki bardziej fajnie brzmiący :)
Jak wszystko dobrze pójdzie to nasz Ciaputek za ok. tydzień będzie w swoim domku :)[/QUOTE]
Napiszesz coś więcej?
Fajnie by było jakby maluszek miał już swoją rodzinkę :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam konto - wpłata 150 zł od Doroty - jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu naszego dwupaczka ;) :loveu: :iloveyou:
Przelew za kolejny miesiąc hotelikowania Agatki zrobiłam. Miejmy nadzieję, że Krówek vel Ciapek vel Jacuś niedługo zamieszka u siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko dobrze pójdzie to Ciapuś zamieszka we... Wrocławiu :)
Pani, która chce go adoptować przebywa obecnie gościnnie w Lublinie i wypatrzyła go w internecie.
Jedyne "ale", że nie będzie wizyty przedadopcyjnej tylko poadopcyjna, bo bezsensu byłoby czekać aż Pani pojedzie do Wrocławia, tam robić wizytę i potem szukać transportu dla malucha. Pani pod koniec tygodnia wybiera się do Wrocławia i po drodze ma do nas wstąpić i zabrać Ciapka. A jak już będzie we Wrocławiu, odbędzie się w miarę szybko wizyta poadopcyjna. Pani brzmi fajnie i sympatycznie, więc myślę, że warto zaryzykować. Zwłaszcza, że teraz ciężki okres na adopcje (koniec wakacji), po Ciapka nie ustawia się kolejka, a psiak rośnie...
Obgadałyśmy to z agat21 i stwierdziłyśmy, że to dobre wyjście.

Jutro ma być u nas wet, zaszczepi Ciapka drugi raz i jak się da, to też zaszczepimy Agatkę i uzgodnimy plan działania odnośnie sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Moze wstrzymajmy sie z bannerkiem dopoki nie wyjasni sie, czy Jacus bedzie mial dom. Wtedy bannerek bylby tylko.z Agatka.[/QUOTE]
Jedno zamówienie złożyłam tydzień temu u Cioteczki Polubek ale ona chyba choruje ... Dziś złożyłam kolejne na wątku Mani2000 ale zaraz je edytuję i dam tylko fotkę Agatki i tekst, że potrzebna kasa na hotelik i sterylkę...

Link to comment
Share on other sites

Dziś był wet, zaszczepił Ciapka drugi raz, a także Agatkę (kompletem). Ocenił ją na ok. 3 latka. Za ok. 2 tygodnie można będzie ją ciachać. Wet nie mógł się nadziwić, że Ciapek taki duży w porównaniu do Agatki (jest już niemal taki sam jak mamcia).

Koszty szczepień podam potem, jak będę mieć rachunek zbiorczy.

Link to comment
Share on other sites

Ok, mam już rachunek od weta; koszty szczepień dla Agatki to 20 zł wścieklizna + 24 zł wirusówki, dla Ciapka 24 zł wirusówki i do tego wszystkiego 3,50 zł częściowe koszty dojazdu weta (25 zł na 7 szczepionych psiaków):
[URL]http://images65.fotosik.pl/88/234ee82824d7b009gen.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Jedno zamówienie złożyłam tydzień temu u Cioteczki Polubek ale ona chyba choruje ... Dziś złożyłam kolejne na wątku Mani2000 ale zaraz je edytuję i dam tylko fotkę Agatki i tekst, że potrzebna kasa na hotelik i sterylkę...[/QUOTE]

Dzieki serdeczne.kochana :) jakie koszty takiego bannerka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ok, mam już rachunek od weta; koszty szczepień dla Agatki to 20 zł wścieklizna + 24 zł wirusówki, dla Ciapka 24 zł wirusówki i do tego wszystkiego 3,50 zł częściowe koszty dojazdu weta (25 zł na 7 szczepionych psiaków):
[URL]http://images65.fotosik.pl/88/234ee82824d7b009gen.jpg[/URL][/QUOTE]

Przeleje na poczatku przyszlego tygodnia, jak tylko wroce do domu. Mam nadzieje, ze nie tylko ja bede juz u siebie wtedy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Dzieki serdeczne.kochana :) jakie koszty takiego bannerka?[/QUOTE]
Banerek nic nie kosztuje. Cioteczka robi je za darmoi w dodatku ekspresowo :lol:.
I już są :multi:.
Prosimy pobierać, wstawiać w podpis i reklamować piękną Agatkę :loveu:

[quote name='Mani2000']
[B]AlfaLS[/B]:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Jacek-i-Agatka"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8450/hgxh.png[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Jacek-i-Agatka"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/77/ztwc.png[/IMG][/URL]

[/QUOTE]

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ok, mam już rachunek od weta; koszty szczepień dla Agatki to 20 zł wścieklizna + 24 zł wirusówki, dla Ciapka 24 zł wirusówki i do tego wszystkiego 3,50 zł częściowe koszty dojazdu weta (25 zł na 7 szczepionych psiaków):
[URL]http://images65.fotosik.pl/88/234ee82824d7b009gen.jpg[/URL][/QUOTE] [IMG]http://www.smileyvault.com/albums/basic/smileyvault-jawdrop.gif[/IMG] aż trudno uwierzyć, że Twój wet jest taki tani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Jak wszystko dobrze pójdzie to Ciapuś zamieszka we... Wrocławiu :)
Pani, która chce go adoptować przebywa obecnie gościnnie w Lublinie i wypatrzyła go w internecie.
Jedyne "ale", że nie będzie wizyty przedadopcyjnej tylko poadopcyjna, bo bezsensu byłoby czekać aż Pani pojedzie do Wrocławia, tam robić wizytę i potem szukać transportu dla malucha. Pani pod koniec tygodnia wybiera się do Wrocławia i po drodze ma do nas wstąpić i zabrać Ciapka. A jak już będzie we Wrocławiu, odbędzie się w miarę szybko wizyta poadopcyjna. Pani brzmi fajnie i sympatycznie, więc myślę, że warto zaryzykować. Zwłaszcza, że teraz ciężki okres na adopcje (koniec wakacji), po Ciapka nie ustawia się kolejka, a psiak rośnie...
Obgadałyśmy to z agat21 i stwierdziłyśmy, że to dobre wyjście.

Jutro ma być u nas wet, zaszczepi Ciapka drugi raz i jak się da, to też zaszczepimy Agatkę i uzgodnimy plan działania odnośnie sterylki.[/QUOTE]
No to pakujcie gówniarza i niech zmyka do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Sterylka Agatki odbędzie się za ok. tydzień. Miałam nadzieję, że maluch będzie już w DS, ale w takim wypadku (dziewczyna z Lublina/Wrocławia nie odzywa się) będę musiała towarzystwo rozdzielić.

Jest dużo zainteresowania Ciapkiem, ale albo warunki nie takie, albo następuje cisza, albo ktoś myśli, że to będzie maluteńki piesek. Na razie żadnych widoków na DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...