Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='anica'].....:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Isadora, kofammmmm Ciebie:loveu:....[/QUOTE]

Hihihih, ja też, Isadorka - świetne teksty :D :D :D A z tym cyklistą moje ulubione :loveu::loveu::loveu:

Świata i ludzi nie zmienimy, więc grunt cioteczki to ich olewać ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#000000][B]PODSUMOWANIE DŁUGÓW JAMNIKA FRODO
[SIZE=1]( Jeśli sie mylę-proszę krzyczeć-poprawię)
[SIZE=3]Klinika w Grudziądzu -........................ 715.00
Lecznica Kluczbork- ............................160.00[/SIZE][/SIZE][SIZE=3]
karma Royal Urinary 2x69.99-........... 139.98
karma Trovet( w drodze)- .................200.00
bad. moczu 2x 15.00 - .........................30.00
szczepienia.......................................... 75.00
czip................................................... [U]+ 60.00[/U]
[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=3][SIZE=4]................................................[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3][SIZE=4]1379,98
[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wrzuć złotóweczkę w Frodową skarboneczkę
Dług ogromny przygniata ciałko me
Operacja,leczenie,karma,szczepienie i czipowanie
Nazbierało sie sporo-połowa spłacona...
Wrzuć złotóweczkę,wrzuć dwie
Święta miałem kryształowe
Oprócz bólu-długi nowe
Już zdrowy jestem,za domkiem rozglądam się
Wrzuć złotóweczkę w moją skarboneczkę
Lubię biegać,skakać,dziury kopać
Wiem już kiedy robię źle
Wrzuć złotóweczkę,jeśli możesz dwie
Pomóż długu pozbyć się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][SIZE=4]Melduję odbiór karmy Trovet Urinary Struvite 12,5 kg[/SIZE][/QUOTE]

[B][SIZE=4]Super dziękuje za informacje. Jakbyś spojrzała czy przez przypadek[SIZE=4] fakture przysłali to byłoby super. Mieli informacje że na adres Fundacji ale różnie bywa[/SIZE][/SIZE][/B].


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239409-Cegiełka-do-cegiełki-zapraszam-serdecznie[/URL][/QUOTE]

Mam parę uwag ale to zdzwonimy się ręce mnie bolą od klepania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B][SIZE=4]Super dziękuje za informacje. Jakbyś spojrzała czy przez przypadek[SIZE=4] fakture przysłali to byłoby super. Mieli informacje że na adres Fundacji ale różnie bywa[/SIZE][/SIZE][/B].


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239409-Cegiełka-do-cegiełki-zapraszam-serdecznie[/URL][/QUOTE]

Mam parę uwag ale to zdzwonimy się ręce mnie bolą od klepania :)[/QUOTE]
Faktury brak. Czekam na tel. Frodo ani do kubeczka,ani do chochelki nie nasikał-w domciu na podłogę i w krzaczory ogromniaste-tak. Trudno,jedziem zaszczepić, mocz do badania jutro albo w poniedziałek zawieziemy. Dzisiaj wzięło go na amory-sunia sasiada wydostała sie z podwórka-biega po całej wsi prawie-a za nia inne psy...Jak długo trwa cieczka? Ta cholera ma ją już chyba z 2 tyg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Ten drugi tydzień jest najgorszy, kiedy nie ma już krwawienia, wtedy przyjmuje zaloty psów.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź. Ciekawe,że jamnik młodziutki-i amorzasty okrutnie, Hades ma już 2,5 roku-i jakoś nie wrażliwy na wdzięki laseczek...

Frodo już zaszczepiony,zaczipowany-obrażony na mnie,nawet popatrzeć nie chce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']U koleżanki półroczny szczeniak bardzo fachowo obskakiwał moją Madzię, dobrze, że wysterylizowaną, więc uważaj, żeby alimentów nie płacić za Frodzia![/QUOTE]
Frodo na szczęście chyba jeszcze nie wie co do czego-na razie fachowo gwałci uchi Hadesowe

[quote name='JamniczaRodzina.']Hopciu przecież to młodzieniec a ta czynność chyba jest dożywotnia .:evil_lol:[/QUOTE]
Ech...u niego raczej dożywotnia-kastrować na razie go nie można-nawet wet mówi,że lepiej go z nabiałem na całe życie zostawić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Frodo na szczęście chyba jeszcze nie wie co do czego-na razie fachowo gwałci uchi Hadesowe


Ech...u niego raczej dożywotnia-kastrować na razie go nie można-nawet wet mówi,że lepiej go z nabiałem na całe życie zostawić...[/QUOTE]

Frodek, ty lowelasie :D

Link to comment
Share on other sites

kacperek umarł

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226942-Nie-pozw%C3%B3l-bym-odszed%C5%82-bez-domu-modlitwa-jamnika-Kacpra-%C5%81odz?p=20381778#post20381778[/url]


Kacperek nie przeczytał dzisiajszych postów - przed godziną 12 pobiegł za Tęczowy Most.
Wiem, że nie można zatrzymać ostateczności - zostaje smutek i żal.
Biegaj bez bólu Maleńki.

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2024/kaaaae.jpg[/IMG]

[SIZE=5][FONT=arial black]Kacperuś kochanie jeszcze trochę miałeś z nami być :-([/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=arial black]Do zobaczenia malusi[/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][FONT=monotype corsiva] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie,
Na łańcuchu więziony przy budzie
O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie,
A podczas lata, gdy szukasz ochłody,
Często bez miski wody;
Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady,
Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..."
[/FONT][/SIZE]
Artur Chojecki 1880-1951
HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU

Link to comment
Share on other sites

Kaczperku...do zobaczenia kiedyś...
już nic cie nie boli aniołku

[URL="http://www.znicze-bartex.pl/cache_images/67/d790ffac716de25e5fa65039c6d14104_155.jpg?rev=5"][IMG]http://www.znicze-bartex.pl/cache_images/67/d790ffac716de25e5fa65039c6d14104_154.jpg?rev=5[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...