Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Celina12']Selin mówi,że ludzie też tak mają..Ona wyszła za mąż za zupełnie obcego facia....i żyje..i ma się dobrze....czyli u ludzi też tak jest-idą w nieznane,niewiadome.....i dobrze się dzieje.....
[/QUOTE]


A to akurat różnie bywa:diabloti:

Ale Frodzik jeśli trafi do domku to na pewno takiego po całościowym rtg to na pewno będzie dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytam i czytam i się wzruszam ... :placz: Długą i ciężką drogę przebył [B]Frodo[/B]. Ale myślę, że na końcu tej drogi może być już tylko [B]kochajacy na zawsze domek[/B]. Czego i Wam i sobie życzę!
Tak na marginesie widzę tu ogromny talent pisarski, który może zaowocuje w przyszłości ? [B]Hope2[/B] jesteś wielka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jasiu kochana-ja sobie u mamci jestem i dobrze mi tutaj...ale tu to ja jestem...tak na chwilę...jakby...przejściowo? Tu bezpiecznie uczę sie różnych rzeczy...ale w końcu...pojade do innego domku...innej mamci...mocno w to wierzę,że tam będzie dobrze...że bedą mnie kochali...i wybaczali...różne zapędy dekoratorskie...dzisiaj Toluś płaka-łezki mu lecą...Ale mamcia mówi,że ja Jamnik Frodo zasługuję na Dom Prawdziwy...może to już powoli koniec mojej podróży?...może to już TEN człowiek...siedzę i myślę...patrzę przez okienko...echh...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-rozmawiałam z wetem-w czwartek badanie moczu-kontrolne...szczepienia-komplet i czip...w sumie
bad. moczu 15.00
szczepienie 75.00
czip [U]60.oo[/U] albo czip paszportowy [U]110.00[/U]
......150.00 .............................200.00

Przeciwskazań do adopcji-brak

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Czytam i czytam i się wzruszam ... :placz: Długą i ciężką drogę przebył [B]Frodo[/B]. Ale myślę, że na końcu tej drogi może być już tylko [B]kochajacy na zawsze domek[/B]. Czego i Wam i sobie życzę!
Tak na marginesie widzę tu ogromny talent pisarski, który może zaowocuje w przyszłości ? [B]Hope2[/B] jesteś wielka :loveu:[/QUOTE]
wszystko to prawda. podpisuję się i zastanawiam, czy aby na pewno frodo nie znalazł domku na zawsze? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ja już się zastanawiałam...ale DT jest mało-bardzo mało...jeśli Frodo znajdzie TEN domek...u mnie będzie miejsce dla innego psiaka...Jezu...Frodo nie patrz tak na mnie...[/QUOTE]
racja. o tym nie pomyślałam. dt na wagę złota. ale nie zazdroszczę. no to nie wiem, czy domku życzyć, czy odwrotnie. nic na siłe. niech będzie co ma być, oby wszystko, co najlepsze dla froda.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]To dla mamusi Frodka[/SIZE]

[IMG]http://czerwonamaszyna.pl/images/products//blo68390_pow_0.jpg[/IMG][IMG]http://czerwonamaszyna.pl/images/products//blo68390_pow_0.jpg[/IMG]
[IMG]http://czerwonamaszyna.pl/images/products//blo68390_pow_0.jpg[/IMG][IMG]http://czerwonamaszyna.pl/images/products//blo68390_pow_0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

oj,aż parsknęłam herbatką na monitor;) dziękuję...przydadzą się...trzymam sie dzielnie-mały też-nie słyszy słowa na "A"-to biega,skacze,goni piłeczkę...koteczka...Hadesika-czyli norma...
muszę mu zdjęć narobić...dużo...i filmik nagrać...

Link to comment
Share on other sites

ja to się obawiam,że z takowymi twierdzeniami to mnie w pokoju bez klamek zamkną...już patrzą jak na kosmitę-pies w ubraniu? nie w budzie? w domu? i to jeszcze 3?
A dzisiaj jedną panią o mało nie udusiłam "po co to takie coś leczyć jak człowieka-lepiej biednym dać"-a ja przed okresem i nerwowa...i jakby mnie TZ nie odciągął to udusiłabym babola gołymi ręcami

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Zapraszamy cioteczki na bazarek dla Zuzanki-Sasanki-pieniążki na operacje potrzebne!!!!!
[SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239287-Bazarek-z-GOBELINAMI-JAMNIKI-DALMATYŃCZYKI-I-TERIERY-14-02-22-00?p=20359160#post20359160[/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#800080][B]I na bazarek dla 4 jamniorków( Zuzia,Kacper,Trotyś,Frodo) też zapraszamy serdecznie!!!
[SIZE=3][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239209-⬇-♥♡♥-JAMNICZE-BAZAROWANIE-NR-DWA-do-10-LUTEGO-godzina-23-50[/URL]-♥♡♥-⬇[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Nie dziwię Ci się, mnie też piąchy zaciskają się jak słyszę podobne teksty:mad::shake: i nie raz miałam "przyjemność" odpowiednio słownie zareagować. Polaczki....[/QUOTE].... ja też hihihi z tych... pyskatych! już nie raz, " ludzie " usłyszeli na.... psietematy zwykle kończę!!!! [B]IM BARDZIEJ POZNAJĘ LUDZI! TYM BARDZIEJ KOCHAM ZWIERZĘTA!!!!!

[/B][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hope2[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20358720#post20358720"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]

Ja już się zastanawiałam...ale DT jest mało-bardzo mało...jeśli Frodo znajdzie TEN domek...u mnie będzie miejsce dla innego psiaka...Jezu...Frodo nie patrz tak na mnie...

[/QUOTE]... Hope:glaszcze:
... a płakać będziemy razem.... później........
Jasia ,pokorna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ja to się obawiam,że z takowymi twierdzeniami to mnie w pokoju bez klamek zamkną...już patrzą jak na kosmitę-pies w ubraniu? nie w budzie? w domu? i to jeszcze 3?
A dzisiaj jedną panią o mało nie udusiłam "po co to takie coś leczyć jak człowieka-lepiej biednym dać"-a ja przed okresem i nerwowa...i jakby mnie TZ nie odciągął to udusiłabym babola gołymi ręcami[/QUOTE]


Sąsiadka w reakcji na Ovkę : "ze schroniska? chora? po co [B][U]to to[/U][/B] (:crazyeye::mad: - a niech cie!!! babo goopia) brać? trzeba wszystkie uśpić i nie byłoby problemu! " (czyt. brak schronisk, które [U]za nasze podatki [/U]są utrzymywane!!!!)
Tiaaaaaaaaaaaaaa ... teraz ja mam problem - jak babsztyla zabić i nie iść do pierdla ?:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ja to się obawiam,że z takowymi twierdzeniami to mnie w pokoju bez klamek zamkną...już patrzą jak na kosmitę-pies w ubraniu? nie w budzie? w domu? i to jeszcze 3?
A dzisiaj jedną panią o mało nie udusiłam "po co to takie coś leczyć jak człowieka-lepiej biednym dać"-a ja przed okresem i nerwowa...i jakby mnie TZ nie odciągął to udusiłabym babola gołymi ręcami[/QUOTE]

Ta jasne, ja słyszałam tez podobne teksty, również o biednych dzieciach w Afryce. Odpowiadam wtedy że "chętnie skorzystam nie wiedziałam że tak można poproszę namiary na miejsca gdzie pani/pan takową pomoc dali". w 99% zatyka japę totalnie, raz zostałam Żydówą (do tego jestem przyzwyczajona ze względu na typ urody) - na Żydówę odpowiedziałam "a ty Cyklista". Koleś zmył się bo nie by ł pewien czy to nie coś gorszego np od cwela. Bo zę nie wiedział kto to Cyklista to jestem pewna. Bo po gębie było widać że z książek to on może ma telefoniczną w domu a i tego nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ta jasne, ja słyszałam tez podobne teksty, również o biednych dzieciach w Afryce. Odpowiadam wtedy że "chętnie skorzystam nie wiedziałam że tak można poproszę namiary na miejsca gdzie pani/pan takową pomoc dali". w 99% zatyka japę totalnie, raz zostałam Żydówą (do tego jestem przyzwyczajona ze względu na typ urody) - na Żydówę odpowiedziałam "a ty Cyklista". Koleś zmył się bo nie by ł pewien czy to nie coś gorszego np od cwela. Bo zę nie wiedział kto to Cyklista to jestem pewna. Bo po gębie było widać że z książek to on może ma telefoniczną w domu a i tego nie jestem pewna.[/QUOTE]
.....:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Isadora, kofammmmm Ciebie:loveu:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ta jasne, ja słyszałam tez podobne teksty, również o biednych dzieciach w Afryce. Odpowiadam wtedy że "chętnie skorzystam nie wiedziałam że tak można poproszę namiary na miejsca gdzie pani/pan takową pomoc dali". w 99% zatyka japę totalnie, raz zostałam Żydówą (do tego jestem przyzwyczajona ze względu na typ urody) - na Żydówę odpowiedziałam "a ty Cyklista". Koleś zmył się bo nie by ł pewien czy to nie coś gorszego np od cwela. Bo zę nie wiedział kto to Cyklista to jestem pewna. Bo po gębie było widać że z książek to on może ma telefoniczną w domu a i tego nie jestem pewna.[/QUOTE]

Hihihihihihihhii w rzeczy samej;)
Przypomniałaś mi kolędę, na której ksiądz zapytał mamę, czy ma coś wspólnego z Żydami ?
- jak najbardziej! jednak nie tyle, co Pan Jezus, ale i nie mniej niż ksiądz dobrodziej
odpowiedziała moja kochana Mama:)

Link to comment
Share on other sites

o-widzę,że jak Polska długa i szeroka łatwo w niej Żydem zostać (a co w tym złego???)
Wiecie-ja się powoli przestaję dziwić poglądom mieszkańców mojej wsi-bez obrazy-ale oni najdalej to chyba w Opolu byli...tu pokutuje jeszcze świat z innej epoki (jakby dopiero z drzew poschodzili...-facet zawsze ma rację, pies przy budzie i na tym co z obiadu zostanie...) baaardzo powoli to sie zmienia-ale zajmie to całe lata... Ale tym "oświeconym" to sie nadziwić nie mogę...
U nas od wczoraj ciapo-chlapa-Frodo do spacerku bardzo chętny-póki go na chodniku nie postawię...i wcale mu sie nie dziwię-chodzić gołymi stopami po tej ciapie-nigdy w zyciu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...