Jump to content
Dogomania

CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka


gosiaczek1984

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']Dziekuje wam bardzo za wielkie zaangazowanie w ratowanie zycia Cziki,przed nami jeszcze operacja,ktora musi sie udac[/QUOTE]
Musi być dobrze. Tyle dobrych serc zaangażowało się w ratowanie małej :)
Cały czas trzymam kciuki:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Napisze wam troche wiesc,ktore dowiedzialam sie przed chwila,Pani,ktora wplacila te 2000zl to Pani,ktora chce wziac Czike do ds,powiedziala ,ze czy bedzie mogla czy nie to i tak wplaca pieniadze,jest to Pani ,ktora jest przyjaciolka osoby,ktora ma hodowle bokserkow,jest znajoma fundacji,Pani ,ktora chce wziac Czike ma podobno lecznice w Niemczech,Czikunia mialaby wspaniala opieke,pani jakis czas temu wziela sparalizowanego pieska z Polski,pomaga bidom u nas,powiedziala,ze ktos kto adoptuje mala musi byc swiadom,ze to jest piesek,ktory zawsze bedzie musial byc pod kontrola lekarza,ona jest w stanie mu to zagwarantowac,fundacja nie daje do adopcji zagranice,ale tu jest wlasnie wszystko wiadome ,nie chce wxpowiadac tych slow ,bo mam lzy w oczach,ale musimy sie teraz modlic,zeby nasza perelka przezyla ta ciezka operacje[/QUOTE]
:multi: to świetnie, teraz tylko mocno kciuki za operację. Moje Kudły też trzymają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Zaglądam do malutkiej ,jak ona się czuje dziś ?

Widzę że Ciocia jo ka będzie majstrować bazarek dla malizny kochanej :loveu:[/QUOTE]

[SIZE=3]Cuda, cuda ogłaszają ....!!! [/SIZE]:multi:
>>i już kontaktuje się z cioteczką od fantów w spr. bazarku

Link to comment
Share on other sites

Jest to bardzo poważna operacja,mała czuje się dobrze,ale ma bardzo wyniszczony organizm,jutro o 15 trzymamy wszyscy mocno kciuki,na samą myśl mnie żołądek boli,opiekunka z fundacji pisała mi,że bardzo się boi jutrzejszego dnia,już wzięła urlop ,żeby się Cziką opiekowac pooperacji,ja tez się strasznie boje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Jest to bardzo poważna operacja,mała czuje się dobrze,ale ma bardzo wyniszczony organizm,jutro o 15 trzymamy wszyscy mocno kciuki,na samą myśl mnie żołądek boli,opiekunka z fundacji pisała mi,że bardzo się boi jutrzejszego dnia,już wzięła urlop ,żeby się Cziką opiekowac pooperacji,ja tez się strasznie boje[/QUOTE]
i będzie się Czikunią opiekować bo wszystko będzie dobrze, operacja się uda ... Czika to dzielna psinka! Ja i moje Kluski trzymamy kciuki i od 15 będziemy wysyłać dobrą energię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...