Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='JamniczaRodzina.']Ciociu Hopciu a zamówiłaś dla siebie zapas chusteczek do oczków :cool3:[/QUOTE]
Cześć Rodzinko :lol: no-łatwo nie będzie...się z łobuzem żegnać...rozsądek od początku mówił-nie przywiązuj się do małego,on u Ciebie tylko na chwilę...ale serducho...echhhh

Link to comment
Share on other sites

Był tel w sprawie adopcji...daleko ten domek,oj daleko ode mnie:placz: ale ludzie chyba dobrzy...wiedzą o co chodzi...teraz trzeba z wetem pogadać-ale jakoś ciężko na serduchu...ech...wiedziałam,że tak będzie...ale...tak będzie lepiej...Frodak zasługuje na najlepszy domek...taki jedyny w swoim rodzaju...taki tylko dla niego... buuuuuuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

I se wykrakałem...wczoraj tak pisalnikowałem (jak mawia Sopel) na fb...

[COLOR=#0000cd]Długie zimowe wieczory nastrajają mnie jakoś tak...sentymentalnie? Leżę sobie na parapecie i wspominam drogę,którą już pokonałem...i mimowolnie porównuję się do mojego imiennika-Froda hobbita.
Moją Drużyną Pierścienia jesteście Wy wszyscy-dzięki Wam moja historia wciąż się toczy...
Pierścieniem-śrut,choroby...
Też muszę pokonać wiele aby tak jak niziołek wrócić do domu...tylko On wiedział gdzie j...ego dom...ja tego jeszcze nie wiem...
Urkowie,których trzeba pokonać-to moje długi...
I ja-jak ten niziołek spotykam na swej drodze wielu przyjaciół-bedę o nich zawsze pamiętał...I choć to może zabrzmi dziwnie-to myślę,że wśród Was są i Elfowie...i Czarodzieje...może i Krasnoludy...
Wracam do mojego Śródziemia...moja historia wciąz się pisze...
Frodo zadumany
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Ciociu Hopciu a zamówiłaś dla siebie zapas chusteczek do oczków :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Hope2']Cześć Rodzinko :lol: no-łatwo nie będzie...się z łobuzem żegnać...rozsądek od początku mówił-nie przywiązuj się do małego,on u Ciebie tylko na chwilę...ale serducho...echhhh[/QUOTE]

Na moje oko to brygada TIRów z chusteczkami będzie potrzebna

[quote name='JamniczaRodzina.']U nas w ostatnim przypadku emocje wygrały z rozsądkiem .:roll:[/QUOTE]

No jakbym siebie widziała, a właściwie wyGangowała.

[quote name='Hope2']Był tel w sprawie adopcji...daleko ten domek,oj daleko ode mnie:placz: ale ludzie chyba dobrzy...wiedzą o co chodzi...teraz trzeba z wetem pogadać-ale jakoś ciężko na serduchu...ech...wiedziałam,że tak będzie...ale...tak będzie lepiej...Frodak zasługuje na najlepszy domek...taki jedyny w swoim rodzaju...taki tylko dla niego... buuuuuuuuuuuuu[/QUOTE]

Tak ludzi juz ze trzy tygodnie wstecz ankiete wypelnili. wydaje się że są bardzo ok.

[quote name='Funky']O Jezu... Ale się naczytałam :) Mocno 3mam kciuki za taki własny domek dla Frodka :)[/QUOTE]

[quote name='Hope2']Ja ze ściśniętym sercem i mokrymi okami też...trzymam...[/QUOTE]

Już ja widze oj ciężko będzie, ciężko

[quote name='Hope2']I se wykrakałem...wczoraj tak pisalnikowałem (jak mawia Sopel) na fb...

[COLOR=#0000cd]Długie zimowe wieczory nastrajają mnie jakoś tak...sentymentalnie? Leżę sobie na parapecie i wspominam drogę,którą już pokonałem...i mimowolnie porównuję się do mojego imiennika-Froda hobbita.
Moją Drużyną Pierścienia jesteście Wy wszyscy-dzięki Wam moja historia wciąż się toczy...
Pierścieniem-śrut,choroby...
Też muszę pokonać wiele aby tak jak niziołek wrócić do domu...tylko On wiedział gdzie j...ego dom...ja tego jeszcze nie wiem...
Urkowie,których trzeba pokonać-to moje długi...
I ja-jak ten niziołek spotykam na swej drodze wielu przyjaciół-bedę o nich zawsze pamiętał...I choć to może zabrzmi dziwnie-to myślę,że wśród Was są i Elfowie...i Czarodzieje...może i Krasnoludy...
Wracam do mojego Śródziemia...moja historia wciąz się pisze...
Frodo zadumany
[/COLOR][/QUOTE]

Chopaki kurde ale zdolniachy jesteście nie to co ja żul i paker z Gibalaka.

[quote name='Celina12']...pisalnikuj Chłopie....cudnie CI to idzie......wzruszyłam się bardzo.....

Sopel ze spoconymi oczkami[/QUOTE]

Ja też a te moje to wyją, mnie tak mocno nie wypada bom chop i to z jajami, ale idę w kat zeby nikt nie widział i chlipam.

[quote name='Hope2']Na razie wiszę głową w dół na fotelu-i na natchnienie czekam...i łapencje na kaloryferku odmrażam
Frodo jeszcze tymczasowy[/QUOTE]

Frodek ja już u Sopla nadałem zarządzenie, że jednymz warunków adopcji jest obowiązek twojego bycia z nami nadal.

Rambo dowódca

Link to comment
Share on other sites

O jojoj!! Ale się porobiło.:shake::evil_lol: i nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać :diabloti: Frodo może będziesz miał fajowy , kochający domek, tak długo o tobie marzą:lol:. Zajrzę może w Ferki kulę czarodziejską ,może coś zobaczę, to napiszę. Z kart wychodzi że domek ok:eviltong: :multi:. I dzisiaj jak sikałem, to na śniegu zrobił się napis : Frodo domowy (a nie jak dotąd bezdomny).:diabloti::evil_lol:
Czarodziej Harry :)

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

Mama też mówi,że fajnie będę miał...i Rambo wspominał o własnym podwórku (on dobrze poinformowany-rozmowy Doroty podsłuchuje)...I może w końcu jak Hades i Tolek nazwisko będę miał? Bo oni mają-takie jak mama-a ja jestem Jamnik Frodo bez nazwiskowy

Link to comment
Share on other sites

Dom...co to słowo znaczy?
Czy ktoś mi powie,wytłumaczy?
Czy to ściany,okna,drzwi?
Czy ktoś kto brzuszek napełni mi?
Może tak,a może nie...
Jednak swego domku chcę
Chcę nazwiska-imię mam
Chcę człowieka-całe serce mu dam
Chcę być jeden i jedyny
By móc kochać,służyć
Chcę z człowiekiem moim zawsze i do końca życia być!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]⬇ ♥♡♥ JAMNICZE BAZAROWANIE NR DWA do 10 LUTEGO godzina 23.50 ♥♡♥ ⬇[/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE=4][FONT=century gothic][B] Nie chcemy Was prosić o pomoc nie dając nic w zamian, prosimy o pomoc zapraszając na zakupy i kupując – może znajdziecie coś dla siebie.
Zapraszam na pierwszy z serii bazarków na potrzeby jamników:
Zuzi, Kacperka, Frodo, Trotyla.[/B]
[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239209-⬇-♥♡♥-JAMNICZE-BAZAROWANIE-NR-DWA-do-10-LUTEGO-godzina-23-50-♥♡♥-⬇"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239209


[/URL][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]⬇ ♥♡♥ JAMNICZE BAZAROWANIE NR DWA do 10 LUTEGO godzina 23.50 ♥♡♥ ⬇

Między innymi piekne poduchy z jamnikami

[/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8960/dscn0050640.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]

[/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://images42.fotosik.pl/747/561a6798e4a7f2bemed.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Dom...co to słowo znaczy?
Czy ktoś mi powie,wytłumaczy?
Czy to ściany,okna,drzwi?
Czy ktoś kto brzuszek napełni mi?
Może tak,a może nie...
Jednak swego domku chcę
Chcę nazwiska-imię mam
Chcę człowieka-całe serce mu dam
Chcę być jeden i jedyny
By móc kochać,służyć
Chcę z człowiekiem moim zawsze i do końca życia być![/QUOTE]

Dałeś czadu chopie po woreczkach łzowych.

Rambo wzruszony i poruszony.

Link to comment
Share on other sites

No dałeś czadu.....tym wierszem.....ja też bez nazwiska Jestem...sam sobie nadam i tyle....jakoś o mnie się domki nie biją..i dobrze...Jam tu PAnem i Władcą....

Froduś musisz być dzielny-Mamcia tyż.....Selin mówi,że ludzie też tak mają..Ona wyszła za mąż za zupełnie obcego facia....i żyje..i ma się dobrze....czyli u ludzi też tak jest-idą w nieznane,niewiadome.....i dobrze się dzieje.....

Sopel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...