Jump to content
Dogomania

Eksmisja ludzi i zwierzaki na bruk!!! JEST HAPPY END - Pchełka i Tuptuś w domach


Randa

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olusia88']odwiedzam Tuptusia bo go zaniedbałam jego wątek ale sliczna fotak ta "szrekowa " :loveu:[/QUOTE]
No nie ;)
A ja coraz częsciej myślę o adopcji Tuptusia. Odzew na ogłoszenia niemalże zerowy, Tuptek młodzieniaszkiem nie jest, nie potrafi utrzymać czystości -dla mnie nie jest to uciążliwe - sprzątam po nim (a idzie do jednego pokoju , tam gdzie pozostałe moje psiaki w razie awarii) dla niego najlepszy byłby domek z ogródkiem i starszą osobą do towarzystwa. Ale (znowu to ale) nie będzie mowy o tymczasowaniu.....

Link to comment
Share on other sites

Tuptus na zdjęciach sprawia wrażenie wiekszego niz w rzeczywistości...Byłam zaskoczona,jak zobaczyłam drobinkę w realu..myslałam,ze jest większy....Sama nie wiem,co powiedzieć- super,ze malenki staruszek bezpieczny ..z drugiej strony,DT to skarby...ale,cóż samo życie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Bardzo mi się ten pomysł podoba:loveu:
a pomagać można na różne sposoby[/QUOTE]

O właśnie ;) dobrze piszesz, ja najwyraźniej nie nadaje się na tymczsowanie psiaków, jeszcze chyba nie potrafię (nie dorosłam ? ale do młodzieży już się nie zaliczam) nie znaczy to że jestem typem zbieracza. 3 psiaki to dla mnie full, ale jak Tuptek jest u mnie przeszło pół roku i jakoś sobie poradziłam z Waszą pomocą, wiem że mogę też liczyć na swoją mamuśke ( czasem siostre) to myślę że dam rade.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Tak podejrzewałam , gratuluję i Tobie i Tuptusiowi [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Aldrumka']wpadłam zobaczyć dlaczego cisowianka nie nadaje się na DT (jak gdzieś napisała) i co widzę DT był super a DS będzie jeszcze lepszy:sweetCyb:[/QUOTE]
Nie jestem dobrym materiałem na dt bo za bardzo się angażuje i nie mogłam znieść myśli że Tuptek będzie się np tułał i wracał z adopcji, tak jak już się tego tutaj naczytałam (choć oczywiście mogłoby być inaczej ale tego się już nie dowiem).No i już nie mogę tymczasować psiaków, bo rodzina, bo pracuje 8 godzin i więcej........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...