Jump to content
Dogomania

Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)


diana79

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia Malwa pięknie dziękuję :loveu::loveu: tak Uszatek jest w schronie ...ma jechać jak najszybciej do DT ..czekamy na Dianę ...guz jak dla mnie wygląda paskudnie choć wet w schronisku nie widzi potrzeby wykonania badań :( trzeba go jak najszybciej zabrać ze schronu :( i o to właśnie walczymy!!! [/QUOTE]

Wet tak twierdzi?

Podejrzewam, ze przemawia ustami swoich przełożonych! Schronisko na pewno nie ma kasy na operację i leczenie.

Zobaczcie jaki ten świat, o kasę wszystko sie rozbija, a gdzie tu współczucie do cierpienia zwierzęcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wet tak twierdzi?

Podejrzewam, ze przemawia ustami swoich przełożonych! Schronisko na pewno nie ma kasy na operację i leczenie.

Zobaczcie jaki ten świat, o kasę wszystko sie rozbija, a gdzie tu współczucie do cierpienia zwierzęcia?[/QUOTE]

Malwo kochana niestety :( są pieniądze możemy pomóc ..nie ma nie ruszymy z miejsca :( i to się chyba już nigdy nie zmieni :(
Martwi mnie nieobecność Diany :( cały czas się boję że za długo to wszystko trwa i nie zdążymy pomóc temu biedakowi :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']A to nie lepiej od razu (znaczy potem) do kupującego...?
Po co dwa razy poczcie płacić...?
Sory, że się wtrancam :oops:[/QUOTE]

Ciocia bazarek będzie duży i jeśli ktoś oprócz ciasteczek kupi jeszcze inne rzeczy nie będzie chciał płacić 2 razy za przesyłeczkę....pozostałe fanty z mega bazarku będą wysyłane ode mnie ;) Ale decyzja należy do Aimez oczywiście :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u bidusia...
Niesamowite ma te uszyska :loveu:
Dopiszcie i moje 10 zł dla Uszatka

Macie już jakiś pomysł, gdzie go zabrać ?
Przegłosujemy wsparcie finansowe dla niego w SKARPECIE OWCZARKOWEJ - sądzę, że to tylko formalność, więc możecie liczyć albo na dofinansowanie hotelu albo leczenia albo zakup karmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia bazarek będzie duży i jeśli ktoś oprócz ciasteczek kupi jeszcze inne rzeczy nie będzie chciał płacić 2 razy za przesyłeczkę....pozostałe fanty z mega bazarku będą wysyłane ode mnie ;) Ale decyzja należy do Aimez oczywiście :):):)[/QUOTE]

A, co racja, to racja, o tym nie pomyślałam... tzn. jakby o tym, ale jakby inaczej... e, to ja już lepiej pójdę spać.... :oops:

Uszatku, czekaj grzecznie! :)

Link to comment
Share on other sites

martika przepraszam, ale od kilku dni mam tusię;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-juz-w-DT-zbieramy-na-leczenie-Pomocy[/URL]!!!!
trzeba jej amputować nogę, bo stare, zniedbane złamanie w stawie skokowym zrobiło z niej kalekę z kończyną zginającą się w każdym możliwym kierunku; najpierw musimy ją wysterylizować a potem ta amputacja; sterylkowa skarbonka soemy i 3x nam odda pieniądze, ale dopiero po operacji, a za operacje trzeba zapłacić; plus leczenie przeziębienia, dodatkowe badania, wspomniana amputacja...; to wszystko kosztuje, a nie ma skąd dobierać tych pieniędzy... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...