Jump to content
Dogomania

TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata


malagos

Recommended Posts

[quote name='malagos']Babka na razie mieszka na tzw. kaczym dołku, czyli "dzielnicy" naszej wsi najgorszej. Takich slumsach. A ma eis przeprowadzić pod Chorzele, to sąsiedni powiat, pokazała mi zdjęcie domu - ale to tylko zdjęcie. Nasza opieka społeczna ma z nia krzyż pański, jak się zgadałam z dziewczynami z OPS.[/QUOTE]

Jeśli opieka społeczna ma z nią problemy, to nie ma co się w to ładować. Malagos ma rację.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śmiszna ta Tośka, jakoś krzywym okiem patrzy na nową Sepię, bo...ta leży na JEJ posłanku w kuchni. I jak tylko może, zajmuje miejscówkę i nawet jak na spacer wołam, ociąga się, bo zaraz posłanko może zająć Sepia. I jakoś tak eis składa, ze i Mila nagle polubiła to miejsce, choć ledwo się mieści, i Nutka.....
Sto pociech z tymi psami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Śmiszna ta Tośka, jakoś krzywym okiem patrzy na nową Sepię, bo...ta leży na JEJ posłanku w kuchni. I jak tylko może, zajmuje miejscówkę i nawet jak na spacer wołam, ociąga się, bo zaraz posłanko może zająć Sepia. I jakoś tak eis składa, ze i Mila nagle polubiła to miejsce, choć ledwo się mieści, i Nutka.....
Sto pociech z tymi psami :loveu:[/QUOTE]
Zdjęcia nie ma, Mallagossie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Śmiszna ta Tośka, jakoś krzywym okiem patrzy na nową Sepię, bo...ta leży na JEJ posłanku w kuchni. I jak tylko może, zajmuje miejscówkę i nawet jak na spacer wołam, ociąga się, bo zaraz posłanko może zająć Sepia. I jakoś tak eis składa, ze i Mila nagle polubiła to miejsce, choć ledwo się mieści, i Nutka.....
Sto pociech z tymi psami :loveu:[/QUOTE]

A nie ma tam obok miejsca na drugie psłanko? Albo i trzecie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A nie ma tam obok miejsca na drugie psłanko? Albo i trzecie? ;)[/QUOTE]
Jak znam zycie, to poslanko sie liczy tylko TO JEDNO. Jak u dzieci, zabawka lezy tygodniami i nikt sie nia interesuje, ale przyjdzie NOWY i tylko ta zabawka jest wazna ;)

Link to comment
Share on other sites

tak tak zimno dalej, ludziskom nosa sie spod kołdry wystawic nie chce a co dopiero ogłoszenia czytac ... odtają -zadzwonią, napiszą

a równo rok temu była przynajmniej u mnie bajeczna pogoda - 20 stopni na plusie, pierwszy aż tak ciepły, słoneczny weekend cudowny na spacery wycieczki...

ja bardzo dobrze go zapamietałam i nie zapomne do końca życia ....:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...