Jump to content
Dogomania

CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka


gosiaczek1984

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ten poniedziałek ?? Tzn teraz ?
Niestety nie umiem się odnaleźć w wydarzeniu na FB, szukałam aby skopiować i nie znalazłam info :(
Poszła wpłata na SOS Bokserom (z pozostałych pieniążków po Baxterku) ale pocztą, to nie wiem na kiedy dojdzie, ale proszę o potwierdzenie na jego wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239452-Baxter-pojechał-do-ds/page34[/URL]

PS. I nadal zapraszamy razem z [B]grazia_1979[/B] oraz [B]xcat [/B]na[SIZE=3] bazarek misz maszowy na Czikusię[/SIZE] !! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242448-na-chorą-CZIKĘ-!!-misz-masz-ciuszki-akcesoria-biżu-od-grazia_1979-xcat-i-jo-ka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

wiecie co dzisiaj złapałam huskiego taki troszkę mix,piekny ,łagodny,młody,błąka się od dłuższego czasu,śpi na ulicy,ktoś mi powiedział,że nasi sasiedzi go chcą ,ale nie mogą go złapać,a wiec dzisiaj jechałam i leżał na ulicy,zawołałam go wsiadł normlnie do auta,zaprowadziłam go dosasiadów,ale,że ich nie było to dałam go im na ogród,ktos szedł i go wypuścił,biegał z nami jak byłam na spacerze z moim psem,poszłam do tych sasiadów zapytać czy go im przyprowadzić,a oni powiedzieli,że już nie husky gdzieś pobiegł i płakać mi sie chce jak sobie pomyślę,że znowu będzie spał na ulicy,jest przełagodny,wyracał sie na plecy,żeby go czochrała,jo ka może Ty masz jakiś pomysł ,mieszakmy tak blisko siebie

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm w typie husky'ego powiadasz ...? Ale młody ok 2-3 latka czy większy / starszy szczeniak ? Kurczek na razie nic mi nie przychodzi do głowy:shake: Ostatnio od znajomej-znajomi szukali młodego ale w typie owczarka niemieckiego... eh

>>Jeśli udałoby by Ci się zrobić w miarę foto, mogę go ogłosić w naszej lokalnej gazecie gdzie pokazują psiaki oraz na portalach net.

Link to comment
Share on other sites

Na Czikę ?? uhh obawiam się, że na ten aktualnie trwający to nie można dodać; po prostu zbyt mało postów 'zarezerwowałam' bo nie sądziłam że aż tyyyle będzie fantów i nie mam tam gdzie już wcisnąć kolejnych (max po 5 zdjęć i opisów może być w poście); myślę że lepiej było by zorganizować kolejny bazarek, może ktoś by jeszcze coś wyszperał w szafie i dołożył do kumulacji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']To mlody psiak,moze ma ponad rok,ma duzo kleszczy kolo oczy,wyrwalam mu wczoraj ze 2,ale pozniej juy mi uciekl,jak go spotkam dzisiaj to zrobie mu zdjecie[/QUOTE]

A może warto by poogłaszać go u Ciebie nie wiem, jakieś plakaty chociaż po słupach itp.? Po tamtej okolicy skąd / gdzie się błąka ? Może komuś po prostu uciekł i nie potrafi wrócić, albo za dziewczynkami poleciał skoro młody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo ka']A może warto by poogłaszać go u Ciebie nie wiem, jakieś plakaty chociaż po słupach itp.? Po tamtej okolicy skąd / gdzie się błąka ? Może komuś po prostu uciekł i nie potrafi wrócić, albo za dziewczynkami poleciał skoro młody[/QUOTE]

Wiesz ludzie mowia,ze on juz bardzo dlugo sie blaka,ja go widzialam tez juz dawno,ale nie myslalam ,ze to bezdomniak,a blaka sie na Zdrojowisku

Link to comment
Share on other sites

Czikunia rozrabia,gania koty i jest zazdrosna o inne psy,rzuca sie do nich,taki maly miglancik z niej,czuje sie dobrze,nie ma biegunek,przytyla,jak bedzie sie tak dalej czula,to nie bedzie trzeba robic przetoczenia krwi przed zabiegiem,zaczynamy trzymac kciuki,to juz za trzy dni

Edited by gosiaczek1984
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...