Jump to content
Dogomania

~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!


malagos

Recommended Posts

[quote name='kcd']Melduję się :-)[/QUOTE]

no, fanie, dziekuję :)
Zaraz zajrzę na fb, ale bardzo sie cieszę, ze jest juz jakiś ruch, zaintersowanie. Sepia i tak wygrała los na loterii :)
Ona miała szczeniaki, ale czy jednego, tego baba nie wiedziała. "Reszta chyba zamarzła", w słomie tylko jednego znaleźli pracownicy gminy, gdy przyjechali zabrać sunię"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Elza22']Jestem, porozmawiam z mężem, szanse małe bo mogę mieć tylko jednego psa na tymczasie ale spróbuje.Akceptuje małe suczki i lubi dzieci?[/QUOTE]

Tego wszystkiego jeszcze nie wiem, bo sunia jest u nas od przedwczoraj. Przetestujemy ją, za kilka dni się poznamy lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tego wszystkiego jeszcze nie wiem, bo sunia jest u nas od przedwczoraj. Przetestujemy ją, za kilka dni się poznamy lepiej.[/QUOTE] W takim razie, będę czekała na wiadomość jak okaże się że lubi dzieci i akceptuje sunie to będę męczyć mojego męża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Jestem, porozmawiam z mężem, szanse małe bo mogę mieć tylko jednego psa na tymczasie ale spróbuje.Akceptuje małe suczki i lubi dzieci?[/QUOTE]

[quote name='Elza22']W takim razie, będę czekała na wiadomość jak okaże się że lubi dzieci i akceptuje sunie to będę męczyć mojego męża.[/QUOTE]
Martusia, to właśnie w sprawie Sepi pisałam do Ciebie :)
Widze, ze mam PW od Ciebie (jeszcze nie odczytałam jak coś ;))

Wklejam jamnikowatą sunie od Malagoska

[IMG]http://imageshack.us/a/img51/1108/201303140461.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kobiety kochane, wracacie mi wiarę w ludzi!!
Ja już Sepii wczoraj powiedziałam, ze nie dam jej do budy, że nie pójdzie do krów, że będzie królewną w SWOIM DOMU, nie w oborze.
Ta małpeczka tak chce do ludzi, tak chce wyjść z kuchni, tak sie cieszy tym chudym ogonkiem - no, rewelka, taka cudaczna.

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci dam "brzydka"! Zaraz napiszę do Anglii, gdzie nasza Chmurka (klonik Sepii) wiedzie życie lepsze niż tamtejsza królowa i zobaczysz!!!!!! ;) :)

Buda odpada. U mnie byłaby 6 psem, u Ciebie 7, ale widzę, że jest szansa na 3, a nawet na 1 ;) :) Baaaaaaaaaaardzo się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Malagos, wyśle Ci moj numer na pw, bo u mnie , na wsi ;-) to czasem różnie z internetem bywa, więc jakby mnie nie bylo na dogo, to dzwoń. [B]Jesli nic lepszego[/B] ;-) nie znajdzie się, to ja jestem...[/QUOTE]

Lepszego?? Beta, jesteś super! Tylko może "coś bliższego" - rozmawiam na pw z kcd, Coś mi i Inka tu puszcza oczko i drapie sie po łepetynie mysląc głęboko........
Rany, ale mi się humor polepszył!

Link to comment
Share on other sites

Może Jamnikowatą na razie do kojca wrzucić? Jak rozumiem stoi pusty, a tam przynajmniej jakas budka i karmienie. A teraz znowu taki mróz....
Malagos, czy w gminie jest ktos kto moze toto zlapac? Poza Toba oczywiście, bo i tak masz teraz na glowie dość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryjonek']Może Jamnikowatą na razie do kojca wrzucić? Jak rozumiem stoi pusty, a tam przynajmniej jakas budka i karmienie. A teraz znowu taki mróz....
Malagos, czy w gminie jest ktos kto moze toto zlapac? Poza Toba oczywiście, bo i tak masz teraz na glowie dość.[/QUOTE]

Kojec chyba sie zaraz zapełni, bo zgłoszono psa ze wsi oddalonej od gminy o 5 km - nawet do mnie babka dzwoniła, ze sie boi z domu wyjśc, bo obcy pies pod domem siedzi, gryzie jej psa, a babka ma dzieci i o nie się boi. Pojechałby tam prac zakładu godpodarki komunalnej, ale jest on też strażakiem-a straż i policja szukają od wczoraj chłopaka, co nie wrócił do domu.
Jamnikowata, jak mi się napatoczy, to ja bliżej poznam. Na razie nie zakładamy jej wątku ani wydarzenia, bo nic o niej nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Gmina poprosiła Tomka, by to on podjechał zobaczyć tego zgłoszonego pieska, a Tomek ufnie zapytał: to gdzie go przechowają? Ja na to: w kojcu gminnym. A Sepia?? Sepia jedzie do Warszawy - mówię.
Bo jedzie , prawda?.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...