Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moka1']z warszawy.I wiecie co ? raz kozie śmierć ,jak się da to w pakiecie poprosze Negrę Muchę-czytam szybko i serce wali ,ale chyba niczego nie poplątałam Mucha tez z Ostrudy?[/quote]
Kobieto, Ty chyba jesteś aniołem :loveu:

La Negra Muchacha jest z Ostródy. Patch jezdzi co dwa tygodnie do Warszawy. Byłby transport.

Link to comment
Share on other sites

nie jestem aniołem ,jestem idiotką, która tam gdzie inni maja w mózgu asertywność i rozsądek ma coś zupełnie innego.;)Deklaruję doprowadzenie dziewczyn do porządku,ale na pewno będę potrzebowała pomocy przy szukaniu stałych domów i ewentualnie wsparcia finansowego gdyby wymagały jakiegos dramatycznie drogiego leczenia.

Link to comment
Share on other sites

no to widze, ze z moka chodza nam te same psy po glowie. Negre chcialam wziac na DT jak wyadoptuje Czarusie, a malucha chcialam juz teraz:evil_lol: ale numer!:diabloti: tylko, ze do Tczewa nie moga dziewczyny psa dostarczyc. do Wawy widze latwiej z transportem. super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']no to widze, ze z moka chodza nam te same psy po glowie. Negre chcialam wziac na DT jak wyadoptuje Czarusie, a malucha chcialam juz teraz:evil_lol: ale numer!:diabloti: tylko, ze do Tczewa nie moga dziewczyny psa dostarczyc. do Wawy widze latwiej z transportem. super![/quote]

Daga jeszcze Iskierka została ;)
A jakby co to będziemy szukać transportu. W końcu to jest Ostróda - Olsztyn - Gdańsk
To ten kierunek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

oczywiście ,ze nie przemyślałam.Tu nie ma co myśleć,ja w ogóle mało myślę . (Ostróda np.napisałam przez u)A tak poważnie,napisałam ,ze nie stac mnie na szaleństwa i nie zapewnię suczkom luksusów,ale odnoszę wrażenie ,że najważniejsze to zabrać je z miejsca w którym są.Troska i czułość nie kosztują,szampon i szczoty są (moja suka składa sie wyłącznie z futra i odrobiny rozumu)piękne tereny do spacerów tez są,podłogi i meble w domu poniszczone więc nie będzie żal.Jedyny kłopot to końcówka miesiąca i dawno zaplanowany trzydniowy wyjazd...ale cos wykombinuję.
Najlepiej pogadajmy przez telefon....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']ten, ten kierunek. a ktora to Iskierka?[/quote]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56297[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=jYKOcSjb5wo[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=TskZ_7eldA8[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moka1'](moja suka składa sie wyłącznie z futra i odrobiny rozumu)piękne tereny do spacerów tez są,podłogi i meble w domu poniszczone więc nie będzie żal.Jedyny kłopot to końcówka miesiąca i dawno zaplanowany trzydniowy wyjazd...ale cos wykombinuję.
Najlepiej pogadajmy przez telefon....[/quote]

No ta, kudłacze zobowiązują. JA po sercu, Polę z Ostródy zabrałam do Wrocławia, i sunia jest najmądrzejsza i bardzo kochana, a wcale na taka nie wyglądała. A coś mi się widzi ze Ty tego kudłacza masz od mojej dawnej znajomej. :evil_lol: Czy to nie od Uli G? :razz: To ta sunia jest autystyk? Ja mam takiego małego autystyka kilerke, ale juz ją naprostowałam. Prawie :p Chętnie wymienie z Tobą uwagi na priv ;)
No dobra to zaraz Age Mazury szefową Ostródy i Pach sciagam i załatwiamy co i jak

Link to comment
Share on other sites

ale sie podziało..:-o
moka1:loveu:

ps. laluna - co masz na mysli pisząc, ze pola jest kochana i madra chociaż na taką nie wygladała...????:mad: :mad: :mad: ja ci dam...! moja pola - najmądrzejsza - od razu po oczach było widac.. ech..:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pamplina']@ moka1:
ja bardzo sie ciesze ze chcesz 2 psy pomuc, ja niestety mieszkam za daleko (niemcy), ale bym tobie pieniondze za jedzenie i lekarza dala, mi jest tak przykro jak tym psom idzie.
Przepraszam za muj polski.
Prosze napisz mi mail jak tobie moge pomagac[/quote]
Pamplina, taka pomoc napewno się przyda. Te psy są w tragicznych warunkach, dla wielu z nich nie bedzie ratunku. Te którym ktoś poda pomocną dłoń, będą miały szczęscie. To jak wielki los na loteri, gdzie stawką jest życie.
Za polski nie przepraszaj, bo my sami pełno błędów robimy jak sie tak pisze w emocjach i przez łzy.
Za każdą pomoc będziemy wdzieczni.

[QUOTE]ps. laluna - co masz na mysli pisząc, ze pola jest kochana i madra chociaż na taką nie wygladała...????:mad: :mad: :mad: ja ci dam...! moja pola - najmądrzejsza - od razu po oczach było widac.. ech..:shake: :shake:[/QUOTE]
Po oczach nie było widac, bo jej kudły przysłaniały. A kto robił fikołki na smyczy i bał sie piłeczki i do zlewu skakał :eviltong:
Jej wielkie walory umysłu dopiero wyszły w nowym domku. No i swoja z niej baba, taka feministka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katya']Jola od Jadzi dała mi ten wątek, ale widzę, że się sytuacja nieco wyklarowała. Kiedy dziewczyny jadą do Moki1?[/quote]
Moka zgodziła się dać Tymczas dziewczynkom, aby je jakos wyprowadzić na ludzi, znaczy psy.
Pomoc potrzebna i domku stałego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']nieszczęścia się chyba mnożą:-(
tu radośc bo Moka 1 jest i to w pełnej gotowości a tu....niestety ja nie mam możliwości :shake: moje paskudki nie lubia obcych...bardzo ,ale napisz coś o tej suni ...[/quote]
Dorcia tu jest wątek tej suni pogryzionej

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61502[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Boje się jak dlugo ona jeszcze będzie życ .Bylam świadkiem jak suki zagryzaly inną.Jedna atakuje a pózniej dołanczają inne. Aga jest zalamana ,wcale jej sie nie dziwie. Ta bezsilnośc nie daje życ.
Poza tym w schronisku ostatnio umiera sporo psow ! Ja tam bylam .Widoku psów scisniętych w małych klatkach na wysokosci ,nie da sie zapomniec.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli ktoś Morganie mógłby dać domek stały, to sprawa dalej aktualna.
Moka ma już jedna sunię, chciała wziaść La Negrę i byc moze LA Negra zostanie u niej na stałe. Boje się obarczać Moke dwoma suniami ze schronu z którymi trzeba pracować.
Moka obiecała dla Morgany DT, ale o ile ktoś miałby lepszą ofertę i mógłby poświecić tylko jej czas, bo ona bardzo potrzebuje, duzo czasu wyłącznie dla siebie.
To sprawa Morgany jest otwarta o ile ktos mógłby zaoferować jej wiecej czasu i pracy, albo stały domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...