Jump to content
Dogomania

ZNALAZŁA swoje miejsce na ziemi! :)...Maja sunia Owczarka Szetlandzkiego...


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczna maleńka. Bazarkiem nie wspomogę bo juz kolejkę na kilka do zrobienia ma a fantów jak na lekarstwo:/ groszem nie śmierdzę ale....chociaż 10 zł dam więc proszę o dane do przelewu :) Mam nadzieję, że i DT się dla niej znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Baaaardzo Wam dziękuję za przybycie, na reszcie ten wątek nie świeci pustkami :multi:
Już rozsyłam numer konta :)

Mam nadzieję, że uda Nam się nazbierać na sterylkę bez pomocy skarbonki sterylkowej :)[/QUOTE]

A dlaczego nie skorzystać ze skarbonki, skoro przecież może się okazać, że na DT trzeba będzie zbierać...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']przelew zrobiony[/QUOTE]

Dziękuję!

[quote name='Nutusia']b-b, już gdzieś pisałam... Ja mam sporo ciuszków na bazarek, tylko jak je przesłać, żeby nie zbankrutować na poczcie polskiej? :([/QUOTE]

O to jest pytanie....:roll:

[quote name='inka33']A dlaczego nie skorzystać ze skarbonki, skoro przecież może się okazać, że na DT trzeba będzie zbierać...?[/QUOTE]

Na razie zbieramy na sterylkę... być może obejdzie się bez dodatkowego DT ;)

Link to comment
Share on other sites

Dyszka poleciała ode mnie :)

[quote name='Nutusia']b-b, już gdzieś pisałam... Ja mam sporo ciuszków na bazarek, tylko jak je przesłać, żeby nie zbankrutować na poczcie polskiej? :([/QUOTE]
No właśnie ta nasza PP:/

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam sunię :)
Powtórzę pytania które zadałam przed chwilą na wątku baloniarek, czy hodowca jest zawiadomiony o zmianie opiekuna, bo zakładam ,że sunia nie jest z pseudo? Hodowca może pomóc w znalezieniu domu.
Dam sunię na forum sheltie, może tam ją znajdzie miłośnik rasy.
W tytułach ogłoszeń dobrze jest wpisać w typie owczarek szetlandzki, sheltie, no cóż jak ktoś lubi rasę wpisuje w wyszukiwarkę.

edit.:
wątek suni na forum sheltie:
[URL]http://little-star.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=2070&p=70775#p70775[/URL]

wstawiłam Maję na kudłacze w potrzebie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page266[/URL]

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Maja nie jest rodowodowym owczarkiem sztlandzkim. Jest w typie rasy.


Dziękujemy za ogłoszenia na forach miłośników rasy![/QUOTE]

Niezależnie od tego, czy rodowodowa, czy nie, wierzę, że znajdzie kochający domek.

[quote name='inka33']Jak to "czy hodowca zawiadomiony?" - bo kompletnie nie rozumiem... :oops:[/QUOTE]

Hodowcy (w większości) podpisują umowę przekazania szczeniaka w której jest punkt o tym, że opiekun jest zobowiązany do powiadomienia hodowcy m.in. o tym, że pies ma zmienić opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

O matko jakie cudo! To pies moich marzeń! Niedawno mówiłam do męża, że gdybym miała kupować rasowego psa to tylko owczarka szetlandzkiego. No cóż... Brakuje mi jednego pokoju i trzeciej ręki żeby równocześnie wyprowadzić 3 suki na spacer:placz:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała Pinczerka Maja nie jest rodowodowym Owczarkiem, w środę ją umówiłam na sterylkę także trzymajcie kciuki....


[quote name='Lidan']O matko jakie cudo! To pies moich marzeń! Niedawno mówiłam do męża, że gdybym miała kupować rasowego psa to tylko owczarka szetlandzkiego. No cóż... Brakuje mi jednego pokoju i trzeciej ręki żeby równocześnie wyprowadzić 3 suki na spacer:placz:[/QUOTE]

Maja nadal do wzięcia :razz:

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam kudłate pieski i moje dwie znajdki przypadkiem zupełnym mają sporo futra. W tamtym roku pod jakimś schroniskiem (dla ludzi, nie dla psów!) bawiły się dwie szetlandki i nie mogłam oderwać od nich oczu. Trochę sobie kiedyś o nich poczytałam i myślę, że to psy w sam raz dla mnie ale dopóki mam swoje cudowne sunie nie mogę wziąć trzeciego psa bo sobie nie poradzę. Ale bardzo bym chciała taką kochaną puchatą sunię z długim ryjoczkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Uwielbiam kudłate pieski i moje dwie znajdki przypadkiem zupełnym mają sporo futra. W tamtym roku pod jakimś schroniskiem (dla ludzi, nie dla psów!) bawiły się dwie szetlandki i nie mogłam oderwać od nich oczu. Trochę sobie kiedyś o nich poczytałam i myślę, że to psy w sam raz dla mnie ale dopóki mam swoje cudowne sunie nie mogę wziąć trzeciego psa bo sobie nie poradzę. Ale bardzo bym chciała taką kochaną puchatą sunię z długim ryjoczkiem :loveu:[/QUOTE]

Na pewno jak przyjdzie czas to znajdziesz swoją wymarzoną kudłatą towarzyszkę :)

A tymczasem mogę zdradzić że dla Mai kroi się domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...