Jump to content
Dogomania

Ukki musi mieć usuniętą resztę zębów...a nie mam ani grosza i mega dług u weta ;(


zerojeden

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']Zaglądam ciocia. Tyle tych biedaków, że nie wiadomo któremu pomóc, a każdy ma takie spojrzenie, że aż sie serce ściska i jak nie pomóc. Pstaram sie wysupłać grosik bo już bardzo pusto w kieszeniach :([/QUOTE]

Wiem i zgodnie z rozsądkiem powinnam go zostawić...koooorde nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego ogromu nieszczęść....a ile jeszcze tam zostało takich co potrzebują opieki na już :placz:
Bardzo dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makub']Miał chłopak szczęście - wiedział komu może zaufać. Z forsą coraz bardziej krucho, bo jest komu pomagać, ale nie zostawię Cię całkiem bez pomocy. Coś wysupłam ze skarpety[/QUOTE]

Chyba tylko dlatego go wzięłam...jakby nie przyszedł to bym nawet nie wiedziała że tam jest...pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. U mnie w słoiku też pusto :placz: a tak naprawdę cała pomoc się kręci właśnie wokół kasy...niestety :placz:

Bardzo dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam zapraszam wpadajcie kiedy tylko chcecie :)

Zaglądam do niego co chwila na paluszkach i po tajniacku przez szparkę ;) i dalej śpi :loveu: wygląda cudnie taki zakopany w kocu ;)

Mam straszna nadzieję że uda się mu te zęby jakoś zrobić żeby mógł normalnie jeść to i się poprawi kondycyjnie.

Link to comment
Share on other sites

Też tak robię, ale nie byłam przygotowana bo ni emiałam w planach przywozić żadnego psiaka do domu...a był głodny więc nie było innej opcji.

[quote name='Panna Marple']Jestem. Z grypą i stówką w zębach. Już poszło na konto. Potrzeby psiaków zaczynają przerastać moje finansowe możliwości...:-(. Zaczynam się zastanawiać czy lepiej dać mniejszą kwotę większej ilości psów czy odwrotnie...:-(. I jeszcze te mrozy:-([/QUOTE]

Dziękuję bardzo za wielkie serducho bo już pomagasz nam nie pierwszy raz :loveu: Kuruj się szybciutko. Tak naprawdę to chyba nie ma znaczenia czy pomożesz jednemu czy większej ilości...każdy pomaga na ile ma możliwości a najważniejsze że nie przechodzisz obojętnie koło nieszczęścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jestem. Z grypą i stówką w zębach. Już poszło na konto. Potrzeby psiaków zaczynają przerastać moje finansowe możliwości...:-(. Zaczynam się zastanawiać czy lepiej dać mniejszą kwotę większej ilości psów czy odwrotnie...:-(. I jeszcze te mrozy:-([/QUOTE]

Panna Marple, kuruj się! cioteczko, Ty tyle łożysz na psiaki, że normalnie szczęka opada, ale wszystkim się tak pomóc nie da, bo byśmy musieli pod mostem mieszkać :(

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, to do łóżka ze swoimi sierściuchami, niech Cię tam ogrzeją i się kuruj, bo nie ma co grypy lekceważyć:calus: A TŻ-ta pogoń, żeby Ci ciepłej herbatki robił ;)
Wszystkim niestety się Panno Marple nie da pomóc, za dużo tego nieszczęścia, a Ty i tak zawsze jesteś tam, gdzie pomoc najbardziej potrzebna.
Powinnyśmy wszystkie w totka wygrać:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka, to do łóżka ze swoimi sierściuchami, niech Cię tam ogrzeją i się kuruj, bo nie ma co grypy lekceważyć:calus: A TŻ-ta pogoń, żeby Ci ciepłej herbatki robił ;)
Wszystkim niestety się Panno Marple nie da pomóc, za dużo tego nieszczęścia, a Ty i tak zawsze jesteś tam, gdzie pomoc najbardziej potrzebna.
Powinnyśmy wszystkie w totka wygrać:D[/QUOTE] Co do mojego TŻ-a... Wyprowadza sierściuchy, bo ja umieram po prostu no i wraca dziś ze spacerku i z mojej strony pada fundamentalne pytanie: kupa była? Nie-odpowiada TŻ. Dlaczego?-pytam ja niezwykle inteligentnie. Bo im się nie chciało-mówi rozsądnie TŻ. Na co ja-to dziwne, że jak ze mną wychodzą, to zawsze im się chce...Odpowiedź TŻ-a-bo ty im się z kupą kojarzysz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Co do mojego TŻ-a... Wyprowadza sierściuchy, bo ja umieram po prostu no i wraca dziś ze spacerku i z mojej strony pada fundamentalne pytanie: kupa była? Nie-odpowiada TŻ. Dlaczego?-pytam ja niezwykle inteligentnie. Bo im się nie chciało-mówi rozsądnie TŻ. Na co ja-to dziwne, że jak ze mną wychodzą, to zawsze im się chce...Odpowiedź TŻ-a-bo ty im się z kupą kojarzysz...[/QUOTE]

i za to kochamy naszych mężusiów :)
a dziadek fajny, dobrze mu w ciepełku, biedakowi.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...