Jump to content
Dogomania

CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka


gosiaczek1984

Recommended Posts

[quote name='TEDI']Witam,
Wpłaciłam 19 zł, niedużo, ale zawsze coś...[/QUOTE]

Kochana, każdy grosik ważny:loveu:
Każdy myśli "a tam, 10 zł, na nic się nie przyda", a właśnie dzięki temu, że kilkadziesiąt osób wpłaci po 10 zł psiak ma szansę na nowe, lepsze życie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie,odrazu chciałam podziękować,że wszystko tak super działa,dziewczyny jesteście wielkie,juz prawie jest uzbierana kwota dla Czikusi,zbierjmy dalej ,bo później jeszcze będzie potrzebna kasa na antybiotyki itp.Dziekuję wam za taki odzew,to jest piękne,że można na was liczyć w każdej sytuacji,jak dobrze,że na tym świecie jeszcze istnieją tacy dobrzy ludzie jak wy,naprawdę wielki szacun.

Czikunia nie daje spokoju opiekunce ,cały czas by chciała jeść:)he he

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że już tyle pieniążków udało się zebrać!:multi:
Operacja to nie wszystkie wydatki, prawdopodobnie będzie ich jeszcze sporo, ale najważniejsze, że przynajmniej na zabieg już prawie jest.
Oby tylko w poniedziałek wszystko poszło dobrze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jestem na zaproszenie gosiaczek1984.Biedna malutka.Gdzie i w jakiej w tej chwili Lecznicy Czika przebywa?
Postaram się coś wpłacić.Mam też fanty różności(dla psiaków,ciuszki dla pań,buty i takie tam jeszcze) na bazarek,mogę wysłać tylko ktoś musi się podjąć zrobienia bazarku.[/QUOTE]


Anula zaproponowała fanty na bazarek , ja bym zrobiła ale zepsuł mi się aparat , może ktoś chętny zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Anula zaproponowała fanty na bazarek , ja bym zrobiła ale zepsuł mi się aparat , może ktoś chętny zrobić ?[/QUOTE]

Ja nie mam kiedy,chociaz bardzo bym chciała,mam co do minuty ostatnio zaplanowany czas w pracy, bardzo chciałam was zaprosić do bokserków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241205-Boksery-kt%C3%B3re-czekaj%C4%85-na-dom-z-ut%C4%99sknieniem-czy-doczekaj%C4%85/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241205-Boksery-kt%C3%B3re-czekaj%C4%85-na-dom-z-ut%C4%99sknieniem-czy-doczekaj%C4%85/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...