Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='aska64']co do gazet to może jeszcze tarnogórski "Gwarek" z tego co wiem ma szeroki zasięg czytelników w tamtych rejonach a wychodzi w każdy wtorek[/QUOTE]

Gwarek też powiadomiony i również umieścili info tylko na stronie facebook :(


[quote name='danyww']Daaaawno, naprawdę dawno nie przeżyłam takiego rozczarowania. Aż serce boli i wielki żal.:-(
Justynka dostała cynk, gdzie jest Dropsik, powiadomiła mnie i pojechałam, w zasadzie pędziłam. Zobaczyłam z daleka ..DROPS!!!
Niestety gdy wysiadłam z samochodu okazało się, że to chyba ten psiak, którego dokarmiają w Zodiaku. Naprawdę bardzo podobny ale pycholek cały czarny bez przebarwień, na grzbiecie przewaga czarnego, no i mały, pulchniutki. Bawił się z ludźmi, którzy tam mieszkają, do mnie podszedł bez żadnego stresu.
Szkoda, wielka szkoda, że to nie był Drops. :placz:
Przygnębiło mnie to strasznie bo te kilka minut nadziei było takie piękne. Już myślałam, że go zaraz odwiozę do DT. A tu nic. W dalszym ciągu nie wiemy gdzie on jest, co się z nim dzieje. Ehhh..[/QUOTE]

Dziękuję Ci Danusiu za mega szybką akcję :( mnie tez serce biło jak oszalałe... Najgorsze, że tego psiaka pewnie widują ludzie w okolicy... I dzwonia, ze to Drops... :( Takie chwile są straszne...


Ewu, jesteśmy z Lili teraz takimi specami w Gliwicach i okolicach, ze możemy Cię pokierować :P To ok.10km od Żerników.


Danyww dowiedziała się tez od ludzi, którzy złapali sobowtóra Dropsa (swoją drogą - stawiam na to, że to jakiś miejscowy psiak, którego wypuszczają na przechadzki, skoro widywany jest już od dawna....), że Szałsza ma już podpisaną umowę z Miedarami. Czyli podsumowując - gliwickie schronisko ma coraz mniej do gadania... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]UWAGA![/B][/SIZE][/COLOR]

[U][B]Czy ktoś rozlepiał Maciejów - osiedle domków jednorodzinnych??[/B][/U][/QUOTE]

Jeżeli chodzi o to osiedle w pobliżu A1 to ja kilka plakatów powiesiłam i w kierunku kąpieliska i kąpielisko też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Jeżeli chodzi o to osiedle w pobliżu A1 to ja kilka plakatów powiesiłam i w kierunku kąpieliska i kąpielisko też.[/QUOTE]

Chodzi o osiedle za ulicą Wolności...... jeśli ktoś ma możliwość trzeba tam znów pojechać i porządnie oplakatować....

Link to comment
Share on other sites

Kolejny sygnał, Pan zadzwonił dopiero dziś a widział BYĆ MOŻE Dropsa - psa lękliwego, podobnego do niego... obroży nie pamięta... kilka dni temu, właśnie w Maciejowie.
Zasugerował, że może się kierować w kierunku Sośnicy.

Czy to Ty Dropsiku?

Boże, jak igła w stogu siana, gdzie szukać... my go nigdy nie znajdziemy na takim terenie, jestem załamana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kolejny sygnał, Pan zadzwonił dopiero dziś a widział BYĆ MOŻE Dropsa - psa lękliwego, podobnego do niego... obroży nie pamięta... kilka dni temu, właśnie w Maciejowie.
Zasugerował, że może się kierować w kierunku Sośnicy.

Czy to Ty Dropsiku?

Boże, jak igła w stogu siana, gdzie szukać... my go nigdy nie znajdziemy na takim terenie, jestem załamana :([/QUOTE]


tak z doskoku czytam i im więcej czytam tym mniej wiem
[B]ale dziołchy nie załamywać mi się tu![/B]
to dopiero i aż tydzień jak zwiał,in plus-jest coraz cieplej,znajdzie ciepłą norkę do przekimania
dzwoniła Danusia,zmiana planów,przeoczyłyśmy bo podobno Szobiszowice oklejone-patrz post 448
ja się nie znam ale danyww jak mówi to wie:loveu:
więc ja dzisiaj śmigam:evil_lol:do Maciejowa,jakoś trafię,okleję co się da

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Chodzi o osiedle za ulicą Wolności...... jeśli ktoś ma możliwość trzeba tam znów pojechać i porządnie oplakatować....[/QUOTE]

Tam nic nie plakatowałam. Nawet nie bardzo wiem o jakie osiedle chodzi.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, tak naprawdę jedynym miejscem gdzie NIE trzeba plakatować są Żerniki bo tam plakaty wiszą na co drugim słupie. Tak samo Szałsza.
Natomiast cała reszta jak najbardziej, mimo, że ktoś tam juz był... ale ludzie zrywają plakaty, służby zrywają i wielu plakatów na drugi dzień już nie ma :(

Na pewno kompletnie nieoplakatowane:
-Maciejów (poza kąpieliskiem gdzie była danyww)
-Sośnica
-Szobiszowice - wstępnie oplakatowane, natomiast Agnieszka pisała, że tylko kilka ulic, a Szobiszowice to duża dzielnica...
-okolice lasu Łabędzkiego

oraz miejscowości o których pisałam wcześniej, w stronę Kamieńca:

[COLOR=#000000]-Przezchlebie[/COLOR]
[COLOR=#000000]-Wieszowa[/COLOR]
[COLOR=#000000]-Boniowice[/COLOR]
[COLOR=#000000]-Karchowice[/COLOR]
[COLOR=#000000]-Pyskowice

Dziś wieczorem postaram się zrobić taką mapkę. Oraz drugą - ze znacznikami w których miejscach i mniej więcej o której godzinie był widziany Drops...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rozważcie wizytę w tym "schronie" w Miedarach. Coś mi się kołacze po głowie, że tam właśnie znaleziono boksera, którego szukano równie intensywnie jak Dropsa i za każdym razem, gdy dzwoniono do schronu odpowiedź brzmiała: "takiego psa u nas nie ma". Może warto się przekonać na własne oczy?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Jak kilka dni temu byl w Maciejowie, to wczoraj mógł byc w Kamieńcu. Pytanie co znaczy "kilka"?[/QUOTE]

Tylko, że w Kamieńcu nie był widziany wczoraj, a w czwartek rano i w nocy z soboty na niedzielę...


[quote name='Nutusia']Rozważcie wizytę w tym "schronie" w Miedarach. Coś mi się kołacze po głowie, że tam właśnie znaleziono boksera, którego szukano równie intensywnie jak Dropsa i za każdym razem, gdy dzwoniono do schronu odpowiedź brzmiała: "takiego psa u nas nie ma". Może warto się przekonać na własne oczy?...[/QUOTE]

Wiem, znam tą historię.
Ponoc nie wpuszczają tam nikogo, a jeśli już - to tylko do głównych boksów, których jest kilka.... reszta jest gdzies na tyłach, gdzie nikt nie ma dostępu - PONOĆ, bo opieram się tylko na informacjach. Jak będziemy zdesperowane to i tam pojedziemy...
Natomiast jestesmy w kontakcie ze zbrosławickim weterynarzem, który "obsługuje" Miedary i obiecał, że jak taki pies do nich trafi to da nam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Rozważcie wizytę w tym "schronie" w Miedarach. Coś mi się kołacze po głowie, że tam właśnie znaleziono boksera, którego szukano równie intensywnie jak Dropsa i za każdym razem, gdy dzwoniono do schronu odpowiedź brzmiała: "takiego psa u nas nie ma". Może warto się przekonać na własne oczy?...[/QUOTE]
Nie znam historii boksera, ale też mi to przyszło do głowy chwilę temu...

[U]Może da się wejść obejrzeć wszystkie pod pozorem szukania psa dla siebie...?! [/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...