Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Dostałam właśnie telefon od Pana, który jest przekonany, że widuje od kilku dni (wczoraj nawet z kilku metrów!) Dropsa w Szobiszowicach, okolica ul.Mastalerza. Ostatnim razem widział go tam wczoraj.
Plakaty tam nie wiszą, bo nie pomyślałyśmy, że taki straszek będzie kierował się w stronę centrum :(

Kochana danyww obiecała, że tam pojedzie, ale może ktoś inny by mógł pomóc - gliwickie cioteczki, pomocy! Trzeba tam rozwiesić plakaty i go poszukać, my nie damy rady, a Danusia ma suczkę świeżo po zabiegu... TO tylko chwilka a może mu uratować tyłek ;(

Link to comment
Share on other sites

danyww pojechała od razu na miejsce, ale niestety go nie spotkała. Miała ze sobą 3 ostatnie plakaty i ulotki, także nic tam nie jest rozwieszone :(

[B]Błagam pomóżcie, jest podejrzenie, że Drops mógł się kierować z Szobiszowic ul.Myśliwską, przez os.Obrońców Pokoju i z powrotem na naszą nieszczęsną ul.Tarnogórską...
Ale nikt tam nic nie wie, dwa osiedla do obklejenia jak nic !!!! :(
A my siedzimy tu bezradne i gapimy się w monitor ;([/B]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam nieustannie. Tyle tylko mogę:-(

W Preczowie mam ludzi, którzy adoptowali ode mnie zwierzaka. Nie znam okolic i nie wiem czy to blisko czy daleko, ale gdyby tak, to poproszę o rozwieszenie plakatów i czujność. Dajcie znać.

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

Oooooo, szkoda wielka. Przykro mi.
Nie poddawajcie się. Rok temu szukałyśmy uciekiniera przez tydzień. Tak samo nieufna sunia do ludzi. Udało się w końcu. I Wam się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musi się udać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Justynka. Znowu są w drodze.
Dostały sygnał z Kamieńca. Pani, która widziała psiaka, bardzo dokładnie opisała Dropsa.
Oby to był on.:kciuki:
Możliwe, że on szedł od Szałszy, Czekanowa. Niestety jeżeli to on to kieruje się na Miedary.:shake:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wysłałam prośbę z załącznikami-ulotki i plakat do Zespołu Szkół im Kopernika w Pyskowicach o włączenie się do akcji
i do szkół podst nr 9 i 12 w Tarnowskich Górach
[B]prosiłam o odpowiedź,[/B]może ich ujmie za serce ten dropiaty nieszczęśnik

czyli dziewczyny z BB pojechały do Kamieńca?
oplakatować Sobiszowice mogę ale dopiero jutro po pracy,jak nikt się nie zlituje i dzisiaj tego nie zrobi

do Kamieńca jak dojechać?Ja z Rudy środkami komunikacji w niedzielę przed wieczorem nie sposób...chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']wczoraj wysłałam prośbę z załącznikami-ulotki i plakat do Zespołu Szkół im Kopernika w Pyskowicach o włączenie się do akcji
i do szkół podst nr 9 i 12 w Tarnowskich Górach
[B]prosiłam o odpowiedź,[/B]może ich ujmie za serce ten dropiaty nieszczęśnik

czyli dziewczyny z BB pojechały do Kamieńca?
oplakatować Sobiszowice mogę ale dopiero jutro po pracy,jak nikt się nie zlituje i dzisiaj tego nie zrobi

do Kamieńca jak dojechać?Ja z Rudy środkami komunikacji w niedzielę przed wieczorem nie sposób...chyba[/QUOTE]

Super, że w szkołach wiedzą.
Do Kamieńca z Rudy autobusami, jeszcze dzisiaj to raczej kanał.
Ja w Sobiszowicach (w rejonie gdzie go widziano) powiesiłam tylko 3 plakaty bo więcej nie miałam ale dałam ulotki taksówkarzom, wrzucałam do skrzynek, zostawiałam za wycieraczkami samochodów, zostawiłam z zakładzie (chyba energetycznym) koło kościoła i plakat zawiesiłam na słupie obok kościoła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']gdyby tak wzięli to na poważnie to dzieci wiele mogą

ja maleńka?zrobiła si,jak się czuje?[/QUOTE]

Wczoraj późnym wieczorem zrobiła a mi spadł kamień z serca bo już się martwiłam. :lol:
Dzisiaj już lepiej. Wzięłam ją już dwa razy na maleńkie spacerki. Po schodach ją wnoszę. Po powrocie do domu zaraz kładzie się spać. jeszcze słaba jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Wczoraj późnym wieczorem zrobiła a mi spadł kamień z serca bo już się martwiłam. :lol:
Dzisiaj już lepiej. Wzięłam ją już dwa razy na maleńkie spacerki. Po schodach ją wnoszę. Po powrocie do domu zaraz kładzie się spać. jeszcze słaba jest.[/QUOTE]

wyobrażam sobie jaki to stres,dobrze,jeszcze parę dni i będzie jak nowa:loveu:

Dropiaty nicponiu,połóż się grzecznie w Kamieńcu w widocznym miejscu i czekaj na ciotki:mad:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj obkleiłyśmy kolorowymi plakatami Szałsze i Czekanów. Poza tym żerniki i Czechowice oraz łabędy. Zostawiłyśmy też ulotki i plakat na Tarnogórskiej u zaprzyjaźnionej psiary i kociary, która prowadzi sprzedaż roślin, drzewek itp. także trochę ludzi do niej też zagląda. Dziś obkleiłam całą ul.Mastalerza - kolorowe plakaty + kolorowe ulotki w każdej skrzynce i plakaty z możliwością oderwania nr telefonu kontaktowego. Kiedy naklejałam jeden z plakatów podszedł facet, który stwierdził, że widział Dropsa. Chwile później powiedział już, że to był podobny pies... Dałam mu kilka kolorowych ulotek. Plakaty wiszą też przy placu zabaw (park przy Mastalerza) i na ul.Bernardyńskiej (przy kościele)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Wczoraj obkleiłyśmy kolorowymi plakatami Szałsze i Czekanów. Poza tym żerniki i Czechowice oraz łabędy. Zostawiłyśmy też ulotki i plakat na Tarnogórskiej u zaprzyjaźnionej psiary i kociary, która prowadzi sprzedaż roślin, drzewek itp. także trochę ludzi do niej też zagląda. Dziś obkleiłam całą ul.Mastalerza - kolorowe plakaty + kolorowe ulotki w każdej skrzynce i plakaty z możliwością oderwania nr telefonu kontaktowego. Kiedy naklejałam jeden z plakatów podszedł facet, który stwierdził, że widział Dropsa. Chwile później powiedział już, że to był podobny pies... Dałam mu kilka kolorowych ulotek. Plakaty wiszą też przy placu zabaw (park przy Mastalerza) i na ul.Bernardyńskiej (przy kościele)[/QUOTE]

kawał roboty!
poczekam na powrót dziewczyn z Kamienia
mój plan na jutro:
okleić Szobiszowice
na wszelki Belkę w Zabrzu też okleję,tam sporo ludzi się przesiada
oraz Plac Piastów i ul Piwną w Gliwicach z tego samego powodu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Wczoraj obkleiłyśmy kolorowymi plakatami Szałsze i Czekanów. Poza tym żerniki i Czechowice oraz łabędy. Zostawiłyśmy też ulotki i plakat na Tarnogórskiej u zaprzyjaźnionej psiary i kociary, która prowadzi sprzedaż roślin, drzewek itp. także trochę ludzi do niej też zagląda. Dziś obkleiłam całą ul.Mastalerza - kolorowe plakaty + kolorowe ulotki w każdej skrzynce i plakaty z możliwością oderwania nr telefonu kontaktowego. Kiedy naklejałam jeden z plakatów podszedł facet, który stwierdził, że widział Dropsa. Chwile później powiedział już, że to był podobny pies... Dałam mu kilka kolorowych ulotek. Plakaty wiszą też przy placu zabaw (park przy Mastalerza) i na ul.Bernardyńskiej (przy kościele)[/QUOTE]

Dziękujemy Agnieszko, to wielka pomoc :)

[quote name='Bgra']kawał roboty!
poczekam na powrót dziewczyn z Kamienia
mój plan na jutro:
okleić Szobiszowice
na wszelki Belkę w Zabrzu też okleję,tam sporo ludzi się przesiada
oraz Plac Piastów i ul Piwną w Gliwicach z tego samego powodu[/QUOTE]

Jak najbardziej Szobiszowice nadal są do obklejenia.... najlepiej by było gdybyś miała czarno białe i kolorowe plakaty bo na kolorowych widać jego barwy co znacznie ułatwia ludziom rozpoznawanie go... A jeśli nie dasz rady to czarno białe też oczywiście mogą być....

Niestety Dropsa ani śladu :-( już sił brakuje.... dlaczego go nikt nie złapie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...