Jump to content
Dogomania

Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kundelkowa Skarbonka przelała 180zł dla psiaków.Bardzo dziękuję.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!/page232[/url]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Poprawiony banerek,przez kochaną ciocię fochu:
[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-ma%C5%82e-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5802/szczeniaki3.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yvonne_swiss']Witam :) jak sie czuja maluszki ? chcialam zapytac o wydarzenie na fb tam niema nikogo i udostepniac niema sensu bo nikt sie nie interesuje moze Zofio mianuj kogos adminem niech dba o to wydarzenie ja naprzyklad prawie nie wchodze na dogo jestem tylko na fb wspomoglam jednorazowo i mam pytanie czy macie juz stale na pokrycie kosztow hoteliku czy trzeba jeszcze prosic o pomoc ?[/QUOTE]

Krytykować jest najłatwiej. Alicja ma tylko tyle informacji o pieskach, ile przeczyta na dogo. Mieszka na drugim końcu Polski. Założyła wątek na fb błyskawicznie i dzieki niej mogły trafić na dogo osoby, które pomagają pieskom, tak jak Ty.To czy na fb dużo się dzieje, nie zależy tylko od Alicji ale od osób odwiedzających.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]01.06. Alla Chrzanowska -20zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.06. Aga Z Cieszyna-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.06. dorcia2-30zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.06. Renata z Górek -145zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.06. Anula, Bogusik-60zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]04.06. Dorota –Marta z Lublina-150zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]04.06. obraczus87-kundelkowa skarpeta-180zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]04.06. zozola77-10zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]Razem 605zł +[B][U]2521,48 zł[/U][/B] (było)= 3126,48zł - 275,76 zł (faktura)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]na koncie muminków na dzień 04.06.2013 jest [B][U]2850,72[/U][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=indigo][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Muminki z każdym dniem lepiej. Skóra wygląda bardzo dobrze. One są żywe. Tyle, ze do adopcji, czy na dt, chyba muszą iść osobno. W grupie dają wokalne popisy swoich mozliwości. Dzisiaj został wzięty mumin starszy do domu i nie raczył nikogo śpiewem. Wyniki zeskrobin powinny być na dniach. Fakturę za rozliczenie, które wrzuciłam, mam, ale nie umiem wstawić, a nawet jej otworzyć. Dodam, ze jest to f-ra za 5 piesów, bo mamy tam jeszcze dwa. Ale jest w opisie, co jest za Muminki.

Edited by Zofija
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Muminki z każdym dniej lepiej. Skóra wygląda bardzo dobrze. One są żywe. Tyle, ze do adopcji, czy na dt, chyba muszą iść osobno. W grupie dają wokalne popisy swoich mozliwości. [B]Dzisiaj został wzięty mumin starszy do domu i nie raczył nikogo śpiewem.[/B] Wyniki zeskrobin powinny być na dniach. Fakturę za rozliczenie, które wrzuciłam, mam, ale nie umiem wstawić, a nawet jej otworzyć. Dodam, ze jest to f-ra za 5 piesów, bo mamy tam jeszcze dwa. Ale jest w opisie, co jest za Muminki.[/QUOTE]
Super wieści, oby więcej takich :)

Link to comment
Share on other sites

Poczyniłam wstępną obietnicę, że przekażę moją stałą dla psiaków ale jest mix boksia Messi w strasznej potrzebie więc nie gniewajcie się, jeśli przekażę teraz grosik na Messiego. Wątek Malwy można i trzeba przeczytać jeśli ktoś wątpi, że pies nie okazuje "ludzkich" uczuć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...