Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='mestudio']
Tak, ale chciałabym żebyście Wy podjęli decyzję. Nie lubię się rządzić finansami ludzkimi:-).[/QUOTE]

Ja ze swojej strony też jestem za odkładaniem pieniędzy. W razie czego nie zabraknie kandydatów do przejęcia "spadku".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tak, ale chciałabym żebyście Wy podjęli decyzję. Nie lubię się rządzić finansami ludzkimi:-).
Piesek jest wykastrowany i ma szczepienie na wściekliznę, u nas to wymóg w przytulisku - chwała im za to.
Gmina płaci też mieszkańcom za sterylki i kastracje 80% i koszt dla mieszkańca to tylko 35 zł.[/QUOTE]

ja decyzji też podejmować nie mogę bo nie dokonałam wpłaty, jednak uważam że za dwa miesiące moze się okazać że jest problem z opłaceniem hotelu bo brakuje deklaracji ... a wtedy co?
lepiej chyba zebrać pieniążki, prowadzić dokładne rozliczenie wpłat (kto,ile i kiedy) i w razie nadwyżki podzielić się z inną bidą


pozazdrościć gminy a właściwie tych którzy w niej rządzą ... na prawdę szacun dla Nich

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie wpłat - szczegółowe jest w drugim poście.


baster i lusi - 20 zł

kcd - 20 zł - stała 15+5 zł
sharka - 10 zł
ewa_88 -20 zł
MALWA - 20 zł
Dulska - 50 zł
Agnieszka103 - 5 zł

Bardzo dziękuję za pomoc dla psiaka:-).

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Ja ze swojej strony też jestem za odkładaniem pieniędzy. W razie czego nie zabraknie kandydatów do przejęcia "spadku".[/QUOTE]

Jeśli mogę szepnąć, to absolutnie zgadzam się z kcd.
Lepiej mieć w "zanadrzu" niż stanąć wobec niewypłacalności (tfu!tfu!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Jeśli mogę szepnąć, to absolutnie zgadzam się z kcd.
Lepiej mieć w "zanadrzu" niż stanąć wobec niewypłacalności (tfu!tfu!)[/QUOTE]

Niewypłacalność mam każdego dnia przy tych co mam u siebie, rzeczywiście w zupełności mi wystarczy dokładania:cool3:

[quote name='fioneczka']baster i lusi[/QUOTE]

dziękuję, już uzupełniam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Właśnie wpłaciłam na Hotel kwotę 800 zł za Astka przelew natychmiastowy czyli mają już na koncie.Wszystko opłacone możecie wieść chłopaka.[/QUOTE]

Slowo, dziekuje to za malo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Właśnie wpłaciłam na Hotel kwotę 800 zł za Astka przelew natychmiastowy czyli mają już na koncie.Wszystko opłacone możecie wieść chłopaka.[/QUOTE]

[B]Pięknie dziękujemy, trudno mi się ogarnąć w zaistniałej sytuacji.
Bardzo, bardzo dziękuję[/B]:loveu::loveu::loveu:

Jutro lub w środę będę wiedziała co z transportem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Plus TTB Warszawa chce zorganizować zbiórkę na smycz, obrożę oraz karmę.[/QUOTE]
Taki drobiazg - z tego, co mi wiadomo, to w cenę hoteliku u Murki jest wliczona karma.
Super akcja, dziewczyny (i chlopaki?)! :)

Życzę powodzenia Astkowi. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']cha..ale fajnie...

swoje skromną deklaracje wpłacę w przyszłym tygodniu tylko sie zastanawiam czy od razu mam wpłacic na konto Murki czy inne?

wole sie upewnić..jesli na Murki to mam numer konta jesli na inne to poprosze o podanie[/QUOTE]

Pieniążki na potem zbieramy na inne konto bo Murka by chyba szału dostała jakby miała tak wszystko sumować dla poszczególnych piesków:-).
Podam na pw.

[quote name='Mattilu']Od 15 czerwca moge zadekarowac stale 20 zl dla astka. Poprosze nr konta i nazwe banku na priv.[/QUOTE]

Mattilu pięknie dziękuję:-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']15zł stałej
przepraszam mam remont nie prześledzę całego wątku z braku czasu, można coś zrobić w sprawie tych dwóch podhalanów???[/QUOTE]

Pięknie dziękuję:-), w sprawie podhalanów to chyba nie do mnie pytanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']15zł stałej
przepraszam mam remont nie prześledzę całego wątku z braku czasu, można coś zrobić w sprawie tych dwóch podhalanów???[/QUOTE]

Dziękuję, ze tu zajrzałaś, i dziękuję za deklarację. To juz kolejny pies, którego podsyłam, a Ty deklarujesz bez "mrugnięcia okiem"............

[quote name='Mattilu']Od 15 czerwca moge zadekarowac stale 20 zl dla astka. Poprosze nr konta i nazwe banku na priv.[/QUOTE]

Super, dziękuję!


[quote name='mestudio']Pięknie dziękuję:-), w sprawie podhalanów to chyba nie do mnie pytanie?[/QUOTE]


Chyba jednak do Ciebie...........na początku wątku jest wpis, ze zamiast astka siedzą teraz pod budą dwa podhalany............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']
Chyba jednak do Ciebie...........na początku wątku jest wpis, ze zamiast astka siedzą teraz pod budą dwa podhalany............[/QUOTE]

Siedziały dwa psy w typie podh. z daleka tak wyglądały, nie mam pojęcia co mogłabym zrobić, nawet nie wiem czy ciągle tam tkwią, a zdjęcia zrobić trudno bo z ulicy centralnie pod oknami tego domu. Już z astem się nakombinowałam żeby zrobić zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...