Jump to content
Dogomania

Zapomniany 14-letni niewidomy dziadek zbiera na operację i DT- prosimy o pomoc


mysza 1

Recommended Posts

[quote name='Lemoniada']Kochany, słodki dziadzio :) Rozbrajają mnie te jego mleczne oczka, naderwane uszko, bezzębne wargi... [B]Stare psy są wręcz stworzone do tego, by je kochać [/B]:)[/QUOTE]

daj B. każdemu tak myśleć i czynić godną psią starość

"Ludzie dzielą się na tych, którzy psy kochają i na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą" - cytata z książki "Dlaczego ty mnie kochasz psie?"
dzisiaj będę na spotkaniu z autorką .... Hanką Paluśkiewicz :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Kochany, słodki dziadzio :) Rozbrajają mnie te jego mleczne oczka, naderwane uszko, bezzębne wargi... [B]Stare psy są wręcz stworzone do tego, by je kochać [/B]:)[/QUOTE]

daj B. każdemu tak myśleć i czynić godną psią starość

"Ludzie dzielą się na tych, którzy psy kochają i na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą" - cytata z książki "Dlaczego ty mnie kochasz psie?"
dzisiaj będę na spotkaniu z autorką .... Hanką Paluśkiewicz :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kubusiu, pozwolisz,ze w imieniu Ewy zaproszę na....

Zapraszam serdecznie na mały i szybki bazarek z kurtkami męskimi i damskimi na naszą Zulę:smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250924-B%C5%82yskawiczny-bazarek-z-kurtkami-m%C4%99skimi-i-damskimi-do-15-lutego-do-godziny-21-00?p=21861906#post21861906"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21861906[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kubusiu, pozwolisz,ze w imieniu Ewy zaproszę na....

Zapraszam serdecznie na mały i szybki bazarek z kurtkami męskimi i damskimi na naszą Zulę:smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250924-Błyskawiczny-bazarek-z-kurtkami-męskimi-i-damskimi-do-15-lutego-do-godziny-21-00?p=21861906#post21861906"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21861906[/URL][/QUOTE]
Eluś, jak dobrze, że to ogarniasz:-) Ja szykuję powoli bazarek biżuteryjny;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Filmik i fotki kompletnie mnie "rozwaliły".
Są naprawdę wzruszające.
Zula obłędna:)
Kubuś wygląda jak brat mojej Zuzi... żyła prawie 18 lat, kruszynka moja kochana.[/QUOTE]
To prawda, cudne są :)
Ciekawe ile ma Kubuś ale sporo na pewno. Miejmy nadzieję, ze jeszcze sobie pozyje, teraz ma naprawdę super życie :)

Link to comment
Share on other sites

Kubulek od wczoraj głównie śpi i niezbyt chętnie wychodzi na te roztopy. Widocznie dokuczają mu stawy jak jest tak wilgotno:-( Ania opowiada mi, że jak tylko rano zadzwoni budzik, Kubuś podnosi łepek, wstaje, przeciąga się, idzie się napić wody, po czym maszeruje zadowolony do drzwi i oznajmia, że chce wyjść:-) Ania ubierala się do tej pory w biegu. Teraz wpadła na pomysł i budzik przestawiła na póżniejszą godzinę, wstaje przez dzwonkiem, cicho się ubiera i jak Kubulka budzi dzwonek, ona jest już zwarta i gotowa na wyjście z nim:-) Słyszę w jej głosie, że kocha tego staruszka, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo to pies wyjątkowy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Kubulek od wczoraj głównie śpi i niezbyt chętnie wychodzi na te roztopy. Widocznie dokuczają mu stawy jak jest tak wilgotno:-( [/QUOTE]
dziewczyny spróbujcie podawać Mu Cortavet, ten co wysłałam, ze stawami w mgnieniu oka powinno być lepiej;
Kubulku całuski w nochala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Kubulek od wczoraj głównie śpi i niezbyt chętnie wychodzi na te roztopy. Widocznie dokuczają mu stawy jak jest tak wilgotno:-( Ania opowiada mi, że jak tylko rano zadzwoni budzik, Kubuś podnosi łepek, wstaje, przeciąga się, idzie się napić wody, po czym maszeruje zadowolony do drzwi i oznajmia, że chce wyjść:-) Ania ubierala się do tej pory w biegu. Teraz wpadła na pomysł i budzik przestawiła na póżniejszą godzinę, wstaje przez dzwonkiem, cicho się ubiera i jak Kubulka budzi dzwonek, ona jest już zwarta i gotowa na wyjście z nim:-) Słyszę w jej głosie, że kocha tego staruszka, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo to pies wyjątkowy:-)[/QUOTE]
Ale fajna historia ;) jednak można go przechytrzyć i słuch ma niezły ;)
Moje psy niestety budzą zawsze przed budzikiem, podlaki ;)
[quote name='asiuniab']dziewczyny spróbujcie podawać Mu Cortavet, ten co wysłałam, ze stawami w mgnieniu oka powinno być lepiej;
Kubulku całuski w nochala:)[/QUOTE]
Nie zawiozłam go jeszcze, jak byłam u Kubusia ostatnio to jeszcze nie dotarł a teraz trochę kłopotów z czasem mam. Ale postaram się jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Kubulek znowu robił za gwiazdę:-) Przyjechali Państwo, którzy adoptowali Emi. Kubuś bardzo miło ich powitał, merdał ogonkiem, tulił się do Pana Jacka:-) On jest niesamowicie towarzyski:-) Kiedy wpisywałam dane do umowy adopcyjnej, stanął przede mną i mrucząc dal do zrozumienie, że chce wejść na łóżko. Wsadziłam go na łóżko, a on włożył mi łepek w ręce i koniecznie domagał się głaskania:-) Musiałam przerwać pisanie, wycałować pycholek i dopiero usadowił się obok. Przykryłam Dziadulka kocykiem i pozwolił mi dokończyć pisanie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Wczoraj Kubulek znowu robił za gwiazdę:-) Przyjechali Państwo, którzy adoptowali Emi. Kubuś bardzo miło ich powitał, merdał ogonkiem, tulił się do Pana Jacka:-) On jest niesamowicie towarzyski:-) Kiedy wpisywałam dane do umowy adopcyjnej, stanął przede mną i mrucząc dal do zrozumienie, że chce wejść na łóżko. Wsadziłam go na łóżko, a on włożył mi łepek w ręce i koniecznie domagał się głaskania:-) Musiałam przerwać pisanie, wycałować pycholek i dopiero usadowił się obok. Przykryłam Dziadulka kocykiem i pozwolił mi dokończyć pisanie:-)[/QUOTE]
Słodki jest niezwykle :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...