Jump to content
Dogomania

Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']Gabrysiu, jaki bylby laczny koszt miesieczny? nie wiem, moze pisalas juz wczesniej i mi umknelo... pieniadze by szly na prywatne konto tak?[/QUOTE]

Koszt to 200 zł plus wet.

U Kikou są staruszki w potrzebie, w tym kilka z dogo.

Jeśli chodzi o zbieranie kasy, to ktoś by mógł zbierać na swoje konto, a potem przelewać Kikou, żeby było prościej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Zaczynam: 20 zł miesięcznie i w miarę możności to i owo[/QUOTE]

[quote name='mdk8']to ja dam 5,- nie dam rady więcej- jak tak dalej będzie to przez dogo z torbami pójdę...:lol:[/QUOTE]

[quote name='obiezyswiat75']Ja bym tez cosik dorzucila[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny za deklaracje, ja jestem 400 km od Żuczka.

Toyota pomaga psiakom w tym schronie.

Poczekajmy więc na Toyotę, aby podjęła decyzję, czy korzystamy z propozycji Kikou, czy szukamy bezpłatnego tymczasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dzięki dziewczyny za deklaracje, ja jestem 400 km od Żuczka.

Toyota pomaga psiakom w tym schronie.

Poczekajmy więc na Toyotę, aby podjęła decyzję, czy korzystamy z propozycji Kikou, czy szukamy bezpłatnego tymczasu[/QUOTE]




a czy on doczeka???

Link to comment
Share on other sites

Koresponduję z panem z Tarnowa, który chciałby adoptować Żuczka.

Pozwolę sobie zacytować wiadomość od tego pana, bo brzmi naprawdę fajnie:

"Mieszkam na IV piętrze bez windy,w kawalerce 28m2.
Mam tylko adoptowaną ze schroniska ponad rok temu suczkę,lat
ok.5,wysterylizowaną i przyjazną dla wszystkich zwierząt.
Uzupełniam wykształcenie na kierunku technik weterynarii,praktykuję w lecznicy."


I co sądzicie ?

Zapytałam pana o zgodę na wizytę PA. Muszę się upewnić czy Żuczek porusza się wystarczająco sprawnie...Chociaż to niewielki pies, waży góra 8 kg, więc w razie czego chyba nie byłby problem dla mężczyzny, żeby go nosił.


No i pan zapytał o możliwość transportu ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Koresponduję z panem z Tarnowa, który chciałby adoptować Żuczka.

Pozwolę sobie zacytować wiadomość od tego pana, bo brzmi naprawdę fajnie:

"Mieszkam na IV piętrze bez windy,w kawalerce 28m2.
Mam tylko adoptowaną ze schroniska ponad rok temu suczkę,lat
ok.5,wysterylizowaną i przyjazną dla wszystkich zwierząt.
Uzupełniam wykształcenie na kierunku technik weterynarii,praktykuję w lecznicy."


I co sądzicie ?

Zapytałam pana o zgodę na wizytę PA. Muszę się upewnić czy Żuczek porusza się wystarczająco sprawnie...Chociaż to niewielki pies, waży góra 8 kg, więc w razie czego chyba nie byłby problem dla mężczyzny, żeby go nosił.


No i pan zapytał o możliwość transportu ....[/QUOTE]


Brzmi bardzo sensownie, trzeba Pana zapytać, czy da radę w razie czego wnosić Żuczka.

Moim zdaniem, jeśli wizyta wypadnie ok. można pomóc w transporcie.

A gdzie Pan wypatrzył Żuczka, w ogłoszeniach czy na FB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Takie rozwiazanie byłoby najlepsze, gdyby ktos Żuczka adoptował. Jasne że można pomóc w transporcie.[/QUOTE]

To prawie 600 km.

Ale pomyślałam sobie, że może ktoś by mógł go przetrzymać przez noc, a następnego dnia pojechał by dalej.

Toyota, jeśli Pan odpisze i będzie nadal zainteresowany Żuczkiem, to zapytaj proszę czy byłby w stanie podjechać po Żuczka, a jeśli tak to ile km?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']To prawie 600 km.

Ale pomyślałam sobie, że może ktoś by mógł go przetrzymać przez noc, a następnego dnia pojechał by dalej.

Toyota, jeśli Pan odpisze i będzie nadal zainteresowany Żuczkiem, to zapytaj proszę czy byłby w stanie podjechać po Żuczka, a jeśli tak to ile km?[/QUOTE]

bedziemy dzialac :) ktos jezdzi w okolice Wroclawia/Opola (toyota wie o kim pisze), wiec jakby co to juz blizej, ja ewentualnie zrobie bazarek cegielkowy..

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

Pan zainteresowany Żuczkiem okazał się być panią :). W dodatku zaangażowaną w pomoc bezdomniakom. Pani powołuje się na znajmość z osobami z fb- Dorotą Zwierzolub oraz Marią Jagodą. Niestety nie znam tych osób, bo mało jestem na fb. Może ktoś kojarzy czy są również na dogo pod innym nickiem ?


Myślę, że wizyta PA nie zaszkodzi, nie znam nikogo z Tarnowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Pan zainteresowany Żuczkiem okazał się być panią :). W dodatku zaangażowaną w pomoc bezdomniakom. Pani powołuje się na znajmość z osobami z fb- Dorotą Zwierzolub oraz Marią Jagodą. Niestety nie znam tych osób, bo mało jestem na fb. Może ktoś kojarzy czy są również na dogo pod innym nickiem ?


Myślę, że wizyta PA nie zaszkodzi, nie znam nikogo z Tarnowa.[/QUOTE]

Sarunia-Niunia mieszka w Tarnowie, może zrobiłabyu wizytę dla malucha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...