Jump to content
Dogomania

Kochana Sonia - ma dom!


kcd

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']ale fajne wieści, kcd :)
a skąd sie Ludwa dowiedziała z Twoim dt? I co z resztą psiaków "wojtyszkowych"?[/QUOTE]

Sama osobiście mnie na ten tymczas namówiła, więc nie mogła nie wiedzieć :-) Co do reszty piesków, to trzeba się zapytać dziewczyn - wiem tylko, że jeszcze jednego chłopca bierze do siebie moja znajoma za jakieś 2 tyg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No proszę, znajoma... Znakiem tego obiad u Malagoska miał, że się tak wyrażę... szerszy zasięg ;) :) Brawo![/QUOTE]

Z Ludwą poznałyśmy się telefonicznie kilka miesięcy temu przy okazji Saby, którą chciała uśpić właścicielka po pogryzieniu małego pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Z Ludwą poznałyśmy się telefonicznie kilka miesięcy temu przy okazji Saby, którą chciała uśpić właścicielka po pogryzieniu małego pieska.[/QUOTE]

Straszna to właścicielka, która pogryza małe pieski :mad: i jest zwolenniczką usypiania innych psów - domyślam, się, że dużych.
A tak na serio - kcd - podziwiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Straszna to właścicielka, która pogryza małe pieski :mad: [/QUOTE]

Hahahaha!!!! :lol: Coś nie mam dziś wyżyn intelektualnych... Czy mogę się usprawiedliwić 2 nieprzespanymi nocami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']To ja jestem czepialska. Nadmiar wyobraźni, bywa gorszy, niz jej zupełny brak. Mam nadzieję, że dzisiaj w nocy psiuny będą cichutkie, grzeczniutkie, niesikające i dadzą pospać :)[/QUOTE]

Jeszcze niekoopające, poproszę...

Link to comment
Share on other sites

Psiaki były w daleeeekim schronie. Jedna z gmin, mająca z nim umowę, podpisała umowę z Wojtyszkami, więc wolontariuszka szukała pomocy. My zabrałyśmy 8 (kuku zrobię sobie jak zacznę myśleć logicznie, bo chyba mnie pogięło z tą ilością), 2 pojechały do innych fundacji, 4 są zabrane przez prywatną osobę, jeden jeszcze czeka w schronie, umowa podpisana, tylko nie ma gdzie go zabrać:(

[url]http://www.facebook.com/events/447083662037811/[/url]

Trzymam kciuki za dywan bez rzucików

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Psiaki były w daleeeekim schronie. Jedna z gmin, mająca z nim umowę, podpisała umowę z Wojtyszkami, więc wolontariuszka szukała pomocy. My zabrałyśmy 8 (kuku zrobię sobie jak zacznę myśleć logicznie, bo chyba mnie pogięło z tą ilością), 2 pojechały do innych fundacji, 4 są zabrane przez prywatną osobę, jeden jeszcze czeka w schronie, umowa podpisana, tylko nie ma gdzie go zabrać:(

[URL]http://www.facebook.com/events/447083662037811/[/URL]

Trzymam kciuki za dywan bez rzucików[/QUOTE]

Nie przejmuj się, damy radę. Jakby nie było, będzie dobrze! :-) Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie życzenia braku kooopali, połowicznie się sprawdziły :)

Sonia zdobyła sprawność "stuprocentowa celność" - 2 koopeczki na rozłożonych ręcznikach, 1 duża kałuża na folii :multi:

Po powrocie był duży uciesz na nasz widok - całym ciałkiem mówiła "chcę ale nie wiem jak!": machała ogonem, stąpała łapami, przyskakiwała, odskakiwała, rozdała nieśmiałe buziaki w łapki i omiotła mi całą głowę nosem :)

Na spacerze jest po prostu idealna!!! Po tych męczarniach z Tobisiem, nie mogę przestać się zachwycać - pilnuje się nogi, idzie kilka centymetrów koło mnie i nie odstępuje mnie na krok - jak ja staję, to ona staje, jak ja idę, to ona idzie.

Link to comment
Share on other sites

Tobiś ugryzł dziś Sonię :-( W ogóle jest jakiś taki strasznie obrażony... Sonia zaczęła obchodzić go łukiem. W czwartek o 18:30 mamy wizytę behawiorystki. Nie miałam nigdy 2 psów nie chciałabym narobić błędów...

Hahahah Sonia przed chwilą zrobiła "jaskółkę"!!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Tobiś ugryzł dziś Sonię :-( W ogóle jest jakiś taki strasznie obrażony... Sonia zaczęła obchodzić go łukiem. W czwartek o 18:30 mamy wizytę behawiorystki. Nie miałam nigdy 2 psów nie chciałabym narobić błędów...[/QUOTE]
Dzieciaki, nie rozrabiać! :mad:
Bo Was Ciocia w ścianie zaremontuje, tfu... zamuruje! :eviltong:

[quote name='kcd']Hahahah Sonia przed chwilą zrobiła "jaskółkę"!!! :-D[/QUOTE]
Jak się robi psią jaskółkę...?! :eek2:

Sonia, gratuluję celności! :klacz:


[SIZE=1][B]kcd[/B], tak na marginesie (bo ciągle skrzynka mi się zatyka...)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218152-Otwock-ca%C5%82a-masa-bezdomnych-psiak%C3%B3w-prosi-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218152-Otwock-ca%C5%82a-masa-bezdomnych-psiak%C3%B3w-prosi-o-pomoc[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...