Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Siedzą, gadają, było przytulańsko, zapoznawańsko teraz na wspólnym spacerze i ponownie oswajańsko. I była lekcja jak pisalnikować na dogo, Frodo będzie pisalnikował ze Swojego Domu.

Frodo tak naprawdę ma dzisiaj zieloną noc, wyjeżdża jutro. I dobrze nie będzie gwałtownego wyrwania.

Link to comment
Share on other sites

Rambo jak zwykle dobrze poinformowany :)
Dzisiaj nie było łez-dzisiaj było zapoznanie-nowa mama i nowy tata wymiziali mnie wysałowali, nakarmili ciachami,przywieźli zabawki-nawet przez chwilę o mamci zapomniałem:oops: a ona siedziała cichutko i oczka jej się śmiały-bo widzi,że mi dobrze będzie.
Pokazywaliśmy też jak się zalogować na dogo,pokazałem mój wątek i moje fb-i wiecie co? BĘDĘ PISALNIKOWAŁ :)
Frodo już z nazwiskiem-ale jeszcze u mamci :D

Link to comment
Share on other sites

Będę-obiecuję,że będę :D

Nowa mamcia prawie zawału dostała jak widziała mnie na oparciu fotela...że spadnę...że coś sobie zrobię... Opowiadali o swoim jamniku-tym co jest już z Sopelkiem-bo to facet był a nie lasencja...słuchałem....oczka im się pociły...
I wiecie co? Będę miał USG i krwi badalnikowanie-moja mamcia jest okropna...nic tylko badaj i badaj:mad: sama niech się bada:eviltong:
Duże futra też ciacha dostały-wstyd...tak żebrały i dopraszały się o mizianie,że mama ich wygoniła do drugiego pokoju:diabloti: i zostałem tylko JA i człowieki:evil_lol:
A na dworze-szedłem z tatą-nawet trochę pobiegliśmy...i też ciacho dostałem-ale nic za darmo...musiałem przyjść jak mnie wołali:shake: a wszystko przez mamcię-na kartce im napisała,że smaczki za coś:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Coś mi się nie wydaje...oni będą mnie rozpieszczali :D
Frodo czujący pismo nochalkiem[/QUOTE]

Frodziaczku bardzo się cieszę, że taki super domek będziesz miał:)i że będziesz pisalnikować:)

Mamcia miała pisać o zdrowiu a nie o tym kiedy smaczki, coś się chyba rozpędziła:razz:rozpieszczanie to dobra rzecz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Frodziaczku bardzo się cieszę, że taki super domek będziesz miał:)i że będziesz pisalnikować:)

Mamcia miała pisać o zdrowiu a nie o tym kiedy smaczki, coś się chyba rozpędziła:razz:rozpieszczanie to dobra rzecz:eviltong:[/QUOTE]

Napisała Ciociu...oj napisała-smaczki to jakoś na końcu były :( a ile się nagadała...i jeszcze mejla będzie smarować:mad: I krefe będą mi badali:mad: i nawet zdradziła jak siuśki zbierać:mad: i o tym że ziemniorki surowe lubię...i o koszu...i kabelkach...WSZYSTKO wysmarowała:angryy:
Frodo fochnięty i zły na mamcię jak nie wiem co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ziemniaczek od czasu do czasu nie zaszkodzi, coś ta mamcia przegina:)

Kabelki niekoniecznie... ;)[/QUOTE]
Kabelki...no jak są potrzebne...to lepiej zrobić z jednego duuużo-prawda? Ja pomagam jak mogę...a ona,że źle:niewiem:
I o dziurach w dywanach powiedziała:angryy: i kazała patrzeć czy sikam:angryy: za grosz kultury:angryy: nie dość,że ona zagląda mi...to jeszcze innych namawia:stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja też nie rozumiem ile ja się napracuje aby pomnożyć gazety, ksiażki, kabelki, sratielnyj bumag, chusteczki i inne rzeczy. A Dorota nigdy nie jest zadowolona z tego.

Ganga lubiąca pomnażać[/QUOTE]
Ganguś:loveu: ja wiedziałem,że Ty jedna mnie zrozumiesz:buzi:
Ostatnio człowiecza mama mamci mówiła "ty zlikwiduj ten dom tymczasowy-nie nadajesz się do tego"...a mamcia- "ok-tylko ściągnę Gangę-póki jest Frodonek"
Rozumiesz coś z tego????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ganguś:loveu: ja wiedziałem,że Ty jedna mnie zrozumiesz:buzi:
Ostatnio człowiecza mama mamci mówiła "ty zlikwiduj ten dom tymczasowy-nie nadajesz się do tego"...a mamcia- "ok-tylko ściągnę Gangę-póki jest Frodonek"
Rozumiesz coś z tego????[/QUOTE]

Toznaczy mam się spakować, Ruda i Rambo tez i Dorota i jedziemy. Bo oni to ja.

Ganga cwaniutka

Link to comment
Share on other sites

A , żeby nie płakać to imprezka? No ładnie, ciekawa jestem jak tam Frodo się przystosuje. I będziemy czekać na posty od niego. Co do Gangi to łobśmiałam się ze sratielnego bumaga, nie słyszałam jeszcze tego określenia :diabloti::megagrin::megagrin::megagrin:.
Frodo wszystkiego najlepsiejszego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']A , żeby nie płakać to imprezka? No ładnie, ciekawa jestem jak tam Frodo się przystosuje. I będziemy czekać na posty od niego. Co do Gangi to łobśmiałam się ze sratielnego bumaga, nie słyszałam jeszcze tego określenia :diabloti::megagrin::megagrin::megagrin:.
Frodo wszystkiego najlepsiejszego :)[/QUOTE]

A co rosyjskiego nie ćwiczyłaś :evil_lol:
delikatniej to
[B]туалетная бумага[/B]

[B][SIZE=4]Frodek wstawiłam rozliczenia na 1 stronie jakbyś mógł swoim księgowym okiem rzucić byłoby fajnie[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...