Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Już dwa razy odwoływałam wizytę w ostatnim momencie, Państwo "wizytujący" pewnie i tak już wściekli na mnie ;) więc wolałabym teraz miec potwierdzenie od właścicieli, że na pewno będą w tym czasie w domu.

Tola znalazła maila do przyszłego domu - może chociaż tą droga uda się skontaktowac.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, informuję, że Toli wczoraj udało sie dodzwonić do p.Magdy. W przyszłym domu ciągle trwają prace remontowe, Państwo nie chcą ściągac psiaków między robotników, wiertarki i inne takie... Stąd przeciągający się wciąż termin. Ostatecznie Państwo ze swoimi rzeczami i kotami sprowadzają się do domu na święta (18-19 kwietnia), więc nawet tego samego dnia Horynka z Dropsem mogą przyjechać do nowego domu.

Dziś będę kontaktować się z przyszłym domem ja, co z wizyta przedadopcyjną, miejmy nadzieję, że Państwo wizytujący się nie rozmyślą i zechcą pojechać sprawdzić przyszły dom ;)

W każdym razie sytuacja jest już trochę bardziej klarowna, miejmy nadzieję, że tfu,tfu(odpukać!) nic już się nie przesunie i za 2 tygodnie Drops z Horynką będą pakować walizki... :)

Link to comment
Share on other sites

oj wiecie mam mieszane uczucia z tym wyjazdem na Wielkanoc nie wiem jak u Was ale u mnie na wsi cały czas jakieś głupie tradycje strzelania rano po procesjach z różnych karbidowych puszek itp huk ogromny :shake: no może nie jest to skala jak na sylwestra ale moje zwierzaki się telepią. Ale może tam w nowym Dropsikowym i Horynkowym domku w tych lasach i borach cisza i spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tymi remontami/budowami to tak jest, że czasami z powodu jakiejś drobnostki wszystko się przesuwa w czasie i ciężko coś zaplanować.
U nas kiedyś psiak też czekał aż dom się wybuduje. Obsuwa trwała prawie rok! W końcu pojechał do tego DSu, choć jeszcze nie było wszystko ukończone do końca :)

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Tianku, ten przyszły domek to naprawdę na końcu świata :)

[B]Jako, że Dropsikowi powoli kończą się pieniążki, a nie wiadomo ile jeszcze przyjdzie mu zostać u Murki - zrobiłyśmy z Lili na szybko bazarek z ciastkami dla psiaków - kto zamawiał, ten wie jakie dobre ;)

Zapraszamy!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252213-Najlepsze-psie-ciastka-hand-made-W%C4%84TR%C3%93BKA-z-dodatkami%21%21%21-Dla-Dropsa-do-10-04-g-20-00[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...