Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

Laluna - ja jestem zaskoczona tym co się dzieje w Ostródzie (to nie są żadne napaści ani takie tam - mam sentyment dla tego schronu) i moim skromnym zdaniem jeżeli jest jakaś możliwośc wyciągnięcia jakiegokolwiek psa na już to trzeba z tego korzystać ...

ja mogę jakoś pomóc Moka1 tu na miejscu w Wawie ale niestety już tylko pomóc ...
czytam o tych zagryzanych, nieleczonych, niewydawanych psach i mnie trafia ... ja już niestety nie mogę wziąć ani jednego - a z każdej strony coraz dramatyczniejsze apele o pomoc ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Laluna - ja jestem zaskoczona tym co się dzieje w Ostródzie (to nie są żadne napaści ani takie tam - mam sentyment dla tego schronu) i moim skromnym zdaniem jeżeli jest jakaś możliwośc wyciągnięcia jakiegokolwiek psa na już to trzeba z tego korzystać ... [/QUOTE]

I o ile nie znajdzie sie ktoś kto zechce pomóc Morganie, to Morgana będzie miała domek tymczasowy u Moki.
Ale to jest tylko na chwilę rozwiązanie. Dlatego po rozmowie z Moką która jest przecudna i kochaną osobą i ma dużo chęci, to ja uwazam, ze Moka chce wziąść bardzo duży ciezar od razu, a będą to jej pierwsze psy po przejściach. Potrzebują pracy z człowiekiem i musi jakos wprowadzic te dwa psy do własnego stada czyli rodziny i psa.
Nie chciałbym jej obarczać zbyt dużym cieżarem aby sie kobieta miotała, miedzy rodzina i trzema psami. Wolałabym aby sobie poradziła najpierw z jednym a potem z drugim o ile dojdzie do wniosku że jest w stanie zajac sie trzema psami i ją nie wyeksmitują z domu;)
O La Negre, Moka będzie przekonywac rodzine aby została u niej na stałe, już to robiła od jakiegoś czasu.
Zaś Morgana musi mieć kogos na stałe, kto się nią zajmie i popracuje.
Oczywiscie jeżeli nie znajdziemy nikogo to sprawa DT u Moki jest sprawa otwarta.
Teraz czekamy na odzew Patch kiedy będzie jechać do Warszawy.
Dlatego jest jeszcze czas, aby zadecydować czy nie znajdziemy od kogoś lepsza ofertę niż Moka, co nie znaczy że odrzucamy oferte Moki. Jesteśmy jej bardzo wdzieczni i każdemu innemu kto będzie mógł lepiej pomóc Morganie.
To jest wyłacznie moje zdanie i tylko w swoim imieniu się wypowiadam, nie wiem jak sie zaopatruje na to Aga, prawowita opiekunka psów z Ostródy, bo ja bardziej wirtualna, tylko mnie te kudłacze jakos tak przyciagają, a Ostróda ciagle mi jakies pięknosci wynajduje i pokazuje.;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie na Dredzie ze schroniska w Elblągu która jest już w nowym domku, zobaczcie jaka przemiana

może tak samo Morganie się uda jak ludzie zobaczą, co robi fryzjer i kąpanko !!

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5383/dsc04338cx5.png[/IMG]

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5389/sznaucia1ip1.png[/IMG]

i przemiana :

[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1271/bartek3044gw6.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

co tu daleko szukać...popatrzmy na ostródzkiego Bono...

:)

Maupa4 ...hmmm...jakie psy nie są wydawane w schronisku w Ostródzie?...Bo chyba z historii Nera robi się jakaś demonizacja schroniska w Ostródzie...szkoda tylko, że nikt nie zna prawdziwej całej historii, ale przecież....i z tego co wiem to na dogomanii nawet tez nie wszystkie psy idą tam gdzie je chcą (nie zawsze psiak jest wydawany)....

ot tak mały offik...Maupa4 bez urazy :loveu:

no ok wątek Morgan

Morgana

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5074/dzieciaczkiwsio3043resiqb2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy!Od wczoraj żyję z poczuciem,że to MÓJ pies siedzi w schronisku,a ja tu bezradnie siedzę i nic nie rob[B]i[/B]ę.czy ktoś może mi podpowiedziec jak skontaktowac się ze schroniskiem ,z kim rozmawiać ?Czy La Negra Muchacha i Morgana to imiona schroniskowe?Jeśli nie to jak pytać o te konkretne suczki?W sobote o świcie wybieram sie (z Otka która jest niezwyła poprostu)do Ostródy,żeby osobiście odebrać suczki.(nie ukrywam ,ze co do Morgany nie mam pewności i wciąż liczę ,że ktoś zdecyduje sie mnie wyręczyć bo dwie tak trudne sunie to chyba rzeczywiście zbyt trudne wyzwanie dla poczatkującej)Laluna odezwij sie prosze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moka1']Moi drodzy!Od wczoraj żyję z poczuciem,że to MÓJ pies siedzi w schronisku,a ja tu bezradnie siedzę i nic nie rob[B]i[/B]ę.czy ktoś może mi podpowiedziec jak skontaktowac się ze schroniskiem ,z kim rozmawiać ?Czy La Negra Muchacha i Morgana to imiona schroniskowe?Jeśli nie to jak pytać o te konkretne suczki?W sobote o świcie wybieram sie (z Otka która jest niezwyła poprostu)do Ostródy,żeby osobiście odebrać suczki.(nie ukrywam ,ze co do Morgany nie mam pewności i wciąż liczę ,że ktoś zdecyduje sie mnie wyręczyć bo dwie tak trudne sunie to chyba rzeczywiście zbyt trudne wyzwanie dla poczatkującej)Laluna odezwij sie prosze![/quote]

zapraszamy tak zapraszamy :):) a skad jestescie moka i otka ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moka1']Moi drodzy!Od wczoraj żyję z poczuciem,że to MÓJ pies siedzi w schronisku,a ja tu bezradnie siedzę i nic nie rob[B]i[/B]ę.czy ktoś może mi podpowiedziec jak skontaktowac się ze schroniskiem ,z kim rozmawiać ?Czy La Negra Muchacha i Morgana to imiona schroniskowe?Jeśli nie to jak pytać o te konkretne suczki?W sobote o świcie wybieram sie (z Otka która jest niezwyła poprostu)do Ostródy,żeby osobiście odebrać suczki.(nie ukrywam ,ze co do Morgany nie mam pewności i wciąż liczę ,że ktoś zdecyduje sie mnie wyręczyć bo dwie tak trudne sunie to chyba rzeczywiście zbyt trudne wyzwanie dla poczatkującej)Laluna odezwij sie prosze![/quote]

No to super że sama pojedziesz, bo nie ma to jak naocznie zobaczyć. To bardzo dobra decyzja.
Imiona oczywiscie nadane tutaj. Ale najlepiej jakbyś umówiła się z Aga Mazury bo ona pokaże Ci obydwie sunie i oprowadzi po schronisku. No i napewno Matusz zechce obfocić cała wyprawe ;)


Moka masz ju priv;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No to super że sama pojedziesz, bo nie ma to jak naocznie zobaczyć. To bardzo dobra decyzja.
Imiona oczywiscie nadane tutaj. Ale najlepiej jakbyś umówiła się z Aga Mazury bo ona pokaże Ci obydwie sunie i oprowadzi po schronisku. No i napewno Matusz zechce obfocić cała wyprawe ;)


Moka masz ju priv;)[/quote]

ja tez mogę pokazać:loveu: i zrobić relację foto :):) tylko moka chce wziąć La negre i Iskierke tak ??? dla iskierki moze będzie domek, ostateczna odpowiedz pani m byc we wtorek albo w środę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']ja tez mogę pokazać:loveu: i zrobić relację foto :):) tylko moka chce wziąć La negre i Iskierke tak ??? dla iskierki moze będzie domek, ostateczna odpowiedz pani m byc we wtorek albo w środę...[/quote]


nie Iskierkę tylko Morgana :eviltong: ...

Ciotki to chyba przyjadą jednak większym wozem...bo anuż jakis jeszcze wpadnie w oko....jakby coś mogę podrzucić kilka propozycji ;)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nie Iskierkę tylko Morgana :eviltong: ...

Ciotki to chyba przyjadą jednak większym wozem...bo anuż jakis jeszcze wpadnie w oko....jakby coś mogę podrzucić kilka propozycji ;)...[/quote]


no przydałby się jakis wiekszy samochod :D jeszce ja dorzuce kilka propozycji ! :eviltong::eviltong::

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']moka chciała la negre dla siebie - a na tymczas morganę...chyba

iskierka - jesli nie znajdzie domu w krakowie - ma mieć tymczas u daga27 w tczewie..

ufff - dużo tych kudłaczy w ostródzie:loveu:[/quote]

aha, no to fajnie :) bo ja juz sie pogubiłem w tym wszystkim :D:eviltong:

Miejmy nadzieję, że decyzja tej pani co do Iskierki będzie pozytywna :D a cioteczka Ania pójdzie na wizytę przedadopcyjną :):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...