Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']a jakie jest jego zadłużenie?[/QUOTE]

zadłużenie Barego to 1174 zł, ale problem jest w tym, że jest od dłuższego czasu na utrzymaniu Angeliki i teraz już brakuje na karmę i dlatego najważniejsze jest by miał co jeść. Może ktoś byłby chętny kupić karmę lub poskładamy się na nią. Potrzebny jest też jakiś środek żeby zabezpieczyć go przed kleszczami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']zadłużenie Barego to 1174 zł, ale problem jest w tym, że jest od dłuższego czasu na utrzymaniu Angeliki i teraz już brakuje na karmę i dlatego najważniejsze jest by miał co jeść. Może ktoś byłby chętny kupić karmę lub poskładamy się na nią. Potrzebny jest też jakiś środek żeby zabezpieczyć go przed kleszczami[/QUOTE]
wici rozpuszczone :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Myślę, że nie ma senesu usuwać śledziony, ale koniecznie trzeba zrobić kastracje. Myślę, że Amor da sobie radę podczas narkozy. kastrowałam starszego pieska i w gorszym stanie, dał sobie radę wiec myśle, że teraz też powinno być ok. Pytanie do Malwy czy mamy na zabieg pieniądze?
Angelika dziś napisała, że przyszła karma i dwa opakowania probiotyku. Dziękujemy za to bardzo![/QUOTE]

Obecnie Amor ma [B][U][FONT=Arial][COLOR=#000000]1.070,6[/COLOR][COLOR=#222222]4[/COLOR][COLOR=#000000] zł[/COLOR][/FONT][/U][FONT=Arial][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=#000000]- stan na 02.05.13r.

Przyszła deklaracja stała - 10 zł od Olena84 - dziękuję pięknie! [/COLOR][/FONT][B][U][FONT=Arial][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki przepraszam ale potrzebna pomoc na cito, czas się kończy chcą zabić psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Till - moze załóż wątek Baremu. Ja porozsylam zaproszenia do ludzi i może jakoś wspólnie rozkręcimy ten wątek.[/QUOTE]

Ja się na tym w ogóle nie znam i nigdy tego nie robiłam. Teraz nie jestem w stanie się zaangażować w kolejną sprawę. Jeśli możesz to zrobić to proszę zrób, ale oczywiście nie nakłaniam Cię do tego bo wiem, że jesteś zaangażowana na wielu wątkach, ale Ty masz do tego talent więc napewno coś z tego będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Till - moze załóż wątek Baremu. Ja porozsylam zaproszenia do ludzi i może jakoś wspólnie rozkręcimy ten wątek.[/QUOTE]

[quote name='Till']Ja się na tym w ogóle nie znam i nigdy tego nie robiłam. Teraz nie jestem w stanie się zaangażować w kolejną sprawę. Jeśli możesz to zrobić to proszę zrób, ale oczywiście nie nakłaniam Cię do tego bo wiem, że jesteś zaangażowana na wielu wątkach, ale Ty masz do tego talent więc napewno coś z tego będzie :)[/QUOTE]

Bary ma wątek załozony przez barb
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-%C5%9Brodkow-do-%C5%BCycia[/url]

prosimy o pomoc w rozsyłaniu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Bary ma wątek załozony przez barb
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia[/URL]

prosimy o pomoc w rozsyłaniu:)[/QUOTE]


Zaraz tam idę, będę rozsyłać wątek, by więcej ludków zajrzało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...