Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Julek Tuwim - mój Mistrz! Moja Miłość! :)
Ten rok Rokiem Jego jest;)
W czasach licealnych zakochałam się w "Jarmarku rymów" - mam pierwsze nieocenzurowane wydanie z 1958 r.
Później dłuuuuugo nie wydawano.
Za czasów młodzieńczych miałam większą radochę, bo uczyłam się łaciny na tyle skutecznie, że nie musiałam sięgać do słownika. Kwiczałam ze śmiechu bez tłumacza. Dzisiaj, niestety, coraz częściej muszę się wspomagać ...
Z wiekiem umyka m.in. zasób słów języka obcego, "martwego", ale jakże pięknego ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Frodo może być cioteczkom jakieś foto wrzucił? Przystojniaku:loveu:[/QUOTE]
Wrzucę,wrzucę-tylko aku aparatu sie ładuje...
Dzisiaj od rana zanów za mna łażą z kubeczkiem-wściekam się,nie lubię! Czy nawet nie można mieć chwili intymności??? No powiedzcie sami-jak tak można? Chodzić i jakąś łychę podstawiać? i jeszcze zaglądać? Na razie dzielnie walczę-za karę robię kałuże na podłodze...ale mama się nie poddaje i na dwór kubeczek ciągle zabiera i mnie podgląda:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Wrzucę,wrzucę-tylko aku aparatu sie ładuje...
Dzisiaj od rana zanów za mna łażą z kubeczkiem-wściekam się,nie lubię! Czy nawet nie można mieć chwili intymności??? No powiedzcie sami-jak tak można? Chodzić i jakąś łychę podstawiać? i jeszcze zaglądać? Na razie dzielnie walczę-za karę robię kałuże na podłodze...ale mama się nie poddaje i na dwór kubeczek ciągle zabiera i mnie podgląda:angryy:[/QUOTE]

Ciocia, jest jeszcze jeden patent, rozpaczliwy...

Rozkładasz w wielu miejscach w domu folię... i liczysz na to, że zrobi kałużę na folii, a potem zlewasz do kubeczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ciocia, jest jeszcze jeden patent, rozpaczliwy...

Rozkładasz w wielu miejscach w domu folię... i liczysz na to, że zrobi kałużę na folii, a potem zlewasz do kubeczka...[/QUOTE]

Że też ja na to nie wpadłąm! Następnym razem tak zrobię:evil_lol: Dzisiaj udało mi sie go namówić na siusianie do łyżki wazowej-co zebrane to na badanie zawiezione,wynik jutro wieczorem...albo pojutrze do południa;)
I jeszcze jedno-z moich obserwacji wynika,że Frodo jest co raz silniejszy,sprawniejszy-dzisiaj sam wszedł po schodch do domu-na pierwsze piętro-ale chciał sam,nie chciał na rączki-a uwierzcie mi,że gdyby nie chciał wchodzić-to ...nie ma mocnych do zmuszenia Froda do tego czego robić nie chce...
Sprawnie wskakuje też na łóżko...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]Kochani w pierwszym poscie umieściłam rozliczenia skarbonki Frodka.
Jeżeli ktoś coś zauważy, uwagi mile widziane.
Musze Moda poprosić o dodatkowe posty bo za chwilę będzie długa kiiiiiiiiiiiiiicha[/SIZE][/B]


Istny ANIOŁ
[INDENT] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/538199_501816196527086_475376004_n.jpg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Czyli jest 1109 zł długu, trochę mniej, ale zawsze dużo :([/QUOTE]
Ano...dużo:-( mam cichuteńka nadzieję,że na cegiełkach sie pomniejszy... Dzisiaj poszedł mocz do badania-na moje półoślapłe oko-wygląda ok...czekam na wynik badania...
Dzwonił dzisiaj potencjalny domek-to jest wiadomośc dobra-w piątek ma znów dzwonić...Frodo uchi nastawiał i słuchał i patrzył tak jakos dziwnie,jakby chciał powiedzieć "no coś ty...naprawdę muszę jechac?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Froduś jest wesołym i przystojnym jamniczkiem, czy aż tak mu zimno , że w kurteczce wlazł pod kołderkę :diabloti: , chiba przesadza :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Bo on kurteczkę oddaje tylko jak idzie nocką spać-i wskakuje w piżamkę...a w dzień spróbuj mu ją zabrać...teraz nie chce oddać ani kawałeczka kołderki:shake: To samo z zabawkami-są jego i koniec-próba odebrania przez inne psy kończy sie krewką u Dużych Futer...

Link to comment
Share on other sites

o kurczaki to Frodo stary szczwany lysu:p. Ja mu się nie dziwię, może do tej pory wszystko mu zabierano, stracił domek i o mały włos za TM się nie przejechał , więc mu się nie dziwię. Śmiszne to, ale jak się przypomni co biduś przeszedł to śmiech gaśnie.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']o kurczaki to Frodo stary szczwany lysu:p. Ja mu się nie dziwię, może do tej pory wszystko mu zabierano, stracił domek i o mały włos za TM się nie przejechał , więc mu się nie dziwię. Śmiszne to, ale jak się przypomni co biduś przeszedł to śmiech gaśnie.:angryy:[/QUOTE]
Wiesz-to całkiem jest zabawne jak psy z 10x większe od Diabełka uciekają przed nim w popłochu...ale jak się trafi na jego drodze pies z takim samym charakterkiem-to nie będzie wesoło. Ja na dworze-jak widzę obcego psa biorę Froda na ręce-nie każdy mu ustąpi jak Tolo albo Hades.
A jego zaborczość może mieć w sumie dwa powody-albo tak jak piszesz...albo był jedynym chuchanym pieseczkiem...aż się znudził właścicielom:angryy:
Ale jak Frodo ma dzień dobroci dla kolegów-to pozwala się im chwilę pobawić zabawkami(bo ich zabawki też są jego)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...