Jump to content
Dogomania

Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='farmerka63']Zanussi to ja nie jestem , ale kto ma tolerancyjne podejście do kinematografii, to może sobie popatrzeć na fabularyzowany dokument o Zacharym ( w filmie występuje jako ZDZISIU). Film jest wczorajszy - nakręcony po wyjściu panicza z kąpieli - stąd taka radość :D

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=2lRFnayvkzo&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE]

He,he mój też tak lubi powarczeć :)

Link to comment
Share on other sites

Beata nic nie pisze to ja napiszę a co! - Zasiu JEDZIE - wyruszył z Farmy po 17 - do przejechania mają kawał drogi bo ok 470 km więc pewnie dotrze do domu koło północy - ale najważniejsze, że wreszcie jedzie - transport od około tygodnia przekładany z dnia na dzień, nerwy, brak wiadomości, ale udało się ufffff

Link to comment
Share on other sites

O sorki :( ...Napisałam o wyekspediowaniu Zaśka we wszystkich możliwych miejscach na fb...powysyłałam sms-y, a o "mateczniku" zapomniałam. Dobrze, że szefowa czuwa.
Ano - pojechał panicz w eleganckim pomarańczowym transporterku . Na drogę dostał kocyk ze swojego legowicha . Smuteczek jest...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']O sorki :( ...Napisałam o wyekspediowaniu Zaśka we wszystkich możliwych miejscach na fb...powysyłałam sms-y, a o "mateczniku" zapomniałam. Dobrze, że szefowa czuwa.
Ano - pojechał panicz w eleganckim pomarańczowym transporterku . Na drogę dostał kocyk ze swojego legowicha . Smuteczek jest...:([/QUOTE]

czyli udał się transport :-)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Zasiowym domkiem - jest super, co prawda siku na dywan zaliczone - oby w nawyk nie weszło ;)
A tak to Farmerko chyba Zasia oczerniałaś bo Pani Dorota mówi, że on pieszczoch jest i nie warczy, raz tylko mruknął jak na ręce go brała, ale tak to chodzi za każdym i się doprasza mizianka, jest taki jeszcze zagubiony ale spokojny. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...