Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='nescca'][B][COLOR=#ff0000]A teraz najważniejsza informacja ,którą trzymałam dla Was do tej pory. To mąż Hope 2 znalazł Frodzia ..... to On zabrał Go do domku. Frodo był u Hope2 i jej męża 24h potem przejęła Go wiosna. HOPE2 wiedziała ,że nie da rady udźwignąć kosztów leczenia Frodzia. Mieszka w tej samej miejscowości co Wiosna więc to do niej zgłosiła się po pomoc. Bardzo przeżywała stan w jakim Frodo się znajdował.... tyle ,że u Niej jeszcze biegał na tych biednych nóżkach. Dopiero u Wiosny się pogorszył. Hope2 cichutko obserwowała nasze wpisy i liczyła na cud. Cud się stał:) Po dłuższej rozmowie między mną a Hope2 okazało się że Ona zaadoptowała kiedyś od nas psiaka.... i że Tolek ma się u niej świetnie. I to wlaśnie Tolek musi zaakceptować Frodzia. Jezu....jaki ten świat jest mały.... po 40 minutach rozmowy zgadałyśmy się ,że nasz pies jest u Niej. Uważam ,że to wszystko to jakieś cuda....Dobre Anioły czuwające na Frodem :)
[/COLOR][/B][/QUOTE]
Naprawdę. nie widze innego wytłumaczenia na to wszystko, co sie stało. tylko Anioły mogły tak zadziałac. nawet nie wiem co jeszcze napisać, bo mowe mi odjelo z wrażenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]HOPE2 -poryczałam się z radości, jesteś wspaniała[/B][/SIZE]:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[B][SIZE=3]Podziękuj Rodzinie, to wielki gest z Waszej strony:)[/SIZE][/B][/QUOTE]

HOPE2....
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_15.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Dla mnie doba jest tak samo za krótka, ale wpadam do maluszka i podczytuję watek. To cudne wieści ze chłopak dostanie DT :) I oczywiście trzeba jak najszybciej się zorganizować i zebrać potrzebne pieniądze za operacje, oraz kasę na transport do Hope. Cioteczko keakea, pisałaś, że szykujesz bazarek. Można ci podesłać parę fantów? Ja niestety kompletnie nie mam czasu na zorganizowanie tego :( ale mogę wesprzeć paroma fantami, może jakiś dodatkowy grosz z tego wpadnie.
Kiedy Frodo będzie mógł pojechać do Hope?[/QUOTE]
czekam na małego w piątek/od piątku (jutro mam trochę zalatany dzień)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Dzień dobry,

sporym wysiłkiem pozbierałam informacje z wydarzenia na fb oraz wątku na dogo.
Bardzo proszę, żeby ktoś jednak zajął się dalszym pilnowaniem finansów Froda i uporządkowaniem informacji na fb i dogo (na fb bieżące info musi być w opisie wydarzenia, na dogo w pierwszym poście wątku lub poście drugim - rozliczeniowym, a także informacje o stanie skarbonki na dogo i na fb muszą być zgodne ze sobą).
Jak nie będzie w tym porządku, to stracimy zainteresowanie ludzi wsparciem dla Froda.

[COLOR=#ff0000][B]Grey Animals[/B][/COLOR] (do chwili wyjazdu Froda do Grudziądza)
Natalia J.(FB)
Iwona B.(FB)
ewu (dogo)
Diana C.-Ł.

[COLOR=#ff0000][B]Nesca (transport Froda do Grudziądza) – 400 zł[/B][/COLOR]
Basia B - Gliwice -100zł
Ilona K - Jasienie - 30zł
Monika F - Warszawa - 50zł
Anna S - Wrocław - 50zł
keakea (Agnieszka K.) - Warszawa - 50zł
Anna Maria F - Sierosławice - 50zł
Carrie i Tequila (Karolina M.) - Bytom - 30 zł
= 360zł
[B]Z ostatniej informacji od Nesca brakuje jeszcze 40zł, żeby wyzerować koszt transportu[/B]

[COLOR=#ff0000][B]MONDO CANE (operacja - 3100, pobyt w klinice + rehabilitacja – 100 zł dziennie, hotel/dt-?)[/B][/COLOR]
[B]
1) rozliczenie pierwsze (info z 20.11.2012)[/B]
- Sylwia G. - 20 zł
- Agnieszka A. (FB?, dopisek mój) - 20 zł
- Marzena N. - 20 zł
- Andżelika S. - 15 zł

[COLOR=#ff0000] [B]PONADTO[/B][/COLOR]

hektor2461 (dogo) – 100 zł – napisał na dogo, że wpłacił na Mondo Cane, brak potwierdzenia w pierwszym rozliczeniu z Mondo Cane

Joanna M. – deklarowała chęć wpłaty na wydarzeniu FB, czy dostała namiary na konto?
ewu (dogo) – 400 zł – deklaracja jednorazowa na hotelik
Hope2 (dogo) – 50 zł - deklaracja mies.[/QUOTE]
Sylwia G. to chyba ja, bo kwota się zgadza.Sylwia G-B z Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Acha, u nas Frodo będzie na DT tak długo,aż znajdzie się domek,który go pokocha i przygarnie na zawsze. No i żeby było jasne-nie chcę żadnej kasy za to,że on u nas będzie[/QUOTE]

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Frodzik jest mało mną zainteresowany, po wyjściu z klatki ma ochotę biegać i biegać. Trudno jest zrobić mu fotkę, bo oczywiście nie reaguje na swoje imię, więc nie mam jak go zawołać, aby uśmiechnął się do obiektywu ;). Gonię więc za nim z aparatem i takie są efekty :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']:)

Nadal czeka nas bardzo duży wysiłek - trzeba spłacić operację i pobyt w klinice :([/QUOTE]

Dokładnie tak

[quote name='JamniczaRodzina.']Wspaniałe wieści:loveu: bedzie dobrze u nas jak przybywał następny jamniś to każdy z osobna był wpuszczany na powitanie a potem wszyscy już razem sie dobrze dogadywali.[/QUOTE]

[quote name='Hope2']i tak mam zamiar zrobić-co prawda moje domowe juz malucha widziały-ale Frodo wtedy był w piwnicy,teraz muszą zapoznać się w domu,przyzwyczaić do nowego kolegi.[/QUOTE]

Dacie radę wierzę w to

[quote name='Carrie i Tequila']Dla mnie doba jest tak samo za krótka, ale wpadam do maluszka i podczytuję watek. To cudne wieści ze chłopak dostanie DT :) I oczywiście trzeba jak najszybciej się zorganizować i zebrać potrzebne pieniądze za operacje, oraz kasę na transport do Hope. Cioteczko keakea, pisałaś, że szykujesz bazarek. Można ci podesłać parę fantów? Ja niestety kompletnie nie mam czasu na zorganizowanie tego :( ale mogę wesprzeć paroma fantami, może jakiś dodatkowy grosz z tego wpadnie.
Kiedy Frodo będzie mógł pojechać do Hope?[/QUOTE]


No ja tez mam dobę za krótką, nawet na fejsie ogłosiłam czy ktos ma do odsprzedania dłuższą. Jednak pamiętam szykuję Frodowi newsika i cos tam jeszcze pomocowego w kierunku zmniejszenia długu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Frodzik jest mało mną zainteresowany, po wyjściu z klatki ma ochotę biegać i biegać. Trudno jest zrobić mu fotkę, bo oczywiście nie reaguje na swoje imię, więc nie mam jak go zawołać, aby uśmiechnął się do obiektywu ;). Gonię więc za nim z aparatem i takie są efekty :).[/QUOTE]
hahahaha-znam ten ból,z jednym moim dziadem też tak jest:lol:
a to,że chce biegać-to świetna wiadomosc:lol:
Toyoto,czy Frodo może chodzić na dłuższe spacery-tak chociaż z 20 min?

Link to comment
Share on other sites

Witam,cudnie ze maluszkowi lepiej i ze udało sie znależć dt,śledze wątek,niestety choc mam miejsce w domu dt dać nie mogę bo jestem z powodu pracy 10h poza domem ale może będę mogła pomóc z przetransportowaniem malucha by nie doszły kolejne koszty.
Prawdopodobnie jutro (niestety nocą) moja rodzina planuje jechać ze Słupska w lubelskie,gdzieś za Radom,dowiem sie i dam znac.

Edited by danka1234
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']hahahaha-znam ten ból,z jednym moim dziadem też tak jest:lol:
a to,że chce biegać-to świetna wiadomosc:lol:
Toyoto,czy Frodo może chodzić na dłuższe spacery-tak chociaż z 20 min?[/QUOTE]


Trzeba dopytać, ale z tego co rozmawiałam to może jak najbardziej spacerować. Chodzi jednak o to, żeby chodził na smyczy, bo jak jest puszczony luzem, to szaleje i wtedy plączą mu się tylne łapki. Ma chodzić powoli i ładnie - to też jest dla niego rehabilitacja.
On sobie bardzo dobrze radzi jak idzie normalnym tempem, tylko, że ma lekkie adhd i woli biegać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...