Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Zakupiłam dla Dropsika drugą dawkę Advocate (jutro mu aplikuję, bo mija 3 tyg. od poprzedniej aplikacji) - 45 zł:
[URL]http://images62.fotosik.pl/630/55b7ae67b43aa5a3gen.jpg[/URL]
Trochę się wet spieszył i nabazgrolił w rozpisce, ale mam nadzieję, że wiadomo co chodzi...

Jest postęp, bo Dropsio już w ogóle nie potrzepuje uszami. A ranki się super zagoiły :)

Link to comment
Share on other sites

Z zakrapianiem nie ma żadnego problemu. Tylko jak Dropsik widzi, że się czaję, żeby coś przy nim zrobić to na wszelki wypadek próbuje wycofać się po angielsku. Na szczęście nie jest to jakiś paniczny lęk, parę kroków i można go pochwycić :)

A jeszcze odnośnie obawy czy Drops nie będzie się głodził w DS z Horynką: myślę, że będzie ok, wystarczy choćby pilnować ich przy jedzeniu lub karmić w osobnych miejscach. Jak Horynka wychodziła z boksu to Dropsik wracał do niego i wtedy jadł. Horynka stała nieraz tuż przed boksem - mogłaby wejść i go odpędzić lub Dropsik mógł się bać, ale nic takiego się nie działo. Także nie jest to jakaś sytuacja nie do opanowania. Problem polegał na tym, że Drops był z Horynką w jednym boksie, na małej przestrzeni przez większość czasu. W DS będą całkiem inne warunki, przestrzeń.

Edited by Murka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']
A jeszcze odnośnie obawy czy Drops nie będzie się głodził w DS z Horynką: myślę, że będzie ok, wystarczy choćby pilnować ich przy jedzeniu lub karmić w osobnych miejscach. Jak Horynka wychodziła z boksu to Dropsik wracał do niego i wtedy jadł. Horynka stała nieraz tuż przed boksem - mogłaby wejść i go odpędzić lub Dropsik mógł się bać, ale nic takiego się nie działo. Także nie jest to jakaś sytuacja nie do opanowania. Problem polegał na tym, że Drops był z Horynką w jednym boksie, na małej przestrzeni przez większość czasu. W DS będą całkiem inne warunki, przestrzeń.[/QUOTE]

I przede wszystkim będą ukochanymi pupilkami, na których będzie można skupić całą uwagę... ;)

Oby tylko się udało... Ciągle nic jeszcze nie jest pewne, czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Tolą, która z kolei odbyła telefoniczną rozmowę z przyszłą rodziną Dropsika - wszystko nadal jest w porządku, Państwo czekają, kończą remont i początkiem marca miejmy nadzieję Dropsik będzie się mógł pakować...

Tylko teraz wizyta przedadopcyjna nas czeka, a tam odludkowo Dogomaniackie... Nie kojarzycie nikogo z okolic miejscowości Tuchola?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][B]Jeszcze jeden bazarek dla Dropsa - psie ciastka!!! :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251135-Psie-ciastka-hand-made-W%C4%84TR%C3%93BKA-lub-KURCZAK-z-dodatkami%21%21%21-Dla-Bono-i-Dropsa-do-28-02[/url][/B][/COLOR]

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1374/e693.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Dropsik, widziałeś ile pracy dla Ciebie? :-)[/QUOTE]

Dropsik sam by te ciacha wszamał wszystkie w sekundę ;)

Ostatnio zjeżył się i doskoczył do siatki ze szczekaniem na jakiegoś małego kundelka, który przyszedł do sąsiadki. Widok był jedyny w swoim rodzaju, bo Dropsio zrobił taką kilkusekundową akcję ze trzy razy i za każdym razem zaraz "po" oglądał się czy go ktoś widzi (i podziwia za odwagę ;) ). To trochę na zasadzie jego zabaw z psami: z daleka, żeby przypadkiem nie oberwać, ale patrzcie jaki dzielny jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...