Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]To by pasowało bo z Kamieńca to rzut kamieniem, że tak powiem.... zwłaszcza ul.Witosa jest od "naszej" strony....

Ciotki, ktoś tu był z Tarnowskich Gór - błagamy o pomoc!!!!! :placz:[/B][/QUOTE]

Ja niestety nie mogę tam pojechać.
:shake: Poza tym jedna osoba nie zrobi tam nic. Jak popatrzyłam na mapę to kawał terenu do przeszukania.

Link to comment
Share on other sites

Charly to Warmia i Mazury.

Kochane, czy któras z Was może mi wyszukac użytkowniczki z TG?
Wystarczy wejść na ta stronę w LOKALIZACJI wpisać "Tarnowskie Góry", "Tarnowskie G.", "TG" (różne opcje można próbować) i wyskocza użytkownicy.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?do=search[/url]

Proszę podajcie mi tu nicki, ja będę pisać do nich PW... Tylko siedzę w pracy do 18:00 i serwer blokuje mi akurat wyszukiwarkę użytkowników :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Witosa jest w Reptach Śląskich. Patrząc na mapę- to on się kieruje na Bobrowniki, Nakło, Świerklaniec.[/QUOTE]

Tak! [U][B]BOBROWNIKI[/B][/U] ta Pani z którą rozmawiałam też mówiła że właśnie tam się kierował

Drops..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dropsiu, ja Cię bardzo proszę! :mad: nie ruszaj już nigdzie dalej swojego dropiatego zadka... w Kamieńcu źle Ci było?!

[B]Może ktoś wie o jakichś wolontariuszach w tych nieszczęsnych Miedarach...?[/B]

...żeby ktoś zaufany trzymał rękę na pulsie oprócz tego weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Dropsiu, ja Cię bardzo proszę! :mad: nie ruszaj już nigdzie dalej swojego dropiatego zadka... w Kamieńcu źle Ci było?!

[B]Może ktoś wie o jakichś wolontariuszach w tych nieszczęsnych Miedarach...?[/B]

...żeby ktoś zaufany trzymał rękę na pulsie oprócz tego weta...[/QUOTE]

Obawiam się, że w Miedarach nie ma wolontariatu :-(

Jest jakaś Fundacja w TG?

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

[B]tiggi[/B] dzwoniła do tarnogórskiego schroniska - jak się okazało to jedynie hospicjum prowadzone przez wolontariuszy. Ale znają sytuację i mają puścić informację dalej i mieć się na baczności. Jest też Cichy Azyl, gdzie równiez będzie próbowała się dodzwonić - tam ponoć jest jakiś bardzo zaangażowany Pan, może on pomoże... przynajmniej puścić wieści dalej i się rozglądać.

Wyłapywaniem psów w TG zajmuje się Zarządzanie Kryzysowe TG oraz Wydział Ochrony Środowiska - ale wszystko jedzie do Miedar....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...